Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. W ASO nie kupisz elementu ocynkowanego. Wszystkie elementy oryginalne które widziałem przyjeżdżały bez ocynku, czarna blacha. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Jeżeli pan Kaziu jest dobry i ma dobrą stodole to nie sknoci. To jest tylko kwestia dobrego dobrania lakieru i pewnie cieniowanie tylnich drzwi i przedniego błotnika, bo element jest wymieniany a nie jakiś szpachlowany. Jedyny minus to brak ocynku na nowym elemencie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Oż q..a. A taki ładny był. Mógł chociaż w tył walić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Gdynia już tez doleciała do domu. Dzięki wszystkim za zlot, do zobaczenia za rok. [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Dupneli Cię? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Hehe no były. Na pierwszym planie Vario Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. I módl sie żeby na "korkownicy" nie było żadnego wypadku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. mydlo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ok, będę wdzięczny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. mydlo odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemka, Podczas poszukiwania nowego auta natknęłam sie na firmę CAR TRADE z miejscowości Szadek koło Zduńskiej Woli. Zna może ktoś ich i może cos na ich temat powiedzieć? Z góry dzięki. Pozdro Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Cos w tym temacie, ale nic nie będę przywoził Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Nie do kompa tylko fifi w tel mi włączyła . A tak prze okazji to sprawę mam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. CNF na Osowej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Ooo coś sie dzieje[emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Proszę o dopisanie Mydlo + Iwona + Jerzyk(2l 10 mięs.)
  15. Teraz do oferty weszły nowe silniki. W ducato już nie ma 3.0. Są tylko 2.3 silniki iveco do mocy nawet 180 KM wszystkie euro 6 z dolewaniem adblue. 3.0 jest zarezerwowane tylko dla Iveco. Boxer i jumper miały silniki te mniejsze (oprócz 3.0) bodajże Forda i nie najlepsze opinie o tych silnikach słyszałem. Jak już to bierz ducato Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Ja jeżdżę już kolejnym ducato, aktualnie od 2 lat tym poliftowym 150KM i spalanie przy butowaniu po 150-170km/h mam max 10.5l, a żadne z problemów o których piszesz nie miały miejsca w moich autach. Być może auto którym jeździłeś było zajechane i doj*b...s przez poprzednika.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jeździłem przedliftowym, może dlatego.przedliftowego tez mam 2007r i tak jak wyżej napisałem. Z czystym sumieniem Ducato moge polecić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Ja jeżdżę już kolejnym ducato, aktualnie od 2 lat tym poliftowym 150KM i spalanie przy butowaniu po 150-170km/h mam max 10.5l, a żadne z problemów o których piszesz nie miały miejsca w moich autach. Być może auto którym jeździłeś było zajechane i doj*b...s przez poprzednika.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Siema [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. To a5 wychodziły jako allroad? Hehe Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Powodzi sie. Ducato zamówione? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Czyli czas nadszedł, a mój jeszcze trochę mi posłuży, na co zmieniasz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. A co wyrąbałeś gdzieś?
  23. Dawaj koda Alv Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. 176 to taka zdrowa seria z małym bonusem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Burdel tu jak zwykle z tymi spotami. Dlatego to tak już tu jest od pewnego czasu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.