Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O ja pier....e :shocked: Wiadomo... każdy chce mieć Audi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
białe skarpetki, mokasyny, cieniutki wąsik, dwudziestocentymetrowa grzywka i kolczyk w uchu :decayed:bluza jest ok. [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 18:58_________________________________________________może być też opcja z naszywkami,ale żeby nie były jakieś mikro To jak już jest free style to ja kupie dla Tomeksa gacie i naszywke się Mu zrobi (może w końcu się odpier...i ode mnie )
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja obstawiam łożysko : im szybciej tym głośniej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
łazienka jest zamknieta :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Raczej bym obstawiał że chce teściowej emeryture podebrać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo jest to juz wiem jak bedzie twoj nastempny samochod golf II 1.3 pełen wtrysk :polew: :polew: w avancie I w gazie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I silniki CDI :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ty od razu żle życzysz koledze ! Gombi zapraszamy
-
[ALL B7] Kolor lakieru LZ9Y,dwa auta,dwa inne odcienie
A pytałeś Tomeks Ola jaki ma kod lakieru
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Widzę że się imprezka udała
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale o so chodzi ?????
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I Mydlanego i te felgi wyglądają a w zasadzie nie wyglądają... Przestań pierd...ć B4-line jest A tak w ogóle to masz jeszcze dla mnie te 18???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a może gałka na sportowo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nareszcie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No dajcie tego linka z eSą
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ty się lepeij pochwal czy kupiłeś samochód
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Znam w Gdyni ale to chyba Cię nie urządza
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Większego spoilera na górnej krawędzi tylniej szyby i dokladka plastikowa na tylnym zderzaku jest inna i chyba jest też od razu w kolorze lakieru Autko
-
[B7 BRD] ALVoPaździerz TDI 170 KM S-line Innen und Außen
No no Alv w końcu ukazaleś pażdzierza S-line zew. robi robote
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czaddddd niebieski metalik [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 19:13_________________________________________________ No Alona, jak się zdecydyjesz to mozna podjechać oblookać, bo niedaleko (województwo wejherowskie )
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego Bartek