-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dzięki bardzo. Jeszcze jedno pytanko. Czy zestaw Ferodo FDB1788 i DDF1709C podejdą do tego auta?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Orientuje się może ktoś jakie są seryjne tarcze tylne: b7 2.0 tdi BRE sedan?
-
Audi Q7 2021 S-line, 55 TFSI (340 KM)
Tak, też zrywa. Mam co prawdę 10. Koleś w serwisie mi mówił ze właśnie 12 i nowsze to Oni wiedzą o problemach, ale ze w 10 to się zdziwił. W styczniu jadę na przegląd i przy okazji zgłoszę problem. Może jakiś nowy soft wgrają.
-
Audi Q7 2021 S-line, 55 TFSI (340 KM)
Telefon wymieniłeś na innego iPhona? bo dla mnie to jest zmora ten CarPlay. strasznie wkurza jak co chwile się wogole całe mmi zawiesza.
-
Audi Q7 2021 S-line, 55 TFSI (340 KM)
A night vision poprzez asystenta hamowania Ci wyhamował auto czy tylko ostrzegał?
-
mydlo obserwuje zawartość Audi 80 B3 1.8s 1989rok- czyli prodżekt Babcia na 2022 rok :D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tez Was pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To jak u Ciebia tak wygląda sztywno to współczuje partnerce. Dzięki wielkie obecnym za spota.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to co?? Za tydzień o 19 na sztywno?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
19?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemka Jaca, z chęcią podjechał bym zobaczyć stare mordki i nowych dorumowiczów, ale napewno w tą sobotę nie dam rady. A może tak w tygodniu wieczorkiem?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak trzeba to mogę mieć ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Polecam się na przyszłość…
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To żeś się rozpisał….
-
Audi Q7 2021 S-line, 55 TFSI (340 KM)
Dzięki. oj dajeee, jest petarda?
-
Audi Q7 2021 S-line, 55 TFSI (340 KM)
Jak ja pierwotnie zamawiałem 50 Tdi to tez mi sprzedawca powiedział ze nieoficjalnie dostanę rabat chyba jakieś 12 tys pln to była jakaś premia ekologiczna do diesla z mHEV. Do mojej benzyny nie było już takiej premi. Co do ceny nie miałem żadnego zapisu o cenie z dnia rejestracji. W sobotę odebrałem w końcu swoje auto po 1 roku i 2 tygodniach oczekiwania ?