Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra wysłałem mu numery . Jak tylko dostanę odpowiedź to zaraz dam znać . :naughty:

czekamy :naughty:

Opublikowano

Mam numery lakierów :gwizdanie:

LZ5A

LZ7L

LY7G

LY9B -- Cuber masz farta Twój kolor jest

+ SREBRNY

+ NIEBIESKI METALIK

Ten drugi też mi odpisał i wychodzi całosć z przeysłką 180 zł za pobraniem :th:

Opublikowano

Sorry, bo sie zgubilem w temacie juz...

To sa "repliki", czy oryginalne spojlerki?

Opublikowano

Sorry, bo sie zgubilem w temacie juz...

To sa "repliki", czy oryginalne spojlerki?

Te z numerami to orginały po 430 szt.

Ten za 180 zł szt. roboiny przez goscia z allegro TFB http://www.tfbtuning.pl/ (jutro będę miał foto real )

Mam już foto od TFB :

39015ad32674971f.jpg

42081ad05cc317b1.jpg

312f2e933886e895.jpg

c78663ae922d3cac.jpg

Opublikowano

heh mam farta :)

Młody napisz do kolo aby przesłał fotke jak wygląda ten mój z góry dzieki :notworthy:

Opublikowano

Mam już foto od TFB :

Panowie - chcecie zakładać ten typ spoilera ? Poważnie ? :shocked: ponieważ bardzo Was lubie - jeszcze raz poprosze - przemyślcie to jeszcze :notworthy:

Opublikowano

Młody a masz nr.niebieskiego?Bo mój to LZ5C :gwizdanie:

Opublikowano

Mam już foto od TFB :

Panowie - chcecie zakładać ten typ spoilera ? Poważnie ? :shocked: ponieważ bardzo Was lubie - jeszcze raz poprosze - przemyślcie to jeszcze :notworthy:

No szczerze mówiąć żadko zgadzam się z wawą (joke :tongue4:) ale mnie też się nie podoba ten spojlerek, wręcz odwrotnie, uważam że bez niego jest 100 razy lepiej, może na żywo wygląda to lepiej ale to co jest na fotkach to :sick3:
Opublikowano

Ale wydaje mi się koledzy z Krakowa chcą załozyć orginał za 430 zł :)

Opublikowano

No szczerze mówiąć żadko zgadzam się z wawą (joke :tongue4:) ale mnie też się nie podoba ten spojlerek, wręcz odwrotnie, uważam że bez niego jest 100 razy lepiej, może na żywo wygląda to lepiej ale to co jest na fotkach to

:th: :th: :th: :th:

Panowie kształt tego spoilera ciągnie tandetą ... jeżeli chcecie już coś wpakować do swoich ori wagenów to coś bardziej skromnego. Może lepiej komponowałby się gdyby całe auto miało dodatki ale jego rozmiar i to że bokami nachodzi na krawędz pokrywy bagażnika całkowicie go eliminuje.

To już ostatni mój komentarz w tym temacie. IMO jest kaszana i tyle

Opublikowano

Dobra TFB odpada :tongue4: to była propozycja adaho :naughty: o Twoj waskipl napisałem i o foto tez czekam tylko na odpowiedź :th:

Opublikowano

adaho ale kaszana którego daszka ? bo w sumie to rozmowa byla na temat 3 daszków :mysli:

Opublikowano

NO ten z fotek z tej strony jest :thumbdown:

Opublikowano

Ale się porobiło :polew:

Opublikowano

zabrzmiało jak wszytsko do bani , festyn itd. Ale weźmy pod uwagę ORI o którym była mowa w ori kolorach przynajmniej ja bym taki brał.....

http://www.fourtitude.com/gallery/gallery2.php?mode=album&album=/Features/Project%20Cars/Project%20A4%20Avant%201.8T/Part%20VIII%20-%20S4%20Body%20Kit/S4%20Body%20Kit%20Installed#

Opublikowano

Jak AUDI to tylko orginał :notworthy:

Opublikowano

zabrzmiało jak wszytsko do bani , festyn itd. Ale weźmy pod uwagę ORI o którym była mowa w ori kolorach przynajmniej ja bym taki brał.....

http://www.fourtitude.com/gallery/gallery2.php?mode=album&album=/Features/Project%20Cars/Project%20A4%20Avant%201.8T/Part%20VIII%20-%20S4%20Body%20Kit/S4%20Body%20Kit%20Installed#

no o takim można już porozmawiać, i na jakim wypaśnym autku go demonstrują :naughty: :naughty:
Opublikowano

Ja tez jesli bede montowal to ten ori, zadnego innego. I w sumie juz nie wiem jakie zalatwia Wam MLODY... :D

Opublikowano

Już tylko orginały :wink4: czekam na foto dla Cubera i numer dla waskipl :tongue4:

Opublikowano

Czyli masz dojscie do tych oryginalnych spojlerkow, tak? Ile sztuk i w jakich cenach w koncu?

Bo juz naprawde zrobil nam sie bajzel w tym temacie... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.