Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

b3rs

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Podpowie ktoś jak zakodować lusterka VCDS-em, żeby pojawiła się opcja automatycznego składania-otwierania w MIB? Zakodowałem je w sterownikach drzwi i działają przełącznikiem ale nie mogę ogarnąć tego w MIB, grzebałem w kodowaniach i adaptacjach w 5F, 09, 46 i lipa. Pomoże ktoś to ogarnąć?
  2. Ze skrętnych przedlift na nie skrętne polift potrzeba zmienić sterownik xenon. kabelkologia tez jest prosta, w zasadzie 4 kabelki 1-1,5m wystarczą.
  3. No z tym problem, bo miska pojechała na złom. Ale nie zamierzam nikogo namawiać na Castrola, czy też inne oleje oczerniać. Nie mam też powodów by kłamać, piszę tylko co widziałem i czego jestem pewien, bo zmieniałem mu ten olej co 15 tys.
  4. Dlaczego wszyscy każą robić płukankę po Castrolu? Ostatnio ściągałem miskę u wuja i po 230 tys. na edge 5w-30 była czysta ja nowa, komora silnika z dołu też bez żadnych osadów. Nie robi dużych tras bo śmiga jako TAXI.
  5. Nie wpadajcie w takie uwielbienie do ASO. Znajomy odkupił auto od firmy, którym sam jeździł od nowości w pracy (na przeglądy też - wszystkie w ASO). Jako że stuknęło 180 tkm, to zabraliśmy się za rozrząd... a pod osłoną koła na farbę, nawet silnik nie ustawiony w GMP, tak jak stanął poznaczyli sobie i zrzucili pasek, o blokadach itp oczywiście można zapomnieć... Auto Passat 1.9
  6. b3rs odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Znajdę chwilkę czasu to napiszę Nie ma tragedi, maska, lampy i zderzak obowiazkowo, blotniki jak kto chce (można przerobić nowy zderzak do starych błotników), wymiana komfortu 1, tego pod kierownica ( nie ma juz sterownika xenonów tego pod schowkiem) i troche kabelkologii.
  7. b3rs odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No własnie, ale nie chciałbym sie zdziwic np o 1cm
  8. b3rs odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z polifta rs4 do polifta zwyklego. Grill jest troszkę inny, ale chodzi mi czy sama ramka i srodek ma te same wymiary.
  9. b3rs odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany orietnuje sie ktoś, czy grill z polifta RS4 pasuje wymiarowo do normalnego zderzaka? I jeszcze jedno, wie ktos jak działa doswietlanie zakretów w polifcie? Z kierunkowskazem czy z jakiegos czujnika skretu?
  10. Wakacje były, jak zwykle ciężki okrez w życiu żadnymi błędami nie sypie, więc chyba kodowanie jest w porządku
  11. Będziemy dalej walczyć ale na nowym ORI kablu ( VAG CAN PRO ) Ogolnie nie powinno byc kłopotów w avancie w przeciwienstwie do sedana , VCDS nie wszystko ogarnia . Jakby coś to u mnie sa neony założone, nawiasem mówiąc to teraz wreszcie fajnie swieca, bo ori ledy <2012 z avanta to ...
  12. Nie zachwalajcie tak ASO, kolega odkupił firmowe auto, którym jeżdził, przy 90k robili rozrząd. Teraz miało 180, ściągamy obudowy a oni nawet farby nie zmyli, ba oznaczenia były w takim miejscu jak zatrzymał sie silnik...
  13. Błedy mu od razu wyczyściłem i nic sie nie pojawia. Moc ta sama tylko... mniejszy jest :decayed:
  14. E tam, szwagier na moich oczach miesiąc temu wyrwał ori i wsadził Centre w C6 2006 Odpalił i działa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.