Treść opublikowana przez mydlo
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
W ASO nie kupisz elementu ocynkowanego. Wszystkie elementy oryginalne które widziałem przyjeżdżały bez ocynku, czarna blacha. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Jeżeli pan Kaziu jest dobry i ma dobrą stodole to nie sknoci. To jest tylko kwestia dobrego dobrania lakieru i pewnie cieniowanie tylnich drzwi i przedniego błotnika, bo element jest wymieniany a nie jakiś szpachlowany. Jedyny minus to brak ocynku na nowym elemencie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Oż q..a. A taki ładny był. Mógł chociaż w tył walić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Gdynia już tez doleciała do domu. Dzięki wszystkim za zlot, do zobaczenia za rok. [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Dupneli Cię? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Hehe no były. Na pierwszym planie Vario Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Droga nr 20 nad morze do Darłówka - opinie i uwagi
I módl sie żeby na "korkownicy" nie było żadnego wypadku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Ok, będę wdzięczny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Siemka, Podczas poszukiwania nowego auta natknęłam sie na firmę CAR TRADE z miejscowości Szadek koło Zduńskiej Woli. Zna może ktoś ich i może cos na ich temat powiedzieć? Z góry dzięki. Pozdro Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cos w tym temacie, ale nic nie będę przywoził Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie do kompa tylko fifi w tel mi włączyła . A tak prze okazji to sprawę mam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
CNF na Osowej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ooo coś sie dzieje[emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Proszę o dopisanie Mydlo + Iwona + Jerzyk(2l 10 mięs.)
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
Teraz do oferty weszły nowe silniki. W ducato już nie ma 3.0. Są tylko 2.3 silniki iveco do mocy nawet 180 KM wszystkie euro 6 z dolewaniem adblue. 3.0 jest zarezerwowane tylko dla Iveco. Boxer i jumper miały silniki te mniejsze (oprócz 3.0) bodajże Forda i nie najlepsze opinie o tych silnikach słyszałem. Jak już to bierz ducato Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
Ja jeżdżę już kolejnym ducato, aktualnie od 2 lat tym poliftowym 150KM i spalanie przy butowaniu po 150-170km/h mam max 10.5l, a żadne z problemów o których piszesz nie miały miejsca w moich autach. Być może auto którym jeździłeś było zajechane i doj*b...s przez poprzednika.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jeździłem przedliftowym, może dlatego.przedliftowego tez mam 2007r i tak jak wyżej napisałem. Z czystym sumieniem Ducato moge polecić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
Ja jeżdżę już kolejnym ducato, aktualnie od 2 lat tym poliftowym 150KM i spalanie przy butowaniu po 150-170km/h mam max 10.5l, a żadne z problemów o których piszesz nie miały miejsca w moich autach. Być może auto którym jeździłeś było zajechane i doj*b...s przez poprzednika.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A5 8T Sportback 3.0TDI Audi Exclusive OEMS115 20' 10J
To a5 wychodziły jako allroad? Hehe Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Powodzi sie. Ducato zamówione? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czyli czas nadszedł, a mój jeszcze trochę mi posłuży, na co zmieniasz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A co wyrąbałeś gdzieś?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dawaj koda Alv Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
176 to taka zdrowa seria z małym bonusem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Burdel tu jak zwykle z tymi spotami. Dlatego to tak już tu jest od pewnego czasu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk