Jaco90

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Jaco90

Reputacja

1. Witam. Koledzy posiadam A4 B8 w sedanie z 2008r. Kupiłem lampy led , zamienniki firmy sonar typu neon. Wtyczki mam do zmiany. Niestety podłączając prowizorycznie działy się różne rzeczy. Zwłaszcza ze światłami cofania i przeciwmgłowymi. Wiem że to wina kodowania. Sugerowałem się tym tematem( link poniżej) lecz niestety nie mam VCP tylko VCDS. Czy ktoś może przerabiał kodowanie pod ten sam moduł komfortu z tematu poniżej? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
  2. Witam. Koledzy macie jakiś link lub odsprzedać króciec do połączenia na opaski? Robię SWAP na wydech, lecz niestety muszę do tlumikarza przejechać 40km. Dlatego potrzebuje coś tymczasowego na drogę, a nic o danych wymiarach typu 68-58mm nie mogę znaleźć. Dziękuję za pomoc
  3. Witam. Czy jest możliwość kupna jakiegoś kompletnego kabla pod AUX do Audi Concert? Nie mam ani Ami ani Aux. Zamówiłem radio na androidzie i jest wymagany Aux. Może być jakiś zamiennik i tak będzie wrzucony za radiem.
  4. Czyli muszę dokupić jakaś kostkę do radia z wyjściem AUX? A tego kabla Ami z aukcji nie kupować bo i tak go nie posiadam? Następnie wpinam się jakimś jack'iem z radia pod AUX który dołożę przy montażu tego radia?
  5. Witam. Obecnie posiadam radio Concert tylko CD/SD +8 głośników z wzmacniaczem w bagażniku. ( Brak Ami/Aux) Kolorowy ekran , Wersja LOW 2008r. Zamówiłem radio z Ali... , jest kompatybilne z Concertem. Teraz doczytałem , że napisali iż radio musi posiadać Ami lub Aux. Lecz kabel nie jest w zestawie tylko do kupna opcjonalnie a także kabel do Airbaga. A możliwe że gdyby bez tego nie chodził dołączony byłby do zestawu... Mam rozumieć że bez wejścia Aux/Ami nie będę miał dźwięku ? Dziękuje za odpowiedzi COIKA 8.8 "Android 10.0 System samochodowy odtwarzacz DVD Radio dla Audi A4 2009 2016 IPS ekran lustrzany nawigacja GPS Carplay WIFI Google BT muzyka SWC|Samochodowe odtwarzacze multimedialne| - AliExpress PL.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
  6. Witam. Koledzy została mi w bocznej kratce nawiewu końcówka od rozpylania środka do klimatyzacji. Możecie podpowiedzieć jak zdemontować boczna kratkę? Czy ta końcówka może wpaść do wirnika?
  7. Niestety kabla jeszcze nie mam.... W sumie nie wiem jaki zamówić , mam tylko z b6 bez Cana
  8. Witam. Koledzy mam problem z nagłośnieniem. Nie dawno zakupiłem Audi a4 b8 z radiem concert. Subwoofer grał lecz charczał, tył nie jestem pewny. Podczas jazdy subwoofer przestał grać. Sprawdzając zauważyłem, że oprócz subwoofera nie gra praktycznie tył, tzn tylne głośniki grają bardzo cicho. Zamówiłem używkę, i po montażu gra tylko jeden głośnik przód, czyli gorzej niż na moim. Czy to wina wzmacniacza? Przód i tył jest zasilany ze wzmaka z bagażnika? Nie wiem gdzie szukać problemu. Proszę o sugestie.
  9. Kolego i jak trzyma się ta guma? Puszek 200ml nie znalazlem sa tylko 400ml.
  10. Witam. Koledzy dziś miałem dziwną sytuację Mianowicie podczas wyprzedzania na 3cim biegu, przy około 3tys obrotów auto nagle przeskoczyło na 5 tys. I tak trzymało mimo odpuszczenia gazu. Po wrzuceniu 6 biegu żadnej reakcji, próbowałem go udusić w ten sposób. Ogólnie trwało to jakieś 10 sekund. Po tym czasie obroty spadły na właściwe i po chwili słychać było jakieś uderzenie w silniku. Metaliczny dzwięk jak by ktoś młotkiem uderzył. Pacjent to AVF po programie robionym tydzień temu. Gdzie może leżeć przyczyna?? Nie wiem czy to ma znaczenie ale turbina była czyszczona 2 tyg temu. Ponieważ miałem przeładowanie powyzej 2500 na autostradzie i podczas wyprzedzania
  11. Witam. Koledzy możecie polecić jakiś zakład gdzie mógłbym wybebeszyć kata i wspawać rurę w puszkę w Krakowie lub okolicach? Mam AVF po programie (300kkm) i kat pewnie zapchany więc myślę że warto . Jaki może być koszt takiego zabiegu?
  12. Witam kolegów. Otoż też po myjni automatycznej miałem cały dywanik wody od strony kierowcy. Nawet pedał sprzęgła zaczął skrzypieć.Podczas deszczów też jest sporo wody. Nie mam kompletnego podszybia. Tylko kawałek zasłaniający filtr kabinowy. Nie wiem czy to wybrakowane czy były modele bez tego. Czy jest możliwość ze przez to leje się do środka?
  13. Z tym będzie ciężko. Nie mam Vaga i nie znam się na tym. Dodatkowo jestem w delegacji i zjeżdzam w ptk pod wieczór. Więc wszystkie zakłady w Krk już zamknięte :-(