Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Serdecznie..

Poznajcie moja A4..

04e3e5fc5eb3a340.jpg

13d33fa5f7dd368e.jpg

0fdac1c57e9cfeb1.jpg

2d6436e74e74339c.jpg

9af29f0ffc0bf7d5.jpg

Planowane zmiany:

- modyfikacja programu u Rogala

- usuniecie pomaranczowych diekielkow wewnatrz reflektorow

- felga od RS4

- kierownica multi

- wydech??

Opublikowano

Masz dwa tematy :> i dwa silniki? dwa auta? a tak serio to ładny model :th: fajny srodek i felgi :th:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie.. cos sobie nie poradzilem do konca ;) ..

Opublikowano

środeczek bardzo ładny całe auto kozak tylko te czarne chlapacze trochę nie pasują :)

Opublikowano

Darkoz, usunalem Ci drugi temat ;)

Piekne auto w jedynej slusznej wersji, czyli s-line :cool::kox:

Opublikowano

Sliczna Audi, miło widziec kolejne ładne B7 na forum :th:

Pakiecik S-line na zewnątrz :cool:super !!

W środeczku też by cus sie przydało :wink4:

Udanych modów :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za pomoc :notworthy: i za opinie.. :notworthy:

Samochodzik wymaga dopieszczenia.. czas pokaze czy uda sie zrealizowac wszystkie plany.. noo i ta gwarancja.. szkoda byloby ja stracic dlatego czasami trzeba sobie odpuscic niektore pomysly.. pozdrawiam :>

Opublikowano

super furka.po gwarancji zakładaj chipa i smigać

Opublikowano
  • Autor

HA ha.. jestem niestety bardzo niecierpliwym osobnikiem i chip bedzie juz niebawem.. :evil:

Opublikowano

Darkoz ile Ci tam jeszcze tej gwarancji zostało ?? jak będziesz chciał zmieniać mapę silnika to możemy sie razem gdzieś wybrać to może taniej będzie :)

Opublikowano

no autko ładne :) wnętrze taki samo jak moje. a gdyby było jeszcze czarne autko to wogóle super. gril czarny mi sie nie podoba ale do srebrnego pasuje:) audi to audi nie ma chu... we wsi :)

Opublikowano
  • Autor

DODN samochod jedzi od 10 miesiecy.. wiec jeszcze troche tej gwarancji zostalo.. :przebiegly: mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.. a na moda wybieram sie do Rogala

http://www.a4-klub.pl/smf/rabaty_promocje_i_gadzety/program_u_rogala_grupowe_chipowanie_zapisy-t24111.0.html

pewnie mozna jeszcze dopisac sie do listy wiec zapraszam :wink4:

kaczekmaster Pakiet Czern ma swoj klimat.. ale jasna sprawa.. kwestia gustu ;) chociaz stanowczo przyznam ze ciemne kolory z chromem wygladaja korzystniej :th:

dzieki za komenty..

Opublikowano

Co tu dużo pisać: furka po prostu :kox:

Ps. Darkoz, jaką folią masz ściemnione szybki?

Opublikowano

Bardzo ladne.. Srebrny + czarny.. :kox: :kox:

Zlikwiduj tylko te blotochrony.. :naughty: (pomimo tego ze sa czarne, ale i tak szpeca.. :naughty: )

Opublikowano
  • Autor

mydlo nie mam pojecia jaka to folia.. ale jest naprawde delkatnie przyciemniony.. ja mam wszystkie szyby na jedynakowa przejrzystosc.. troche ponad 30%.. :mysli:

ykk chlapacze zdjete.. zapodam fotki pozniej

na dniach samochodzik dostanie letnie oponki tyciu szersze.. bo 235/45/17

a juz niebawem.. wyciagam kierunki i na poczatku kwietnia jade do Rogala :th:

Pozdrawiam wszystki bardzo mocno i dziekuje za komentarze :notworthy:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna bryka co by tu dużo pisać.

Ja bym ją inaczej zrobił ale to kwestia gustu.

Spox są ciemne lampy i fele 19" ale szkoda mi Audi bo te nasze drogi dobijają ten samochów i właściciela (a raczej jego portfel) :confused4:

Powodzenia w modach i miłej jazdy :th:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam!

ostatnio udalo mi sie podlubac troszke przy moim samochodziku.. i wywalilem te wstretne chlapacze i pomaranczowe dekielki z lamp przednich..

wklejam dwie fotki do oceny ;)

9dc048b5a88fae9a.jpg

33017813e2ee5515.jpg

Opublikowano

Darkoz jak juz gdzies wczesniej napisalem.. :notworthy: :notworthy: respekt :)

Jakie kolejne zmiany..? :decayed:

Opublikowano

ooooo Darkoz widzę że zrobiłes tak lampki jak ja mam :) super wygląda i w końcu pozbyłeś się chlapaczy :th:

a czym malowałes plastik od lampy ?

Opublikowano
  • Autor

pomyslow na kolejne mody mam mase... ale dwa najblizsze to zmiana felg na wieksze i chipsowanko u Rogala.. chetnie odkupie tez grill od RS4.. i wydech od quattro..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.