Treść opublikowana przez inco
-
[ALL] Światła ledwo świecą
€uhu2 a jak sie odwraca te przeslonki?
-
[ALL] Światła ledwo świecą
ale mi chodzi o sama soczewke, samo to szklane- przeciez na tym niema zadnej przeslony a nie chodzi o to zeby wszystko nowe kupic bo moze da rade zrobic tanio i tez dobrze
-
[ALL] Światła ledwo świecą
witam mam w aucie zamontowane lampy jakiejs badziewnej firmy (chyba TYC) ktore swieca tak tragicznie ze mozg staje posiadam rowniez komplet lamp z anglika teraz moje pytanie: co odpowiada za moc "swiecenia" lampy: soczewka, zarowka i tyle? i co odpowiada za roznice miedzy lampa lewo a prawostronna? soczewka raczej nie wiec co, obudowa? wiec zastanwaim sie czy mogl bym cos pozamieniac miedzy tymi lampami zeby dobrze swiecili i w dobra strone pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jesli chodzi o karkowke to jestem gotow nawet dzisiaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
cos pieknego
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
grill swietny, jak i caly spot wielkie brawa dla wrclaguna, odwaliles kawal dobrej roboty :oklaski: (jeszcze w zyciu tyle karkowki nie zjadlem )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czyli tak czy nie? :> bo takie sluchy mnie doszly
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a dzisiaj jest jakis vag podkarpacie czy cos w tym stylu?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wez kielbase i wpadaj pasowalo by w koncu sie pokazac, i to odrazu z kielbasa :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
powiatac panow, doszly mnie sluchy ze na spocie szykuje sie jakas "uczta" :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mysle ze czesc osob moze sie spoznic bo kubica dzisiaj jedzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
skalarx ale taki przewod silikonowy kosztuje?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
troche :polew: mimo wszystko wole te 200zl czy wiecej przeznaczyc na malowanie dokladek albo zmiane zawiechy skoro jak narazie druciarstwo sie spisuje jak bede autko chipowal to zrobie to jak nalezy...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam kolegow nie mialem czasu wczesniej ale narazie jednak nie potrzebuje tego weza, bylem na wulkanizacji, skleili mi i jak narazie hula troche smierdzi druciarstwem ale skoro sie sprawuje to nei bede wydawal kasy na nowy waz w kazdym razie dzieki za zainteresowanie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jasne dzieki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
za taki kawalek weza? to mnie mechanik zalatwil...[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 17:01_________________________________________________slawku moge wrzucic te fotki z moim "malym dymankiem" na a6klub?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
furka po rzeszowiskim chip-tuningu wrclaguna wczoraj do 20 mi zeszlo w pracy wiec nie mialem kiedy popatrzec na ten numer, dzisiaj moze odpisze a odnosnie tasmy to niech ja szlak trafi :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hehe slawek mowisz ze bycie swiezym tatusiem to ciezki kawalek chleba
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wrclaguna ok, jak jutro odpisze to tam wklepie tylko poda mi tam odrazu cene? i jesli tak to bedzie to cena ostateczna czy do "negocjacji"?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jutro sie przyjrze temu wezowi no wlasnie gdzie ten slawek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dsz33 nr 10 tez mi do konca nie pasuje bo na rysunku jest prosty a u mnie chyba byl po wyginany, a nr 9 ma jakies mocowanie a u mnie czego takiego raczej nie bylo :|
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zawsze ciezko mi cos znalesc na tych rysunkach ale chodzi o waz ktory wchodzi od gory do ic i idzie nad filtrem paliwa bo przez to wlasnie mi przetarlo pewnie skonczy sie na tym ze bede musial odpisac ten numer
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
eeeee Ive to bedzie chyba 10-tka, w kazdym razie ten co bezposredio wchodzi w ic
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
grzes1150 masz racje, moze skalar ma, tylko wydaje mi sie ze do a6 moze byc inny wrclaguna spoko, jutro podam ci ten numer
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wlasnie zdziwilo mnie ze jest zle zamontowany bo filtry zmienialem w GROJZu a tam raczej pozadnie robia... a w aso cene bym sprawdzil ale nie chce mi sie tam jechac ma ktos numer do knapika?