Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. jedni sledzą kurs franka,drudzy ziemniaka trzeba badać sytuację na rynku... kurvva przy takiej cenie to na paliwo do A4 nie zarobię ;( Przecież jeździsz na opale także tragedi nie będzie
  2. jedni sledzą kurs franka,drudzy ziemniaka :polew:
  3. bez zmian 6 PLN
  4. kiedyś coś słyszałem o przekładce i kodowaniu licznika także chyba się da
  5. Co to za autoreklama???
  6. najlepszego Łepski
  7. Raczej nie inaczej Antonio kop bulwy dzisiaj cena dnia 6 pln
  8. A Lodówa szukał kompana do Worthersee
  9. Nie myślałem już że kolega trafił do pracy do najgorszego serwisu w jakim byłem. Po krótce: Ten serwis to jedna wielka PORAŻKA. Każdemu kto chce tam się wybrać szczerze odradzam. Byłem umówiony na 10.00 na wymianę oleju i klocków z tyłu, samochód z parkingu wzięto około godziny 11.00, wymiana oleju i wymiana owych klocków trwała nie bagatela 3 godziny a na koniec urwano mi jeszczę osłonę silnika. Pan w serwisie powiedział że zamówi i na własny koszt wymieni osłonę tylko nie ma jej na miejscu i musi zamówić i na jutro będzie. Jako że nie miałem czasu zadzwoniłem aby umówić się na założenie osłony po 3 tygodniach. Okazało się że jeszcze jej nie ma ale na jutro na pewno będzie, więc się umówiłem na jutro na konkretną godzinę. Wymiana osłony trwała kolejne 3 godziny (przykręcenie 4 śrub !!!!!!) Nawet za***iste rabaty by mnie nie pokusiły żeby tam pojechać jeszcze raz
  10. Tylko nie mów że w Fiacie
  11. No no, całkiem całkiem wygląda ten gnojowóz. Maciek znaczek na grilu aż się prosi o czarny
  12. Ja również spóżnione, Najlepszego Mateo PS po koła podjade w poniedziałek
  13. łahahahaha :polew: a jak się nie wyrobie to bedziesz mi marudził że na spocie nie byłeś
  14. to o której dzisiaj bo może się wyrobie
  15. ja bede w łyyykend w stacjonował w Stężycy także moge się podłączyć
  16. chyba nudzi się chłopakom
  17. tą gumową na drzwi na dole? Podejrzewam ze chodzi o ta plastikowa co jest przyklejona do progu. Tez jej kiedys szukalek i nie mogłem używki znaleźć. Zdążyłem sprzedać auto z polamaną.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.