Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokładnie , zrób fotki bo wiesz po takim spocie jaki był w kCH mogłem źle widziec..... :gwizdanie:

Opublikowano

ok.postaram sie jak naszybciej :th:

Opublikowano

waskipl, zrob prosze kilka fotek - od tylu, z boku, pod katem, gora, dol... danke szyn. :cool:

Opublikowano
  • Autor

no dokładnie

i jak cos to sie zrobi zakup grupowy

Opublikowano

dokładnie , zrób fotki bo wiesz po takim spocie jaki był w kCH mogłem źle widziec..... :gwizdanie:

dziwne że wogóle coś widziałeś :polew: :polew:
Opublikowano

a Wedlug mnie nie pasi wogole taki daszek do avanta , tak jak spojler na klape do sedana :decayed: Jakas lipa :wallbash::tongue4:

Opublikowano

Wojtas no nie mów ze jest brzydki taki spojlerek......

2c80f5376e138c75.jpg

Opublikowano

O kurde za***iście wygląda, i niunia w moich kolorkach prawie, :mysli: no muszę się poważnie zastanowić tylko skąd tyle talarków, człowiek by wszystko chciał poprzerabiać a tu sakwa pusta :polew:

Opublikowano

waskipl, to jak bedzie z tymi fotami? :naughty:

Opublikowano

Wojtas no nie mów ze jest brzydki taki spojlerek......

2c80f5376e138c75.jpg

Do style S4 pasuje :wink4: A to jest jak montowane ? Rozumiem ze ori stop z klapy sie demontuje jakos ?

Kurde znowu ten srebrny kolor zaczyna mi sie podobac :>

Opublikowano

nawet ładnie to wygląda, chociaż mógłby być troszkę krótszy :cool:

Opublikowano

waskipl, to jak bedzie z tymi fotami? :naughty:

Cierpliwości zrobię tylko muszę się z nim zgrać czasowo. :th:Na pewno widział się będę z nim w sobote na imprezie :) u niego

Spoiler jest tylko klejony klejem do szyb.Ale trzeba pogłebic rowek na klej bo inaczej wypłynie bokami i będzie odstawał tak jak u szwagra. :th:

Opublikowano

Iiiii ?

Opublikowano

I już są co prawda nie zrobiłem sam bo chory jestem ale poprośliłem

:th:

http://picasaweb.google.pl/waskipl/Spoiler

Opublikowano

Szkoda, ze na kazdym zdjeciu jest takie zblizenie i w sumie ciezko ocenic... ale dzieki bardzo za foty :)

Opublikowano

Szkoda, ze na kazdym zdjeciu jest takie zblizenie i w sumie ciezko ocenic... ale dzieki bardzo za foty :)

A chcesz zdjęcia zdaleka.Całego auta.To zrobię nie ma sprawy. :)

Opublikowano

Bede dzieczny :cool:

Opublikowano

Przepraszam że tak pózno lae są

http://picasaweb.google.com/waskipl/Spoiler2

mam nadzieję że już bedzie ok :th:

Opublikowano

daszek robie swoje :) :th:

Opublikowano

daszek robie swoje :) :th:

zdecydowany już? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.