Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. Trzeba było się uczyć a nie jeżdzić na spoty
  2. Już od jakiegoś czasu :gwizdanie:
  3. No Fazy przeciez wszyscy wiedzą że Alona lubi trójkąciki
  4. Dobra ja spadam. Jutro dzień pełen przygód. Dobranoc wszystkim, Tobie Bieniek też
  5. głodenmu chleb na myśli
  6. Siema dziki!!!! Jak tam po szpocie ???
  7. A czy to przypadkiem nie nasz kolega maturzysta ...???
  8. Ja tam bym brał te od RS-a
  9. Auto po wszystkich modach będzie Zapraszamy na spoty 3-M
  10. Tylko jeszcze pytanie ktory ??? :naughty:
  11. No widzisz FAZY, VAG nie potrzebny to już się na spota nie chce podjechać Milego wagowania
  12. Ktoś sobie przypomniał o istnieniu A4-klubu bo w aucie coś się sypie... kpina Kolego cookiemonster SPOT TO NIE DARMOWE VAGOWANIE !!!!!!!!!
  13. Lodówa trenuj bieg ze zgrzewkami !!!
  14. Te ZAMRAŻALNIK nie każdy ma w tym roku najdluższe wakacje w życiu tak jak Ty, także bym się cieszył a Twoim miejscu. A z drugiej strony to ja już 3 zlotach liste obecności podpisałem, Ciebie na zadnym nie widziałem także masz co nadrabiać
  15. Ale czad :polew: :gwizdanie:
  16. Ktoś musi tego 3-m grajdołka pilnować Czyżby na drugie miała Marysia :gwizdanie:
  17. Ktoś musi tego 3-m grajdołka pilnować
  18. Kolego tego Helusia nikt nie zna nikt nie widział. Jego post jest z przed 3 lat także nim się nie sugeruj, tylko przyjeżdzaj w środe na matarnie o 20 sektor B11
  19. A Alona już bajere uskutecznia na Warmi i Mazurach
  20. To ja się raczej pojawie w sobote
  21. Temat już kiedyś poruszałem ale odbiło się bez echa. Moim zdaniem są bardzo podobne kształtem lampy B7 i B8 choć zapewne p&p to nie będzie
  22. :gwizdanie: no to chyba na spoty już nie przyjade

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.