Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to żeście mnie wykolegowali... :gwizdanie: :decayed: Ja kupiłem tego oryginała za 450 (w ASO niepomalowany kosztuje 820 tak na marginesie), gość sam stwierdził że wykonanie tego tańszego jednak jest troche inne (zrozumiałem to jako gorsze), ja miałem jeszcze o tyle farta że dostałem już pomalowany pod mój kolor lakieru, ale ponoć większość u niego jest w stanie surowym...

No nikt Cię nie wykolegował :wink4: no przynajmniej nie chciałem :wink4: dzwoniłem do niego to ma jeszcze parę w kolor ale za 430 zł. A znalazłem laminat za 155 zł puls 25 zł koszty przesyłki za pobraniem ale musi byc 10 osób chetnych :disgust:) nie trzeba wpłacac nigdzie pieniedzy tylko lista chetnych i do mnie aders na PW i przyjdzie w ciągu 14 dni na podany wczesniej adres i wychodzi 155 + 25 i mamy za 170 szt.

Lista chętnych:

1. MŁODY-AUDI

2. CUBER

3.

4.

5....

Opublikowano

Spoko spoko, to był żart z tym wykolegowaniem ;) ale tak sie zastanawiam czy nie lepiej by bylo dla WAS zeby ktos ze stolicy podjechal do goscia ktory to sprzedaje i porownal wykonanie tych spoilerow... mam takie dziwne przczucie ze chyba lepiej by bylo dolozyc kilka PLNów i miec cos co bedzie dobrze lezec, a nie wygladac jak 1/2 d*py z za krzaka :gwizdanie:

Opublikowano

Spoko spoko, to był żart z tym wykolegowaniem ;) ale tak sie zastanawiam czy nie lepiej by bylo dla WAS zeby ktos ze stolicy podjechal do goscia ktory to sprzedaje i porownal wykonanie tych spoilerow... mam takie dziwne przczucie ze chyba lepiej by bylo dolozyc kilka PLNów i miec cos co bedzie dobrze lezec, a nie wygladac jak 1/2 d*py z za krzaka :gwizdanie:

kaczekmaster ma laminat Ty masz orginał już na foto widac róznice (a własnie widać?)

Opublikowano

no wlasnie chyba widac... mysle ze to nawet nie jest kwestia samego spasowania...

Opublikowano

Młody a zapytaj goscia czy ma te po 450 w kolorze czarnym , nie metalic! bo jak ma coś takiego to moze niech pstryknie fotke i bym zakupil juz gotowca ...tylko pewnie odcień moze sie róźnic no ale zawsze zapytać mozna :decayed:

Opublikowano

podaj mu kod swojego lakieru, mojego tak wlasnie dobral... :naughty:

Opublikowano

Napisałem mu żeby podał mi wszystkie kolory jakie posiada gotowe :evil: ( tylko dlaczego skoro to orginał nie pasuje idalnie do stopu? :kwasny: )

Opublikowano

młody to daj info jakie gosc Ci wysle kolory :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no dokładnie :) :) moze i mój bedzie :)

Opublikowano

no wlasnie a propo spasowania, mądrzy w Audi stwierdzili ze chyba bardziej podchodzi ten spoiler do a4 b7... ale jak juz wiadomo ze jest taki maly szczegol to mysle ze przed zalozeniem mozna nad tym popracowac...

Opublikowano

Jak bedzie LY7J to biere :naughty:

Opublikowano

Własnie dostałem odpowiedź tylko tzy kolory :srebrny ,czarny ,grafitowy ( ale jest czarny :naughty: ) Juz napisałem o numery farb. :th:

Opublikowano

heheh Ja musze w takim razie isc do Autka i sprawdzić jaki mam numer koloru nadwozia , ale jak jest czarny to juz połowa sukcesu :th:

Młody czekamy na info :naughty:

Opublikowano

cuber

ale jak jest czarny to juz połowa sukcesu thumbup1

jak nie będzie czarny Cuberowy to może będzie czarny Alvarowy :decayed:

Opublikowano

Dobra już wszystko wiem , potrzebne są numery Waszych lakierów :naughty: piszcie mi na PW tylko wiamrę szybko podobno sie konczą te daszki :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

LY7Q

Opublikowano

LZ9W

Opublikowano

MŁODY podaj kody :) pewnie mojego i tak nie będzie :(

Opublikowano

wrrrr zapomnialem sprawdzić mojego numeru :wallbash: , Młody podam Ci jutro rano :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 22:55 _________________________________________________LY9B :naughty:

Opublikowano

Dobra wysłałem mu numery . Jak tylko dostanę odpowiedź to zaraz dam znać . :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.