-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
S4 Są satynowe metalowe. i wkład lusterka jest inny. a sama nakładka firmy in-pro jest poprostu chromowana. mnie sie bardziej podoba in pro . no i cena:):)
-
[B7] Orion™ LED Angel Eyes
no trzeba ucinac kostki potrzebny jest elektryk do tego bo z 2 strony kostka ma inne kolory kabli i mozna sie pogubic. chciałem wyciąc i zamienic lewą z prawą ale kable sie nie pokrywały kolorami wiec pozostawie to mądrzejszemu elektrykowi:)
-
[B7] Orion™ LED Angel Eyes
kupiłem sobie niedawno lamy z ringami. dlatego tez ze mają soczewki i moge zamontowac xenony problem polega na tym ze kosci w tych lampach sa na odwrót !!!! nie wiem co zrobic. musze chyba pojechac do elektryka i ciąć kable. mysle ze tu własnie lezy problem w roczniku audi b7. chodzi o kostki!!!
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
dzis widziałem twoją furke na zywo mijalismy sie na moscie grota w wawie ja tez byłem swoją czarna perełka. przyznam ze diody prezentuja sie super . auto naprawde robi wrazenie. ja musze sobie tez przyciemnic szybki i załozyc spoiler na szybe. no i mam do załozenia lampki engel czarne z xeonami:) ci co piszą zle o tym aucie proponuje je obejzec na zywo!!! zmienicie zdanie! pozdrawiam
-
[B7 BLB] Klimatyzacja nie chłodzi - gdzie fachowiec w Warszawie ?
no i mnie kur.. strzela bo sie okazało ze mam rozje... sprężarkę klimy. koszta ze ja pierdziele . fajnie a auto ma dopiero 2 lata :(
-
[B7 BLB] Klimatyzacja nie chłodzi - gdzie fachowiec w Warszawie ?
niedawno klima działała ale od jakiegoś czasu raz chłodziła a raz nie. teraz już leci tylko ciepłe powietrze. nie wiem gdzie sie z tym udać bo moje auto ma tylko 2 lata i dziwie sie ze coś takiego miało miejsce. niestety już po gwarancji. gdzie można podjechać w warszawie do dobrego fachowca??? może to czujnik klimy ?? sam już nie wiem . pamiętam tylko ze czasem coś chrobotało mi w silniku coś jakby tarło. teraz jest to rzadko słychać. zależy mi na dobrym fachowcu a nie pseudo naprawiaczu:)
-
zrób sobie autko -moje dzieło [VW Garbus]
zalezy co sie komu podoba. te wykonczenie to nie mój pomysł....napewno jest cos co moze sie nie podobac ale mimo wszystko auto robi wrażenie. kazde auto moze nawet najlepiej zrobione moze miec cos co nam sie nie podoba.. pokarz swoje :) ocenimy
-
[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA
nie jest to droga sprawa. spoiler na allegro do mojego auta kosztuje 90zł...wiem ze to pewnie nic specjalnego i trzeba bedzie pewnie dopasowac. pokrycie karbonem to max 300zł z tego co wiem a moze nawet mniej ... wiec jak na cos oryginalnego i fajnie wyglądającego to chyba nie drogo?
-
[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA
no to ja mam fajny pomysł. na allegro jest firma która bawi sie carbonem. kupie sobie spoiler na dach i wysle im do obklejenia carbonem. bedzie kozaczek bo takich nie ma:) polecam
-
[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA
w aso 1200zł ale na allegro chyba 280 .... ten z allegro jest naprawde super wykonany miałem wiec wiem co mówię , dlatego polecam
-
[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA
heheheheheh ten avant to był mój . kupowałem ten spoiler i człowiek robił fotke na moim aucie [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 21:21 _________________________________________________na pierwszej focie oczywiscie
-
[b7] 2.0tdi turobo od 170ps do 140 ps ??
chciałem zapytac czy wersje 2.0 tdi 170ps mają inną turbine niz wersje 140ps??? jak tak czy nie ma problemu z przełozeniem na takową ??
-
[B6] Mam dylemat która wersja jest ładniejsza?
w warszawie jezdżą specjalne fordy w których mają fajny sprzęt do badan technicznych... jak miałem audi tt to sprawdzali mi takim badziewiem przepuszczalnosc swiatła a miałem lekko sciemnione ...no i niestety ponizej 75 % wiec dowodzik odbierałem po zerawaniu folii. no i jeszcze wkładali mi takie cos do wydechu i sprawdzali spaliny bo miałem zrobiony przelot ... jak trafisz na frajerów to lipa ...mój kolega sciągał folie przy policjantach. tez bym przyciemnił ale w moich rejonach jest w chu... policji
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
bez komentarza:) ja jeszcze musze troche poczekac na taki autko z roczek ....wersja na którą czekam niestety dzis kosztuje w salonie 180tys .troche przy duzo jak dla mnie . no ale autko powalające no i te swiatła kozaczek
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
no autko ładne wnętrze taki samo jak moje. a gdyby było jeszcze czarne autko to wogóle super. gril czarny mi sie nie podoba ale do srebrnego pasuje:) audi to audi nie ma chu... we wsi
kaczekmaster
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta