Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kzgorski

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. No dzięki wielkie. Do zakupu jeszcze chwilka, więc mam czas na wszystkie przemyślenia.
  2. Witam, no właśnie płytka jest w bagażniku. A gdzie moduł to nie mam pojęcia. Żeby DVD odtwarzać to trzeba jakiś specjalny czytnik DVD czy wystarczy jakiś standard z netu?
  3. Problem w tym wszystkim taki, że auto używane w Niemczech kupiłem. Jest to salon samochodów używanych i nie ma opcji jakiejś reklamacji. Jak by się uparł to można jeździć, ale po co się denerwować biciem. słyszałem coś takiego, że można nabić do 5 barów i na godzine wstawić do suszarni lakierniczej na temp ok 70stC. Nie Ale czy to działa nie mam pojęcia. Myślałem, że może ktoś w Was miał podobny problem. No nic, trudno. Spróbuje jakoś pojeździć przez tydzień, 2. Jeśli nic nie da to będę musiał zmienić. Dzięki wielkie za pomoc... No i jak by ktoś z Was miał jakiegoś znajomego dobrego wulkanizatora, to prosze zapytajcie się i dajcie info. Pozdro.
  4. Witam, kupiłem używane auto, które stało 4 miesiące w 1 miejscu na twardym podłożu (w salonie). Opony z tematu tej wiadomości zniekształciły się troszkę, lecz na jazdę ma to wpływ ogromny. Wszystkie są jednakowo przygięte/wklęśnięte z jednym miejscu. Są ona praktycznie nowe więc szkoda mi je wymieniać. Znacie jakiś sposób na wyprostowanie ich???
  5. Witam, mam Audi A4 Cabrio B6, radio oryginalne na 2DIN Symphony. Nawigacja jest, ale wyświetlana w komputzrze. Orientuje się ktoś, czy ta nawigacja RNS-E MMi podejdzie, czy da się podpiąć pod te same kostki, antenę itp?
  6. Witam wszystkich, mam nadzieję, że choć część z Was wita też mnie A więc, fanem audi chyba jestem... właśnie zdobyłem 3 moje audi w życiu i jak na razie się strasznie nie zraziłem, pomimo niemałych problemów z 2 poprzednimi. Jestem tu, aby uzyskać od Was pomoc, a także ją zaoferować. Hmm... i tak nikt by nie czytał tego, co bym mógł napisać więc na tym zakończę. Do następnego na forum...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.