Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. Jakieś ładne i zdrowe góralki możesz przywieść
  2. Przemas Kiją do RS-a chcialeś podskakiwać?? :polew: :polew:
  3. mroczny umysł? tak,tak,to prawda :gwizdanie: Nie pitol farmazonów tutaj tylko jutro mi ładnie 4 skrzyneczki przywieź
  4. bo to niemożliwe twój samochód był robiony na linii produkcyjnej... ... w czyimś garażu :gwizdanie: wjechało B4 wyjechało B7 Ale za to mam czarną podsufitke
  5. RNS-E + flex :polew: Dlatego wyszło taniej I co z tego i tak nie jesteście w stanie rozpoznać czy zrobiono to w na lini produkcyjnej samochodu czy u mnie w garażu
  6. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: mnie wyszło taniej
  7. Dużo jest wogóle zabawy w zamontowaniu przyciusku START???
  8. o widze dyżurni trójmiejscy spamowicze funkcjonują :polew:
  9. yyyy jak mamy to rozumieć???
  10. Jutro zbiórka w Gdyni Leszczynkach - Tomek stawia całej ekipie 3-miejskiej pączki
  11. :polew: :polew:disco bandzo na obwodnicy Tomek to Twoje 2.5 nie idzie wszyscy Cie brali nawest Skody :polew:
  12. Uważaj na zaspy Ja już dzisiaj taka jedną zaliczyłem. W Ducato do wysokości przedniej szyby była
  13. Czekam już 2 lata i się nie pojawiły
  14. Gdzie Ty Bieniek się spotujesz teraz????
  15. szczerze to myślałem że to Ty Alona byłaś, a tu lipton ;p
  16. w morde jeża a ja się zastanawiam kto mi dooope truje w sobotni wieczór jakeś 606******
  17. jechałem tym niesamowicie pięknym 2,5TDI ,którego tak mi zazdrościsz łeeee, nic dziwnego że nie zauważyłem za takimi paździerzami się nie oglądam. A dzisiaj w województwie wejherowskim widziałem nowe RS6
  18. chyba raczej chodzi o zimowki, bo pod te górki na swoich letnich, przyłysawych kapciach nie wczłapiesz się pod ośrodek
  19. Poszukaj na forum a znajdziesz A co do jakości drogi to można wybrać miedzy dwoma: krótka i szybka wchodzisz na zakładkę nav, następnie prawym górnym przyciskiem przy pokrętle wybierasz Route, nastepnie wybierasz Route criteria (czy jakoś tak tam jest napisane) i wybierasz sobie albo szybką albo któtką trasę.
  20. A Ty Tomaszu gdzie mnie widziałeś i jakim pudłem jechałeś za mną????
  21. Popieram popieram
  22. Psycholożką znaczy się Spokojnie leczenia nie bede potrzebował.
  23. Powstrzymaj emocje !!!! Jeszcze sesji nie zaczełem oblewać :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.