-
[B6][ASN] Wydech
Polecam ci firmę GTP z Naramy https://www.facebook.com/GTPerformance-120261501491044/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dawał radę... ramu wystarczało do biurowych zastosowań.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Polecam ci takiego laptopa: http://allegro.pl/komputer-laptop-asus-eee-pc-1201n-i6731918577.html Laptopa juz sprzedałem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, Jutro jadę do Bielska Białej jak coś proszę dzwonić 691 953 805
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok dzięki ci kolego. Mam nadzieje że cenowo też są na poziomie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś może poleci dobrego lakiernika okolice Krakowa - mam do pomalowania błotniki w B6 :/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Breck polskie klocki hamulcowe - Hołowczyc jeździ na takich... ;-) :-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć Panowie, Jeśli ma ktoś coś do przywiezienia z Podkarpacia to będę tam laweta w poniedziałek 20 lutego. Jak coś dzwoń 691 953 805 Pozdrawiam- AVF AWX Wycięcie katalizatora
Ja polecam ci firmę MobilTech z Krakowa tel. 660 566 999- Co kupić z napędem 4x4
Mam pytanie do znawców motoryzacji, którzy są na tym zacnym forum. Jakie auto mam wybrać? - wymagania: budżet do 70 000 PLN napęd stały 4wd lub dołączany skrzynia manual auto nie może być zbyt niskie (obecnie jeżdżę Audi A4 B6 z zawiasem 1be) czekam na propozycje - dziękuje za wszystkie sugestie.- Dolot (intercooler) problem z czujnikiem
Witam, Założyłem dolot firmy fmic.pl i mój oryginalny czujnik ciśnienia doładowania został zamocowany w układzie dolotowym (rura nierdzewka) tak: Mam pytanie do ludzi którzy mają założony dolot w swoich 1.9 TDI AWX/AVF - jak macie zamocowany ten w/w czujnik? Proszę o jakieś sugestie/podpowiedzi jak powinien być poprawnie zamontowany. Już 2 raz wymieniam czujnik - wywala błąd w odczycie i turbina przechodzi w stan "uśpienia". Dziękuje za wszystkie podpowiedzi.- [małopolskie] opony Nowa-Huta
Znam ten serwis oponiarski - polecam w 100%- Regeneracja odbłyśników. Nie działający samopoziom...
Polecam ci ten zakład: http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/regeneracja-odblysnikow- [Małopolska] Widziany, widziana
Jak tylko jestem pod wypożyczalnią sprzętu budowlanego na ul. Mierzeja Wiślana (Rybitwy) widzę zaparkowaną A4 B6 kolor niebieski z klubowymi ramkami - pozdrawiam właściciela... - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!