Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moje Audi A4 (Brzeg)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tu wiele pisać jak tu każdy prawie zna Audi od podszewki

Napewo jestem Zadowolony z Audi chodz mialem kiedys 80 B3 zdradziłem ja na Vectre B to jednak znowu wróciłem do Audi i chyba juz tak zostanie:)

Moze krótkich pare informacji:

rok: 2002

poj:1,9 TDI

moc:130 KM

rodzaj nadwozia : sedan

kolor: Granatowy

wnętrze niebieskie

jestem pierwszym włascicielem w kraju auto sprowadzony z Niemiec od pierwszego własciciela.

nio i pare foteczek :

aud.jpg

aud1.jpg

aud2.jpg

aud3.jpg

prosze nazywac temat zgodnie z regulaminem

[Murzyn]

Opublikowano
  • Autor

nio niestety na sniegu wygląda jak czarny ale w rzeczywistosci jest to ciemny granat :)

Opublikowano

i do tego to co pisza wszyscy.

maluj spod,

zakladaj alufelgi i

przyciemniaj szyby.

koniecznie!!!

a pozniej mozesz dodac jeszcze cos od siebie.

aaaa i jeszcze jedno, 130ps to troche malo:)

Opublikowano
  • Autor

No niestety powiem szczerze ze autko mnie troche spłukało i to co napisales fajnie by było zrobic ale niestety nie dam rady w 2008 musze troche odrzyc finansowo ;/ale jak to mowią wszystko w swoim czasie . ale mysle ze w silniku nie bede dodawał mocy , szybki bym chcial przyciemnic ale tylko delikatnie, spód to wiadomo ze bede malował i tak mysle czy nie dodac tego malutkiego spoilera na klape.. nio i bym widział 17' orginały audi

Opublikowano

ja bym zrobił małego chipa bo ten silnik jest taki jak mój bardzo podatny na tuning :) autko ładne :) zobaczymy co zmajstrujesz. powodzenia

Opublikowano

zasada jest taka:

czlowiekowi zawsze malo.

pojezdzisz i zobaczysz. ja jak szukalem auta to rozgladalem sie za takim ponizej 150ps.

a teraz juz wiem ze jak bede zmienial(kiedys tam) to mysle ze 200 musi byc.

niestety z tego co mam teraz duzo nie wyciagne.

a jesli chodzi o alusy to proponuje cos innego. oryginaly chca wszyscy.

zaloz cos co sie wyroznia, na tym tez tuning polega.

ja wlasnie sprzedalem swoje oryginaly.

Opublikowano
  • Autor

z alusami to trudny wybór narazie to musze sie nauczyc "jezdzic" bo to pierwszy diesel . byłem dzis na spocie u siebie w miescie i jeszcze nie bardzo wiem jak dobrze wykorzystywac moment itp ale wiadomo z czasem zaczna sie przeróbki póki co to sie ciesze fabrycznym :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.