Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Adik odpowiedział(a) na tsluszniak temat w Małopolskie
    Polecam ci firmę GTP z Naramy https://www.facebook.com/GTPerformance-120261501491044/
  2. Dawał radę... ramu wystarczało do biurowych zastosowań.
  3. Polecam ci takiego laptopa: http://allegro.pl/komputer-laptop-asus-eee-pc-1201n-i6731918577.html Laptopa juz sprzedałem...
  4. Witam, Jutro jadę do Bielska Białej jak coś proszę dzwonić 691 953 805
  5. Ok dzięki ci kolego. Mam nadzieje że cenowo też są na poziomie
  6. Ktoś może poleci dobrego lakiernika okolice Krakowa - mam do pomalowania błotniki w B6 :/
  7. Breck polskie klocki hamulcowe - Hołowczyc jeździ na takich... ;-) :-)
  8. Cześć Panowie, Jeśli ma ktoś coś do przywiezienia z Podkarpacia to będę tam laweta w poniedziałek 20 lutego. Jak coś dzwoń 691 953 805 Pozdrawiam
  9. Ja polecam ci firmę MobilTech z Krakowa tel. 660 566 999
  10. Mam pytanie do znawców motoryzacji, którzy są na tym zacnym forum. Jakie auto mam wybrać? - wymagania: budżet do 70 000 PLN napęd stały 4wd lub dołączany skrzynia manual auto nie może być zbyt niskie (obecnie jeżdżę Audi A4 B6 z zawiasem 1be) czekam na propozycje - dziękuje za wszystkie sugestie.
  11. Witam, Założyłem dolot firmy fmic.pl i mój oryginalny czujnik ciśnienia doładowania został zamocowany w układzie dolotowym (rura nierdzewka) tak: Mam pytanie do ludzi którzy mają założony dolot w swoich 1.9 TDI AWX/AVF - jak macie zamocowany ten w/w czujnik? Proszę o jakieś sugestie/podpowiedzi jak powinien być poprawnie zamontowany. Już 2 raz wymieniam czujnik - wywala błąd w odczycie i turbina przechodzi w stan "uśpienia". Dziękuje za wszystkie podpowiedzi.
  12. Znam ten serwis oponiarski - polecam w 100%
  13. Polecam ci ten zakład: http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/regeneracja-odblysnikow
  14. Jak tylko jestem pod wypożyczalnią sprzętu budowlanego na ul. Mierzeja Wiślana (Rybitwy) widzę zaparkowaną A4 B6 kolor niebieski z klubowymi ramkami - pozdrawiam właściciela...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.