Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

a do B5 jest taki sam czy inny?? zakładaj kolego prędzeńko i dawaj foty zajebiaszczy mod do avanta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy co nie jest oryginał? mój?

a tak czy inaczej mam kuźwa spory problem bo byłem wlasnie u fachowcow-specjalistow i jeden mi powiedzial, ze moze mi spilowac te bolce na gladko i posadzic go na kleju tylko trzeba cos tam jeszcze porobic z powierzchnia klapy, a z kolei drugi mowi ze jak robia w oryginale na bolcach plus sruby to on by robil tylko tak i moze sie tego podjac bez problemu... (sam chyba sie za to nie bede bral) CO WYBRAĆ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A seryjnie w tylnej klapie nie ma dziur?

Na czym trzyma sie w takim razie ta mala pletwa ze swiatlem stopu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak walsnie zrobie, bo boje sie ze jak to pojdzie na klej to bedzie wygladalo jak ten na zdjeciu od kolegi adaho, mam nadzieje ze srubami to sie dosyc mocno docisnie...

kleju się nie bój - ja miałem lotke w Focusie montowaną na sam klej. Połowa speców w warsztacie mówiła że zgubie ją przy pierwszym większym V .... klej do szyb trzymał tak mozno że trzymnając za lotke przeciągałem samochód do tyłu - 3 lata się trzymała - kolega do tej pory z nia smiga.

myślę więc że jak nie chcesz bawić się z wierceniem to klej w zupełnosci wystarczy :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to robi sie ciekawie, okazuje sie ze nie ma kto mi zalozyc tego spoilera, gosc ktory sie zadeklarowal wczesniej ze nawierci w klapie i zalozy, zaczyna cos krecic nosem, chyba zorientowal sie w temacie i cos mu sie nie spodobalo, inny spec tez odmowil (z serwisu pogwarancyjnego specjalizujacego sie w audi i vw), wiec w akcie rozpaczy zadzwonilem do ASO gdzie uslyszalem ze tez sie tego nie podejmą :blink: Jednak po dosc dlugiej rozmowie Pan stwierdzil zeby podjechac i zobaczy co sie da z tym zrobic, aczkolwiek on na pewno nie robilby tego nawiercajac otwory w klapie :mysli:

Zaczyna mnie to wszystko troche irytowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyklej ją na kleju do szyb ja miałem tak w golfi-e do dzis się trzyma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobione :decayed::naughty: jest całkiem nieźle, ale chyba mogło być lepiej... nie do końca był spasowany z trzecim światłem stopu, które lekko odstaje od klapy... Jak tylko będę miał chwile i aparat pod ręką to pstryknę jakieś fotki.

Powiedz przykreciłes czy przykleiłes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobione :decayed::naughty: jest całkiem nieźle, ale chyba mogło być lepiej... nie do końca był spasowany z trzecim światłem stopu, które lekko odstaje od klapy... Jak tylko będę miał chwile i aparat pod ręką to pstryknę jakieś fotki.

pstryknij bo z miłą checią bym zobaczył jak to wygląda , jednego juz widziałem z daszkiem teraz kolej na nastepnego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykrecili i dali troche kleju, tak jak pisalem zrobili to w Audi... a chwile zeby pstryknac znajde chyba dopiero jutro :confused4:

A kto juz ma taki daszek? bo sam chetnie porownam.[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 17:13 _________________________________________________zdążyłem tuż przed zachodem :naughty:

c2fc916faf29f216.jpg

4ff5d3b27ac41a3a.jpg

46ab174e4aef6a5e.jpg

0f156fa5199893dc.jpg

77e28df33bbfb371.jpg

2c4c4ccfdca20542.jpg

60b43299572f737a.jpg

65e3612b61df6964.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...