ptkacz

PB+LPG

Osiągnięcia ptkacz

Reputacja

1. Cześć, czy jest na forum ktoś z Wrocławia lub okolic z A4 B6 Cabrio? Potrzebuję zobaczyć jak wysoko podnosi się tylna część dachu przy otwieraniu, u mnie chyba idzie za bardzo do przodu i nie chce wrócić na miejsce.
  2. Witam, Mam pytanie u mnie na kanale 52 w warunkach wyłączania sprężarkinie pojawiają się symbole graficzne tylko wartości: np tryb Econ - 11, wyłaczona klima - 14. Pojawia się też 9 w momencie przyspieszania, czy ktoś zna znaczenie wartości na tym kanale
  3. Witam, miałem coś takiego w Golfie III z silnikiem 1Z w pewnym momencie tracił moc i trzeba było zejść z obrotami poniżej 1500 i znowu szedł ok. Po zmianie paska i ustawieniu rozrządu problem się skończył.
  4. Umiejscowienie jak wyżej a zamiana przewodów (o ile fizycznie możliwa) nie wpływa na działanie.
  5. wyciągniecie tak jak napisał jacekm ja wymieniłem na nowy w ASO we Wrocławiu kupiłem za ok 120 zł.
  6. Witam, Akurat mam wymontowane radio więc jeśli nadal potrzebujesz informacji to jutro Ci spiszę kolory poszczególnych kabli. Pozdrawiam[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 10:30_________________________________________________Wrzuciłem fotki brakujących kostek, jak chodzi o te to spiszę dokładnie kolory. http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=ptkacz
  7. Radio z mojej A4 Nazywa się Audi Concert PLUS, w poórwniu ze zwykłym Concertem ma dodatkowe gniazdo z tyłu. zobacz zdjęcia do tej aukcji http://www.allegro.pl/item507789598_radioodtwarzacz_kasetowy_audi_concert_a3_a4_a6_a8.html#gallery. Zwykły Concert ma również inny numer seryjny 7 646 248 380
  8. Witam, Zepsuło mi się radio Audi Concert Plus Blaupunkta nr 7 649 246 380 chcę na jego miejsce włożyć również oryginalne radio lecz na allegro są przeważnie radia Audi Concert. Stąd moje pytanie jakie są różnice pomiędzy Radiem Concert i Concert Plus i czy włożenie radia Concert nie spowoduje utraty funkcjonalności.
  9. Tak, kontrolka oleju świeci się jak jest za niskie ciśnienie oleju czyli jak silnik nie pracuje i pompa nie daje ciśnienia to powinna się świecić.
  10. Witam, Niedawno stałem się posiadaczem A4 1.9 TDI 115KM 2000r. więc dołączam do klubu wcześniej jeździłem Golfem III. Pozdrawiam i liczę na pomoc bo mam kilka rzeczy do naprawienia w mojej A4.