-
Przyszedł czas na wymiane B6 na B8 :)
niestety racja doswiadczam to juz w B6 gdzie mam niebieskie wnetrze ;/
-
Przyszedł czas na wymiane B6 na B8 :)
Wlasnie wnetrze najbardziej mi sie podoba pewnie kwestia gustu:) ---------- Post dopisany at 06:28 ---------- Poprzedni post napisany at 06:27 ---------- naszczescie bagaznik w srodku czarny a jesli chodzi o jezdzenie przed i po to niestety kocyk ;/
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Piękna
-
Przyszedł czas na wymiane B6 na B8 :)
Witam Przyszedl czas na wymiane z b6 na b8 a wiec Audi A4 B8 2011 rok 2.0 TDIe 100KW to co w standardzie nie będę wymieniał napisze później cala specyfikacje ale miedzy innymi: -start/stop -wielofunkcyjna kierownica -kolorowa navi -kolorowy komuter -3 strefowa klima -nie wiem czy we wszystkich jest jak jechac by spalic jak najmniej -kola 16" (zostają na zimę) -bixenon -led przód tył -rolety tył itd itd opisze więcej w wolnej chwili jak będę robił zdjęcia (jak spadnie śnieg) Potrzebuje pomocy w wyborze felg 16" (jeżdżę dużo na ryby i często zjeżdżam z asfaltu polniakami do tego filpuje czesto łódkę w miejscach nie do końca dozwolonych wiec niższy profil odpada) kilka zdjec z telefonu:
-
Demontaż schowka na monety
o super właśnie zabieram się za to już od dłuższego czasu.. jak narazie zamknięciem jest papierek.. Dzięki Steve69 za info
-
[B6 AVB] Brak zasilania wentylatora klimatyzacji
U mnie niestety ten sam problem co u kolegi wyzej w wiazce do sterownika ida 4 kable 2 z nich maja prad ktos ma moze schemat klimatyzacji lub wentylatora? doczytalem gdzies na forum schemat samej klimatyzacji a chcialbym wszystko co jest odpowiedzialne za właczenie wentylatora bo lato w pelni a klima nie chodzi(bez wentylatora cienko to idzie) prosze o pomoc pozdrawiam dodam tylko ze mam silnik avf
-
[B6 AVF] Moje Audi A4 (Brzeg)
z alusami to trudny wybór narazie to musze sie nauczyc "jezdzic" bo to pierwszy diesel . byłem dzis na spocie u siebie w miescie i jeszcze nie bardzo wiem jak dobrze wykorzystywac moment itp ale wiadomo z czasem zaczna sie przeróbki póki co to sie ciesze fabrycznym
-
[B6 AVF] Moje Audi A4 (Brzeg)
No niestety powiem szczerze ze autko mnie troche spłukało i to co napisales fajnie by było zrobic ale niestety nie dam rady w 2008 musze troche odrzyc finansowo ;/ale jak to mowią wszystko w swoim czasie . ale mysle ze w silniku nie bede dodawał mocy , szybki bym chcial przyciemnic ale tylko delikatnie, spód to wiadomo ze bede malował i tak mysle czy nie dodac tego malutkiego spoilera na klape.. nio i bym widział 17' orginały audi
-
[B6 AVF] Moje Audi A4 (Brzeg)
nio niestety na sniegu wygląda jak czarny ale w rzeczywistosci jest to ciemny granat
-
[B6 AVF] Moje Audi A4 (Brzeg)
Co tu wiele pisać jak tu każdy prawie zna Audi od podszewki Napewo jestem Zadowolony z Audi chodz mialem kiedys 80 B3 zdradziłem ja na Vectre B to jednak znowu wróciłem do Audi i chyba juz tak zostanie:) Moze krótkich pare informacji: rok: 2002 poj:1,9 TDI moc:130 KM rodzaj nadwozia : sedan kolor: Granatowy wnętrze niebieskie jestem pierwszym włascicielem w kraju auto sprowadzony z Niemiec od pierwszego własciciela. nio i pare foteczek : prosze nazywac temat zgodnie z regulaminem [Murzyn]
-
kody radia na radiu !!!
ja mam taka zielona ale to nie jest kod do radia bo nie dziala niestaty;/
-
kody radia na radiu !!!
własnie tez mam problem z kodem bo jest niedziela a nie mam kodu ;/ moze ktos zna jakis program lub dekoder
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka jestem posiadaczem A4 8E 2002r sedan od dzis witam wszyskich posiadaczy A4
dahek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta