Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. :polew: do Ciebie też dzwonili :gwizdanie:
  2. Spokojnie Alonka, zwalniam miejsce dla Alvara
  3. no pomyśle jeszcze. W środe pogadamy
  4. Termin z urlopem się nie zgrał
  5. Bo ja nie jade
  6. A miała nikomu nie mówić
  7. Qrde a mnie nie było Cabrio, jakieś koleżanki w BMW
  8. o jest ''kabel czy standard komunikacji''??? :polew: :laghing2: :nabijasie:
  9. mydlo odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Qrna ile czasu ten Wasz spot trwa??!! O 19 nikogo nie było
  10. No to ja się nie wyrobie
  11. Przemas a u Nas w MAGSERVIE nie mają???
  12. Ale że co?? Dojechałeś na Matarnie i jeszcze nikogo nie ma??? :polew: :polew:
  13. już go gdzieś widział Nie wiem jak to jest w przypadku Golfa ale normalnie fabrycznie była wersja VW POLO nazywana ARLEKIN i była właśnie w ten sposób pomalowana - możliwe że i były takie golfy. W niemczech często można je spotkać. Dokładnie tak jak pisze Adam
  14. mydlo odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Płyniesz Steną? To dawaj od razu do Oslo Jak długo się z Karlskrony jedzie autem??
  15. mydlo odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    z przyjaciółkami ...czyli z mydłowatym,bieniekiem i Łepskim (chyba że wymiękną :gwizdanie: ) Te Pumeks nie wypowiadaj się za innych, mnie nie będzie...weekend w Szwecji
  16. Ale kto mówi że ja narzekam?
  17. Moje kondolencje Jaca
  18. max 150 PLN/szt a co do $ to musisz przeliczyć
  19. Gadka szmatka, a ja dalej zostane przy swoim. Jak z tymi żarnikami??
  20. Kolesie są dobrzy w tym co robią, tylko kolejki troche u nich są ;/
  21. :gwizdanie: :gwizdanie: no ładnie
  22. :polew: :polew: a co będziesz głodny???
  23. Antonio rozejrzyj się w jakich cenach chodzą palniki do xenonów D1S 5800K

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.