Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam ma ktos taki spoilerek u siebie w B6 ładnie pasuje bo tu zdjecie nie jest za speclajne

moze ktos podrzuci foto

a moze jakis zakup grupowy ??

http://cgi.ebay.pl/AUDI-A4-DACHSPOILER-NEU_W0QQitemZ150204814308QQihZ005QQcategoryZ40200QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

1fe9_1.JPG

Opublikowano

Ja moze i bym sie skusil... ale fajnie byloby zobaczyc dokladniejsze zdjecia - jak ten daszek ma sie do linii auta itd.

Opublikowano

tańsze są (i niby dobre - tak twierdził ktoś z forum) od tego typa z allegro - Michał wiesz o które mi chodzi...

Opublikowano

Nie wiem :) TFB Tuning czy jakos tak?

Opublikowano

no wyglada fajnie :thumbup: ale dla mnie odpada bo mam sedana :polew:

Opublikowano

A nie wiecie czasem czy podejdzie do B5-pytam tak na przyszłość??

Opublikowano
  • Autor

no wygląda sympatycznie wiem gdzie stoi te czarne audi ze zdjacia :P wiec podjade przy okazji zobaczyc :)

Opublikowano

boberek, zrob pare fotek! obowiazkowo!

Opublikowano

Czy udało się może komuś dokładniej obejrzeć ten spoiler albo zrobić jakieś foto? Bo chętnie bym go zakupił ale tak jak wcześniej Flyer pisał warto by było się temu najpierw przyjrzeć...?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Hej mój szwagier ma ten spoiler/nawet to chyba jego Audi/ mogę poprości go podjedzie na spota w Krakowie lub mogę zrobić zdjęcia.Z tego co mówił pasował bez problemu.

Zapytam o szczgóły :)

Opublikowano

Hej mój szwagier ma ten spoiler/nawet to chyba jego Audi/ mogę poprości go podjedzie na spota w Krakowie lub mogę zrobić zdjęcia.Z tego co mówił pasował bez problemu.

Zapytam o szczgóły :)

to sie jeszcze nie pokazał na spocie :mysli: ??

pojawcie sie we dwoje :naughty: oblookamy co i jak z tym daszkiem

Opublikowano

Hej mój szwagier ma ten spoiler/nawet to chyba jego Audi/ mogę poprości go podjedzie na spota w Krakowie lub mogę zrobić zdjęcia.Z tego co mówił pasował bez problemu.

Zapytam o szczgóły :)

Rozmawiałem teraz z nim na gg i to jest ten sam

to sie jeszcze nie pokazał na spocie :mysli: ??

pojawcie sie we dwoje :naughty: oblookamy co i jak z tym daszkiem

[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 19:03 _________________________________________________http://www.allegro.pl/item296047604_a...t_8e_b6_b7_spoiler_s_line_tuning.html

Od tego gościa kupił. :a4fan:

Opublikowano

Hej mój szwagier ma ten spoiler/nawet to chyba jego Audi/ mogę poprości go podjedzie na spota w Krakowie lub mogę zrobić zdjęcia.Z tego co mówił pasował bez problemu.

Zapytam o szczgóły :)

to sie jeszcze nie pokazał na spocie :mysli: ??

pojawcie sie we dwoje :naughty: oblookamy co i jak z tym daszkiem

dokładnie wpadnijcie na spocika do galerii :wink4: oblookamy na żywo :>
Opublikowano

Hej mój szwagier ma ten spoiler/nawet to chyba jego Audi/ mogę poprości go podjedzie na spota w Krakowie lub mogę zrobić zdjęcia.Z tego co mówił pasował bez problemu.

Zapytam o szczgóły :)

to sie jeszcze nie pokazał na spocie :mysli: ??

pojawcie sie we dwoje :naughty: oblookamy co i jak z tym daszkiem

dokładnie wpadnijcie na spocika do galerii :wink4: oblookamy na żywo :>

I jakie wrażenia po oglądnięciu na żywo? :)

Opublikowano

szczerze to nie powaliło mnie na kolana..... :gwizdanie:

tak jak mówił twój szwagier ze troszke źle zamontowane......

Opublikowano

Nie zrobiliscie fotek? :confused4:

Opublikowano

Nie zrobiliscie fotek? :confused4:

się Nam zapomniało...... :gwizdanie: pozatym kto miał głowe do myślenia jak ledwo co wracalismy z KCH :th:

Opublikowano

Nie zrobiliscie fotek? :confused4:

Zdjęcia mogę zrobić w tygodni.Jak są zainteresowani :)[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 20:05 _________________________________________________

szczerze to nie powaliło mnie na kolana..... :gwizdanie:

tak jak mówił twój szwagier ze troszke źle zamontowane......

szczerze to nie powaliło mnie na kolana..... :gwizdanie:

tak jak mówił twój szwagier ze troszke źle zamontowane......

Wiesz jak to jest jak nie montujesz sam ,tylko ktoś jeszcze nie ma doświadczenia.Myślę że troszeczkę popracować nad nim i było by ok.Wszystko kwestia gustu.. :):mysli:

Opublikowano

Zdjęcia mogę zrobić w tygodni.Jak są zainteresowani :)

Pewnie, ze sa! Jest ich conajmniej paru :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.