Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Kolor lakieru LZ9Y,dwa auta,dwa inne odcienie


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

kod lakieru mojego auto to LZ9Y(czarny),kod lakieru auta(B7 2006r) jacy.13 jest taki sam,a jednak auta mają wyraźnie inne odcienie,mój jest zwykły,taki jakich wiele,a jacy jakby ciemniejszy,głębszy,zawsze myślałem,że on ma po prostu inny lakier,phantomschwarz,ale okazało się,że kody lakieru są te same.

na spocie porównywałem swój kolor do dwóch innych B7 z 05 i 06r i jest identyczny,żadne z aut nie było malowane,mają oryginalny lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dba o auto w sensie poleruje , woskuje itd...

Piotr,to jest wyraźnie inny kolor,rzekłbym-super czarny,a o auta dbamy tak samo,myjnie samoobsługowe,a co 4-5 tygodni ręczna + woskowanie.

[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 15:16_________________________________________________znalazłem coś takiego,według tego,LZ9Y doszedł w 2007,a przed był LY9B

i to mogłoby się zgadzać,bo jaca,13 ma auto z 10.2006,wiec modelowo rocznik 2007

tylko dlaczego ja i mydlo mamy LZ9Y,a auta z 2005

2005l.jpg

2006.jpg

2007l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest pomalowny jakimś ekologicznym lakierem. Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale kumpel mi cos kiedys tłumaczył jak byli w serwisie Audi sprawdzać auto i powiedzieli im że jest pomalowane jakims tam lakierem (ekologicznym?) i może mieć grubość do 300. sprawdzali miernikiem i miało wszędzie 260 czy tam 270, zero szpachli, w każym miejscu tyle samo a sprawdzili prawie centymetr po centymetrze.

Ale może jakiś fachowiec w tej dziedzinie sie wypowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytałeś Tomeks Ola jaki ma kod lakieru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...