Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Cos odstaje do gory chyba... :mysli:

odstaje bo troszke jest źle zamocowany, widziałem "live" moze nie źle a za dużo kleju było dane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia107ph0.th.jpg

Nie ma tragedi.Troszke popracowac i jak orginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wygląda to źle :wink4: muszę to oblookać live, i wtedy się decydować lub nie.

Pewnie tak,zawsze zdjęcia nie oddają tego jak jest na żywo :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy wie ktos gdzie jeszcze w PL mozna dostac ten spoiler do avanta, bo akurat jak zdecydowałem sie go teraz kupic, to okazalo sie ze ten sam gosc na allegro, ktory sprzedawal go nie tak dawno za 260 pln teraz ma go za 450 :wallbash:[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 23:12 _________________________________________________hmmm... nikt nie napisał... no to kupiłem, podobno cena inna bo wcześniej był zamiennik a teraz jest oryginał, po numerach z ETKI by się zgadzało, zobaczymy w poniedziałek jak przyjdzie... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaszanka mówisz... no nie wiem, kwestia gustu... na zdjęciach też mnie nie przekonywało, ale jak ostatnio zobaczyłem na żywca to jednak całkiem sympatycznie to wygląda, mały detal ale całkiem sporo zmienia.

Nie wygląda żle,bardzo przyjemnie.pamiętaj aby nie dać za dużo kleju. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogos kto juz zakladal taki spoiler, czy wystarczy go przykleic na tasmach dwustronnych ktore byly juz na nim zalozone (podobno przez audi), czy dac dodatkowo klej i przede wszystkim jak rozwiazac sprawe "bolcow" ktore sa w tym spoilerze od spodu, powinny one wejsc w gorna czesc klapy gdzie nastepnie sie przykreca spoiler od wewnatrz auta, czyli trzeba albo zrobic dziury w klapie od gory albo usunac te bolce...

Gosc ktory mi go sprzedal twierdzi ze sama tasma dwustronna wystarczy bo jest to oryginal... Ktos juz ma to za soba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carnivore1, kupiles taki spojlerek oryginalny? mozesz spisac z niego numer seryjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ponoć oryginał, numer 8E9 827 933C...

Masz fotki tego cuda? tak jak Ci przysłali? jakie dziury w dachu :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki moge wrzucic ale dopiero jutro bo juz w pracy siedze, a te "bolce" sa, moze zle tą czesc nazwalem ale nie wiem jak inaczej, wyglada to tak, ze one wchodza w blache od gory i zdaje sie przechodza na wylot, gdzie od wewnatrz przykreca sie go srubami... ale tak jak pisalem, oryginalnie nie ma tych otworow i trzeba albo je zrobic albo olac i uciac dziady w spoilerze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy to wytrzyma na tej tasmie dwustronnej :rolleyes: raczej trzeba bedzie dac klej :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak szwagier kupił ten pierwszy spoiler ,nie był to orginalny i musiał użyć kleju do szyb,a jeśli jest to orginał to może mieć inny montaż.Myślę że warto zadzwonić do ASO i zapytć jak wygląda zestaw montażowy.

Albo od razu użyj kleju do szyb i będzie spokuj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ASO juz pytalem, maja zestaw montazowy czyli klej za 60 pln, a wyjscia sa wg nich dwa z tej sytuacji: albo tasma dwustronna ktora tam juz jest i do tego wiercenie plus sruby, albo sam klej ktory powinien wystarczająco mocno trzymac... wiec chyba zeby nie ingerowac w blache zdecyduje sie na ten klej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekaw efektu... poprosimy o fotki tego spojlerka. Marzy mi sie taki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...