Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cos odstaje do gory chyba... :mysli:

Opublikowano

Cos odstaje do gory chyba... :mysli:

odstaje bo troszke jest źle zamocowany, widziałem "live" moze nie źle a za dużo kleju było dane

Opublikowano

zdjecia107ph0.th.jpg

Nie ma tragedi.Troszke popracowac i jak orginał

Opublikowano

No nie wygląda to źle :wink4: muszę to oblookać live, i wtedy się decydować lub nie.

Opublikowano

No nie wygląda to źle :wink4: muszę to oblookać live, i wtedy się decydować lub nie.

Pewnie tak,zawsze zdjęcia nie oddają tego jak jest na żywo :th:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

witam, czy wie ktos gdzie jeszcze w PL mozna dostac ten spoiler do avanta, bo akurat jak zdecydowałem sie go teraz kupic, to okazalo sie ze ten sam gosc na allegro, ktory sprzedawal go nie tak dawno za 260 pln teraz ma go za 450 :wallbash:[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 23:12 _________________________________________________hmmm... nikt nie napisał... no to kupiłem, podobno cena inna bo wcześniej był zamiennik a teraz jest oryginał, po numerach z ETKI by się zgadzało, zobaczymy w poniedziałek jak przyjdzie... :naughty:

Opublikowano

jak dla mnie kaszanka :tonguemad:

Opublikowano

kaszanka mówisz... no nie wiem, kwestia gustu... na zdjęciach też mnie nie przekonywało, ale jak ostatnio zobaczyłem na żywca to jednak całkiem sympatycznie to wygląda, mały detal ale całkiem sporo zmienia.

Opublikowano

kaszanka mówisz... no nie wiem, kwestia gustu... na zdjęciach też mnie nie przekonywało, ale jak ostatnio zobaczyłem na żywca to jednak całkiem sympatycznie to wygląda, mały detal ale całkiem sporo zmienia.

Nie wygląda żle,bardzo przyjemnie.pamiętaj aby nie dać za dużo kleju. :)

Opublikowano

Mam pytanie do kogos kto juz zakladal taki spoiler, czy wystarczy go przykleic na tasmach dwustronnych ktore byly juz na nim zalozone (podobno przez audi), czy dac dodatkowo klej i przede wszystkim jak rozwiazac sprawe "bolcow" ktore sa w tym spoilerze od spodu, powinny one wejsc w gorna czesc klapy gdzie nastepnie sie przykreca spoiler od wewnatrz auta, czyli trzeba albo zrobic dziury w klapie od gory albo usunac te bolce...

Gosc ktory mi go sprzedal twierdzi ze sama tasma dwustronna wystarczy bo jest to oryginal... Ktos juz ma to za soba?

Opublikowano

carnivore1, kupiles taki spojlerek oryginalny? mozesz spisac z niego numer seryjny?

Opublikowano

no ponoć oryginał, numer 8E9 827 933C...

Masz fotki tego cuda? tak jak Ci przysłali? jakie dziury w dachu :shocked:

Opublikowano

fotki moge wrzucic ale dopiero jutro bo juz w pracy siedze, a te "bolce" sa, moze zle tą czesc nazwalem ale nie wiem jak inaczej, wyglada to tak, ze one wchodza w blache od gory i zdaje sie przechodza na wylot, gdzie od wewnatrz przykreca sie go srubami... ale tak jak pisalem, oryginalnie nie ma tych otworow i trzeba albo je zrobic albo olac i uciac dziady w spoilerze...

Opublikowano

Zastanawiam sie czy to wytrzyma na tej tasmie dwustronnej :rolleyes: raczej trzeba bedzie dac klej :kwasny:

Opublikowano

Powiem Ci tak szwagier kupił ten pierwszy spoiler ,nie był to orginalny i musiał użyć kleju do szyb,a jeśli jest to orginał to może mieć inny montaż.Myślę że warto zadzwonić do ASO i zapytć jak wygląda zestaw montażowy.

Albo od razu użyj kleju do szyb i będzie spokuj. :)

Opublikowano

w ASO juz pytalem, maja zestaw montazowy czyli klej za 60 pln, a wyjscia sa wg nich dwa z tej sytuacji: albo tasma dwustronna ktora tam juz jest i do tego wiercenie plus sruby, albo sam klej ktory powinien wystarczająco mocno trzymac... wiec chyba zeby nie ingerowac w blache zdecyduje sie na ten klej...

Opublikowano

No jestem ciekaw efektu... poprosimy o fotki tego spojlerka. Marzy mi sie taki :)

Opublikowano

Stawiaj na klej :th:

Opublikowano

pstryknąłem kilka fotek z rana: (chyba troche za duze te fotki :))

e2f2f907c8f19c66.jpg

ef7f7833c0741a5c.jpg

50229a02680080ba.jpg

2bb1d1547a3a86db.jpg

50b7bc793d8f5b61.jpg

a67e22ddcdf68dbd.jpg

ed0362c6a380cc32.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.