Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dahek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. niestety racja doswiadczam to juz w B6 gdzie mam niebieskie wnetrze ;/
  2. Wlasnie wnetrze najbardziej mi sie podoba pewnie kwestia gustu:) ---------- Post dopisany at 06:28 ---------- Poprzedni post napisany at 06:27 ---------- naszczescie bagaznik w srodku czarny a jesli chodzi o jezdzenie przed i po to niestety kocyk ;/
  3. Witam Przyszedl czas na wymiane z b6 na b8 a wiec Audi A4 B8 2011 rok 2.0 TDIe 100KW to co w standardzie nie będę wymieniał napisze później cala specyfikacje ale miedzy innymi: -start/stop -wielofunkcyjna kierownica -kolorowa navi -kolorowy komuter -3 strefowa klima -nie wiem czy we wszystkich jest jak jechac by spalic jak najmniej -kola 16" (zostają na zimę) -bixenon -led przód tył -rolety tył itd itd opisze więcej w wolnej chwili jak będę robił zdjęcia (jak spadnie śnieg) Potrzebuje pomocy w wyborze felg 16" (jeżdżę dużo na ryby i często zjeżdżam z asfaltu polniakami do tego filpuje czesto łódkę w miejscach nie do końca dozwolonych wiec niższy profil odpada) kilka zdjec z telefonu:
  4. o super właśnie zabieram się za to już od dłuższego czasu.. jak narazie zamknięciem jest papierek.. Dzięki Steve69 za info
  5. U mnie niestety ten sam problem co u kolegi wyzej w wiazce do sterownika ida 4 kable 2 z nich maja prad ktos ma moze schemat klimatyzacji lub wentylatora? doczytalem gdzies na forum schemat samej klimatyzacji a chcialbym wszystko co jest odpowiedzialne za właczenie wentylatora bo lato w pelni a klima nie chodzi(bez wentylatora cienko to idzie) prosze o pomoc pozdrawiam dodam tylko ze mam silnik avf
  6. z alusami to trudny wybór narazie to musze sie nauczyc "jezdzic" bo to pierwszy diesel . byłem dzis na spocie u siebie w miescie i jeszcze nie bardzo wiem jak dobrze wykorzystywac moment itp ale wiadomo z czasem zaczna sie przeróbki póki co to sie ciesze fabrycznym
  7. No niestety powiem szczerze ze autko mnie troche spłukało i to co napisales fajnie by było zrobic ale niestety nie dam rady w 2008 musze troche odrzyc finansowo ;/ale jak to mowią wszystko w swoim czasie . ale mysle ze w silniku nie bede dodawał mocy , szybki bym chcial przyciemnic ale tylko delikatnie, spód to wiadomo ze bede malował i tak mysle czy nie dodac tego malutkiego spoilera na klape.. nio i bym widział 17' orginały audi
  8. nio niestety na sniegu wygląda jak czarny ale w rzeczywistosci jest to ciemny granat
  9. Co tu wiele pisać jak tu każdy prawie zna Audi od podszewki Napewo jestem Zadowolony z Audi chodz mialem kiedys 80 B3 zdradziłem ja na Vectre B to jednak znowu wróciłem do Audi i chyba juz tak zostanie:) Moze krótkich pare informacji: rok: 2002 poj:1,9 TDI moc:130 KM rodzaj nadwozia : sedan kolor: Granatowy wnętrze niebieskie jestem pierwszym włascicielem w kraju auto sprowadzony z Niemiec od pierwszego własciciela. nio i pare foteczek : prosze nazywac temat zgodnie z regulaminem [Murzyn]
  10. ja mam taka zielona ale to nie jest kod do radia bo nie dziala niestaty;/
  11. własnie tez mam problem z kodem bo jest niedziela a nie mam kodu ;/ moze ktos zna jakis program lub dekoder
  12. Siemka jestem posiadaczem A4 8E 2002r sedan od dzis witam wszyskich posiadaczy A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.