Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

inco

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. €uhu2 a jak sie odwraca te przeslonki?
  2. ale mi chodzi o sama soczewke, samo to szklane- przeciez na tym niema zadnej przeslony a nie chodzi o to zeby wszystko nowe kupic bo moze da rade zrobic tanio i tez dobrze
  3. witam mam w aucie zamontowane lampy jakiejs badziewnej firmy (chyba TYC) ktore swieca tak tragicznie ze mozg staje posiadam rowniez komplet lamp z anglika teraz moje pytanie: co odpowiada za moc "swiecenia" lampy: soczewka, zarowka i tyle? i co odpowiada za roznice miedzy lampa lewo a prawostronna? soczewka raczej nie wiec co, obudowa? wiec zastanwaim sie czy mogl bym cos pozamieniac miedzy tymi lampami zeby dobrze swiecili i w dobra strone pozdrawiam
  4. jesli chodzi o karkowke to jestem gotow nawet dzisiaj
  5. grill swietny, jak i caly spot wielkie brawa dla wrclaguna, odwaliles kawal dobrej roboty :oklaski: (jeszcze w zyciu tyle karkowki nie zjadlem )
  6. czyli tak czy nie? :> bo takie sluchy mnie doszly
  7. a dzisiaj jest jakis vag podkarpacie czy cos w tym stylu?
  8. wez kielbase i wpadaj pasowalo by w koncu sie pokazac, i to odrazu z kielbasa :>
  9. powiatac panow, doszly mnie sluchy ze na spocie szykuje sie jakas "uczta" :>
  10. mysle ze czesc osob moze sie spoznic bo kubica dzisiaj jedzie
  11. skalarx ale taki przewod silikonowy kosztuje?
  12. troche :polew: mimo wszystko wole te 200zl czy wiecej przeznaczyc na malowanie dokladek albo zmiane zawiechy skoro jak narazie druciarstwo sie spisuje jak bede autko chipowal to zrobie to jak nalezy...
  13. witam kolegow nie mialem czasu wczesniej ale narazie jednak nie potrzebuje tego weza, bylem na wulkanizacji, skleili mi i jak narazie hula troche smierdzi druciarstwem ale skoro sie sprawuje to nei bede wydawal kasy na nowy waz w kazdym razie dzieki za zainteresowanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.