Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to dziewczyny garderobe klubową zakladać i na spota śmigać !!!
-
[ALL B7] Blokada na skrzynię biegów
Bieniek tutaj znajdziesz jak odkręcić tunel środkowy http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html
-
[ALL B6] Nawigacja RNS-E MMI czy podejdzie?
Sprzedającego z tej aukcji w opisie trochę poniosło :gwizdanie: RNS-E moim zdanie w cabrio zakłada się tak samo jak w sedanie czy avancie poczytaj ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html a na pewno sam sobie z tym poradzisz, tym bardziej że u Ciebie to jest prawie plug&play
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie bardzo rozumiem Alv to ''coś'' często się się w Gdyni przewija. Jak widać to GWE Wlaściciel chyba ma zaklad produkujący balustrady z nierdzewki :polew:
-
[ALL B5] Różnice pomiędzy Radiem Concert i Concert Plus
wygląda na gniazdo anteny diversity
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mój Czyżbyś u żony był Tomaszu??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no właśnie ??? :polew: :polew: :polew:
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
A4 Avant Cabrio B11
-
[B7 DTM] Czym się cechuje ?
Można bylo kupić, to było coś w stylu limited edition.
-
[ALL B7] NOWE KOLKA:) A4 2.0t apr chip, carbonio intake,forge motorsport DV
To są 17
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Dobry Kaszub przygarnie każdą zbłąkaną owieczkę :gwizdanie: :polew: dobre
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fajne łódki
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Podjechać z flexem ???
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
może po prostu coś źle zrobiłeś powiedz mi gdzie tu widać jakąś niedoróbkę , Twój zestawik Tomek już przyszedł??
-
[RNS-E] Polskie mapy
I każdy, kto się dołoży do składki będzie jeździł z ori mapą przez jeden dzień
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
:polew:
-
[ALL B5] Różnice pomiędzy Radiem Concert i Concert Plus
A co to takiego Concert + ???
-
[ALL B7] Aktualizacja RNS
Ja się np nie moge dogadać w tych poleceniach głosowych. OLO_GDA pisał że prawdopodobnie mikrofon podpięty jest do zestawu bluetootha a nie do RNS-a i chyba w tym tkwi problem. Pozatym język zmienił mi się spowrotem na tą NRD-owską pływaczke
-
[ALL] konkurencja dla RNS-E
Ori to Ori zgadza sie a co do mapy to wystarczy rozkodować i wrzucasz auto mape Do RNS-E auto mape?? Hmmm ciekawe. Możesz rozwinąćź temat??
-
[ALL B7] Aktualizacja RNS
U mnie też nie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sorki ale mnie tak zasypało że nie chciało mi się zbytnio podjazdu do garażu odśnieżać za tydzień się nadrobi Zapewne Mapet Show 2009 Zgadłem Przemas??
-
[ALL B7] Aktualizacja RNS
taaak ? a korzystasz już z tej nowej mapy ? chyba nie co ? że tak powiem jestem jak na razie w posiadaniu DVD1 a że niema na niej Polski to nie korzystam No i o to chodziło wiem że OLO już DVD1 ma ale to ma się nijak do naszych potrzeb
-
[ALL B7] Aktualizacja RNS
Czyżbyś Przemas miał nową mapę???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja mam ośke to za bardzo nie poszaleje ale Ty masz quattro więc :naughty:
-
Uszkodzenie na parkingu
Bez przesady 2000 za naprawę to chyba z sufitu cena. Do ASO bym nie polecał jechać bo to bez sensu gdyż: 1. gwarancja na blachy to juz poezja 2. nie masz pewności że w ASO zrobią to najlepiej, ja bym wybrał jakiś dobry zakład blacharsko-lakierniczy, tam Ci to zrobią na pewno lepiej 3. po co wydawać 2000 jak i tak tych pieniędzy nie zobaczysz (mowa o naprawie bezgotówkowej) Reasumując: za te 650 PLN naprawisz auto w dobrej jakości spokojnie, i nie zarobisz na tej naprawie.