Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. No to dziewczyny garderobe klubową zakladać i na spota śmigać !!!
  2. Bieniek tutaj znajdziesz jak odkręcić tunel środkowy http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html
  3. Sprzedającego z tej aukcji w opisie trochę poniosło :gwizdanie: RNS-E moim zdanie w cabrio zakłada się tak samo jak w sedanie czy avancie poczytaj ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html a na pewno sam sobie z tym poradzisz, tym bardziej że u Ciebie to jest prawie plug&play
  4. Nie bardzo rozumiem Alv to ''coś'' często się się w Gdyni przewija. Jak widać to GWE Wlaściciel chyba ma zaklad produkujący balustrady z nierdzewki :polew:
  5. mój Czyżbyś u żony był Tomaszu??
  6. no właśnie ??? :polew: :polew: :polew:
  7. A4 Avant Cabrio B11
  8. Można bylo kupić, to było coś w stylu limited edition.
  9. Dobry Kaszub przygarnie każdą zbłąkaną owieczkę :gwizdanie: :polew: dobre
  10. Podjechać z flexem ???
  11. może po prostu coś źle zrobiłeś powiedz mi gdzie tu widać jakąś niedoróbkę , Twój zestawik Tomek już przyszedł??
  12. I każdy, kto się dołoży do składki będzie jeździł z ori mapą przez jeden dzień
  13. Ja się np nie moge dogadać w tych poleceniach głosowych. OLO_GDA pisał że prawdopodobnie mikrofon podpięty jest do zestawu bluetootha a nie do RNS-a i chyba w tym tkwi problem. Pozatym język zmienił mi się spowrotem na tą NRD-owską pływaczke
  14. Ori to Ori zgadza sie a co do mapy to wystarczy rozkodować i wrzucasz auto mape Do RNS-E auto mape?? Hmmm ciekawe. Możesz rozwinąćź temat??
  15. Sorki ale mnie tak zasypało że nie chciało mi się zbytnio podjazdu do garażu odśnieżać za tydzień się nadrobi Zapewne Mapet Show 2009 Zgadłem Przemas??
  16. taaak ? a korzystasz już z tej nowej mapy ? chyba nie co ? że tak powiem jestem jak na razie w posiadaniu DVD1 a że niema na niej Polski to nie korzystam No i o to chodziło wiem że OLO już DVD1 ma ale to ma się nijak do naszych potrzeb
  17. Czyżbyś Przemas miał nową mapę???
  18. Ja mam ośke to za bardzo nie poszaleje ale Ty masz quattro więc :naughty:
  19. Bez przesady 2000 za naprawę to chyba z sufitu cena. Do ASO bym nie polecał jechać bo to bez sensu gdyż: 1. gwarancja na blachy to juz poezja 2. nie masz pewności że w ASO zrobią to najlepiej, ja bym wybrał jakiś dobry zakład blacharsko-lakierniczy, tam Ci to zrobią na pewno lepiej 3. po co wydawać 2000 jak i tak tych pieniędzy nie zobaczysz (mowa o naprawie bezgotówkowej) Reasumując: za te 650 PLN naprawisz auto w dobrej jakości spokojnie, i nie zarobisz na tej naprawie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.