Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli masz dojscie do tych oryginalnych spojlerkow, tak? Ile sztuk i w jakich cenach w koncu?

Bo juz naprawde zrobil nam sie bajzel w tym temacie... :)

Wszystkich jest 13 sztuk. są orignalne i lakierowane(różne klolory) 1 szt. wychodzi 430 zł. Dostane fotkę to zaraz wkleję. To już ostateczna wersja i trzeba się zastanowić :naughty:

Opublikowano

Do kiedy trzeba sie zdeklarować?

Ja wstepnie jestem chetny... obojetne jaki kolor, najwyzej sie polakieruje :cool:

Moj kolorek to platynowa perla LY7J (tj. trueogre)

Opublikowano

Hmmm... Jakos nie idzie Wam zbyt sprawnie zamawianie teych spoilerow :gwizdanie: zeby zaraz sie nie okazalo ze juz ich nie ma... :kwasny: widze ze kolega MŁODY cos tu dla Was probuje zorganizowac, ale czy nie szybciej dla Was by było jakbyscie sobie sami te spoilerki zamowili? Kadzy zna swoj kolor i wystarczy zadzwonic i zapytac... A co do modeli to dobrze ze wyeliminowaliscie te podroby (fotki z poprzedniej strony) bo rzeczywiscie byly kaszaniaste :thumbdown:

Opublikowano

Jeali ktos chce sam to nie widzę problemu :gwizdanie: tu jest numer 601 31 60 70 do goscia wystarczy powiedzieć że dzwonicie z klubu :th: i on wie że ma byc taniej. Mówi że ma ostanie 13 sztuk. Ja czekam jeszcze na dokładne foto tego orginału :th: :hi:

Opublikowano

Młody jak coś to zadzwonie do goscia ale jak juz załatwiales z nim to czekam na ta fotke co i jak :evil:

zamawiac mogę ewentualnie sam jak nie bedziesz miał czasu heheh

Opublikowano

To może i ja pomyśle nad takim spojlerkiem :mysli:

Opublikowano

Młody jak tam z ta fotką ? Ja nic nie dostalem od goscia moze do Ciebie wysłał :mysli:

Opublikowano

moge Ci powiedziec kolego cuber, ze jezeli tylko kod lakieru sie zgadza to bym brał na Twoim miejscu w ciemno :gwizdanie: poki jeszcze jest, ja tak zrobilem i sie nie zawiodlem :hi:

Opublikowano

Po przemyśleniu jednak się nie zdecyduję :( .Ale spoilerek jest bardzo ładny. :th:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2008, 16:49 _________________________________________________temat umarł :gwizdanie:????

Opublikowano

no gosc coś sie nie kwapi by wysłac mi fotke wiec :gwizdanie:

Opublikowano

chlopaki a wy to zakladacie dla image'u czy zeby zwiekszyc docisk na tylnej osi? :polew:

Opublikowano

no chyba dla docisku :mysli:

Opublikowano

Ani to image, ani docisk :polew: , niewielki gadzet :naughty:

Opublikowano

gadzet dla bogatych :polew:

Opublikowano

A co tu dociskac.. :polew:

Opublikowano

ja kto co tu dociskac? przeciez wiekszosc tych turbopazdziochow to s4 :naughty:

Opublikowano

Moj na szczescie nie wyglada jak s4 i nie bedzie tak wygladac... :>

Opublikowano

Moj na szczescie nie wyglada jak s4 i nie bedzie tak wygladac... :>

Czyli seria -tak? i dlaczego nie s4?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.