mydlo

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

1. Dzięki bardzo. Jeszcze jedno pytanko. Czy zestaw Ferodo FDB1788 i DDF1709C podejdą do tego auta?
  2. Orientuje się może ktoś jakie są seryjne tarcze tylne: b7 2.0 tdi BRE sedan?
  3. Tak, też zrywa. Mam co prawdę 10. Koleś w serwisie mi mówił ze właśnie 12 i nowsze to Oni wiedzą o problemach, ale ze w 10 to się zdziwił. W styczniu jadę na przegląd i przy okazji zgłoszę problem. Może jakiś nowy soft wgrają.
  4. Telefon wymieniłeś na innego iPhona? bo dla mnie to jest zmora ten CarPlay. strasznie wkurza jak co chwile się wogole całe mmi zawiesza.
  5. A night vision poprzez asystenta hamowania Ci wyhamował auto czy tylko ostrzegał?
  6. To jak u Ciebia tak wygląda sztywno to współczuje partnerce. Dzięki wielkie obecnym za spota.
  7. Siemka Jaca, z chęcią podjechał bym zobaczyć stare mordki i nowych dorumowiczów, ale napewno w tą sobotę nie dam rady. A może tak w tygodniu wieczorkiem?
  8. Dzięki. oj dajeee, jest petarda?
  9. Jak ja pierwotnie zamawiałem 50 Tdi to tez mi sprzedawca powiedział ze nieoficjalnie dostanę rabat chyba jakieś 12 tys pln to była jakaś premia ekologiczna do diesla z mHEV. Do mojej benzyny nie było już takiej premi. Co do ceny nie miałem żadnego zapisu o cenie z dnia rejestracji. W sobotę odebrałem w końcu swoje auto po 1 roku i 2 tygodniach oczekiwania ?
  10. Dlatego to właśnie jest chore, dlatego napisałem ze soviq miał farta ze auto do produkcji i prawie w terminie odebrał Ja mialem termin odbioru na kwiecień 2021 i co chwile przesuwali teraz nawet żadnej rekompensaty nie chcą dać za czas i „koszty” które poleciały takze zawsze uważałem Audi za premium auta i obsługe a teraz zdanie trochę zmieniłem .
  11. Autko super, co tu dużo pisać a co do terminów to powiem Ci ze miałeś albo mega farta, albo ja mam mega pecha, ponieważ zamówiłem auto pod koniec grudnia 2020 i auto dopiero na dniach wjechało do importera w Poznaniu.
  12. To ja znowu odgrzeje kotleta co tam słychać u staruszków
  13. Siemka, kto ma vcds-a żeby mi błędy z B7 zczytać? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. mydlo

Wesołych świąt