Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jakieś ładne i zdrowe góralki możesz przywieść
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przemas Kiją do RS-a chcialeś podskakiwać?? :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak trzymaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mroczny umysł? tak,tak,to prawda :gwizdanie: Nie pitol farmazonów tutaj tylko jutro mi ładnie 4 skrzyneczki przywieź
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo to niemożliwe twój samochód był robiony na linii produkcyjnej... ... w czyimś garażu :gwizdanie: wjechało B4 wyjechało B7 Ale za to mam czarną podsufitke
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
RNS-E + flex :polew: Dlatego wyszło taniej I co z tego i tak nie jesteście w stanie rozpoznać czy zrobiono to w na lini produkcyjnej samochodu czy u mnie w garażu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: mnie wyszło taniej
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
Dużo jest wogóle zabawy w zamontowaniu przyciusku START???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o widze dyżurni trójmiejscy spamowicze funkcjonują :polew:
-
Angela i Slawku wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
Najlepszego życzę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
yyyy jak mamy to rozumieć???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jutro zbiórka w Gdyni Leszczynkach - Tomek stawia całej ekipie 3-miejskiej pączki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew:disco bandzo na obwodnicy Tomek to Twoje 2.5 nie idzie wszyscy Cie brali nawest Skody :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Uważaj na zaspy Ja już dzisiaj taka jedną zaliczyłem. W Ducato do wysokości przedniej szyby była
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Czekam już 2 lata i się nie pojawiły
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gdzie Ty Bieniek się spotujesz teraz????
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
szczerze to myślałem że to Ty Alona byłaś, a tu lipton ;p
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w morde jeża a ja się zastanawiam kto mi dooope truje w sobotni wieczór jakeś 606******
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jechałem tym niesamowicie pięknym 2,5TDI ,którego tak mi zazdrościsz łeeee, nic dziwnego że nie zauważyłem za takimi paździerzami się nie oglądam. A dzisiaj w województwie wejherowskim widziałem nowe RS6
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
chyba raczej chodzi o zimowki, bo pod te górki na swoich letnich, przyłysawych kapciach nie wczłapiesz się pod ośrodek
-
[B7 BKE] Jak zmienić rodzaj trasy ?
Poszukaj na forum a znajdziesz A co do jakości drogi to można wybrać miedzy dwoma: krótka i szybka wchodzisz na zakładkę nav, następnie prawym górnym przyciskiem przy pokrętle wybierasz Route, nastepnie wybierasz Route criteria (czy jakoś tak tam jest napisane) i wybierasz sobie albo szybką albo któtką trasę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A Ty Tomaszu gdzie mnie widziałeś i jakim pudłem jechałeś za mną????
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Popieram popieram
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Psycholożką znaczy się Spokojnie leczenia nie bede potrzebował.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Powstrzymaj emocje !!!! Jeszcze sesji nie zaczełem oblewać :polew: