Treść opublikowana przez mydlo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam koleżankę na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Dzięki wszystkim za zlocik, było zaje....fajnie )a jeszcze w Grodzie Kraka urzęduje- Bukowina Tatrzańska HOT LINE
http://www.youtube.com/watch?v=9BAthYBWq-U- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
o ja pie...e- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
będziemy przed 5.00 na końcu autostrady w Toruniu- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
do końca ciśniemy a wtedy na DK1- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
a nikt z Twoich okolic nie jedzie?? z kuj-pom jade sam dlatego pytam Jak chcesz to możesz się podłączyć pod nas startujemy ok 3.00 z początka A1 w Gdańsku- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
litr jest dobry na dwóch... ...pod warunkiem że jeden nie pije- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o ja pie...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co tam kupili ciekawego- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
z darmowym prysznicem dla kierowców i pewnie z darmowymi pieczarkami na posadzce- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no z tego co wiem to jedziemy na max 2 fury, antonio chciał jechać o 4-5 rano piątek ---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 19:10 ---------- Myślę że się wyrobie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Widzę jakąś żaluzje :buahaha:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
B8:decayed:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
po autko?- [B7] Avant 1.9 TDI 2005 BLACK - mój nowy wóz
Skóra i RNS-E to już całkiem całkiem wyposażenie 6. SzyberDach / Solar Dach. ten mod bym sobie darował, za dużo rezania i ingerencji w nadwozie- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Piotrek, furka już na bentleyah się kula wczoraj na Hutniczej przyłapany- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Najlepszego Makki:drinks:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
qrna to muszę zmienić dostawce bo ja musz sprzedać 2 tony- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
82zł drogo:cool1:? ............................i ty masz audi:facepalm: Karington sie odezwał - Nowicjusz - wątek powitalny