Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 DTM] Czym się cechuje ?


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka - proszę o wszelkie info na temat tej furki. Jedyne co wiem to że jest ich strasznie mało a cena prawie jak za S4. Widziałem tylko sedany , zawsze silnik 2.0T 220 kucy , charakterystyczny wygląd zew. ( inny niż S4 , s-line i RS-4 ) i zawsze niezły wypas łącznie z recaro. Co tak naprawdę wyróżnia tą wersję, skąd takie ceny , jak zawias , silnik , hamulce czy są jakieś specjalne nie dostępne w inncych wersjach B7 ?

Ps. nie chcę kupić tej furki, chcę się dowiedzieć cóż to za specyficzna , małospotykana wersja :wink4:

edit by Flyer :)

B7 DTM

A4050016.jpg

A4050007.jpg

A4050010.jpg

A4050014.jpg

A4050013.jpg

A4050017.jpg

Więcej: http://www.audiworld.com/news/05/a4dtm/content.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 21:54_________________________________________________Alv - jako pierwszy odezwałeś się w tym wątku :good:- jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy :polew: "brak halogenów" :decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 21:56_________________________________________________co w nich jest takiego że kosztują prawie jak S4 :mysli: czyżby tylko bardzo mała ilość jest powodem ceny :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba masz rację bo nawet ilość używanych zderzaków do DTM jest znikoma... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba masz rację bo nawet ilość używanych zderzaków do DTM jest znikoma... :mysli:

calkiem ciekawa wersja , podoba mi sie tylni "dyfuzor" pomiędzy tłumikami ciekaw jestem czy pasuje do seryjnego zderzaka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 sztuk na forum też potwierdza unikalność tej wersji - pytanie czy warto wywalać tyle kasy za 2.0tfsi wg mnie jak się szuka czegoś innego to się kupuje S4 a nie jakieś DTM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do seryjnego to nie bałdzo ale w ASO w gadżetach tjuningowych jest podobny (może nie aż tak ordynarny) dyfuzorek do zwykłych zderzaków :wink4:

Miron mały EDIT - nawet od RS4 jest więcej części jak od DTM :decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:05_________________________________________________miron78

0 sztuk na forum też potwierdza unikalność tej wersji

wydaje mi się że jedno było w klubie

pytanie czy warto wywalać tyle kasy za 2.0tfsi wg mnie jak się szuka czegoś innego to się kupuje S4 a nie jakieś DTM

znowu mi się wydaje że taka DTM po sofcie zgrzeje V8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do seryjnego to nie bałdzo ale w ASO w gadżetach tjuningowych jest podobny (może nie aż tak ordynarny) dyfuzorek do zwykłych zderzaków :wink4:

Miron mały EDIT - nawet od RS4 jest więcej części jak od DTM :decayed:

no właśnie - aż wstyd się przyznać ale jeszcze do niedawna nawet nie miałem pojęcia o takiej wersji :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 sztuk na forum też potwierdza unikalność tej wersji - pytanie czy warto wywalać tyle kasy za 2.0tfsi wg mnie jak się szuka czegoś innego to się kupuje S4 a nie jakieś DTM

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t45945.0.html

Ktos cos mowil..? :przebiegly::decayed:

Chociaz wysoko stoi.. :mysli:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:09_________________________________________________alvaro byles szybszy.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTM tarcze perforowane, karbonowy tylni spojler (oprócz zderzaków które widzimy), więcej mocy i Nm.

Srednica wydechu jest też większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTM tarcze perforowane, karbonowy tylni spojler (oprócz zderzaków które widzimy), więcej mocy i Nm.

Srednica wydechu jest też większe

czyli w sumie tyle ile widziałem lub się domyślałem - ale cena nie dawała mi spokoju i myślałem, że coś jeszcze się kryje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ty widzisz tylko Avanty to co się dziwisz że ją przeoczyłeś :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba musi być limitowana serja bo ja innej opcji za tą cenę nie widzę... Ma ktoś jakiś cennik B7-ek ile taka DTM w "standardzie" kosztowała ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej KM a poza tym trzeba go traktować jako typowe Limited Edition, a to zawsze jest w cenie

i w tym chyba cały sekret Bryniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk

Czekam az ktos 2.0 TDi przerobi na DTM look.. kox

ja miałem ochotę zrobić tak mojego ale o tyle co tylny zderzak jest za***isty o tyle przedni mi nie za bardzo leży (no i nie ma miejsca na halogeny...) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...