Treść opublikowana przez baku06
-
Summer Cars Party 2014r - 6-7 Września
Jest i mapka
-
Summer Cars Party 2014r - 6-7 Września
To może ja też sie nieśmiało dpiszę 1. akjam + 2 pasażerów 2. ucho 3. Egon + Egonowa 4. Gibons + 1 osoba (być może jeszcze + 2 osoby dam znać jutro) 5. Idzi + 1 osoba 6. Carlos+ Pasażerka 7. Werbel 8. baku06
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
Pora troche odkurzyć temat... z braku czasu jak i konkretnego aparatu nie zamieszczałem żadnych postów. Autko dostało wskaźnik doładowania, przelotowy wydech i wycieczke na hamownie Wyszło coś takiego, to jeszcze na seryjnym wydechu Dalsze modzenie softem raczej nie ma sensu, więc jeśli ktoś chciałby się pozbyć turbinki od arl'a, lub wtrysków 230 to chętnie przygarne
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
Jeszcze większe ? Mógłby mi ktoś zrobić VT z progami i dokładkami w kolorze na którymś ze zdjęć?
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
Dzięki :th: będę się starał go nie zwieśniaczyć Gleba będzie napewno, ale trochę później... Jeszcze takie dwa po 'tuningu' dorzucam
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
Obiecana na sobotę sesja znów się przesunęła o tydzień... :gwizdanie: Postanowiłem więc sam coś podziałać w temacie
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
Jutro jedziemy na sesyjke... będzie środek i aluski
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
Z chęcią bym to zrobił, ale wole już ledy niż jeździć z dziurawym zderzakiem Da się dokupić samą kratkę? Aluski Ronal od RS6
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
pitman fotele ori Dziś wpadły kółeczka 18''
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
raggaman potwierdzam, zalatuje wsią Myślałem czy by ich nie przyciemnić jakąś folią żeby się tak nie rzucały w oczy, wyjmował ich nie będe bo dziura zostanie...
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
Kowi87 FMIC jest raczej ostatnim do wykonania modem na aktualnej liście, więc wiele się może zmienić do tego czasu. Wszystko zależy od tego co pokaże hamownia, wybieram się do Durasoft w Żywcu, może nic nie popsują :> PABLO zdjęcia postaram się dodać jakieś w sobotę, na tych nawet większych i tak nic więcej nie zobaczysz bo fotograf był do d...
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
Na razie są bezcenne Jak będą na sprzedaż to na pewno zauważysz
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
duffy foteliki zostają w środku Szukałem Q, ale w tej budzie z 1.9 ON to praktycznie niemożliwe... medik na pewno coś w 18'' co do wzoru jeszcze się zastanawiam, chyba coś z RS6 wpadnie
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
Już poprawione, małe zamieszanie z linkami
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
Witam Trochę już pozwiedzałem forum, przejrzałem kilka wątków i tematów po czym postanowiłem 'się' pokazać. Autko kupione w drodze powrotnej z Piły, gdzie byłem oglądać "bezwypadkową" zawodniczkę u pana w komisie . Co niektórzy pewno pamiętają ten wątek w dziale zakup kontrolowany, ale do rzeczy. Trafiłem na coś takiego: A4 B5 sedan, AVG, rocznik 2000. Wyposażenie: * 4 x poducha * 4 x szybki w prądzie domykane z pilota * 2 x podłokietnik * xenon + spryski * radio ze zmieniarką * Climatronic * kierownica S4 * Centralny zamek * Grzana, elektryczna kremowa skóra RECARO * Wszystkie szyby przyciemnione :gwizdanie: * światła dzienne ( tu mam mieszane odczucia, ale póki co muszą zostać ) O rzeczach takich jak wspomaganie czy abs chyba nie ma sensu pisać Audi jest u mnie od początku października, od tego czasu już trochę podłubałem * wymiana klocków hamulcowych, oleju i termostatu. * zakup podłokietnika z tunelem, udało się dorwać w kremowej skórze ( Panu z allegro dziękuje za rabat ) * wszystkie żarówki wymienione na Ledy * proste końcówki wydechu * oczywiście CB do środka, co by nie trzeba było foli zdrapywać z szyb * trochę kasy utopione w opony zimowe Plany: * gwint ( chociaż chyba już trochę siedzi ) * licznik z pełnym FIS * FMIC * felgi na lato * ramka grilla na czarno * wywalenie kata * dokładka przód od cupry * alu ramki na zegary * doświetlanie zakrętów, leaving&coming home * wskaźnik ciśnienia doładowania * wycieczka na hamownie, bo seria to nie jest napewno... * dół zderzaków i progów w kolor * odnowić lakier na plastikach w środku * podłokietnik * pakiet led * końcówki wydechu * usunięcie emblematów Na razie to tyle, pewno jak jeszcze trochę tu posiedzę to lista się wydłuży Trochę fotek: 22.11.2011 Niestety nocnych, może uda mi sie coś ładniejszego pyknąć w sobote
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów