Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RNS-E] Polskie mapy


ono

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle wysyłam meile do Audi z pytaniem o mape PL dvd , odpisują ze nie wiedzą kiedy będzie , może ktoś z was coś wie moze pracuje w audi i cos napisze bo idzie uja dostać , sprzedają navi za tyle kasy a mapy brak .Mapy polski są juz wszedzie nawet w telefonach kom VW ma mape DVD PL http://aukcje.o2.pl/show_item.php?item=108634160 a qwa Audi ma w d*pie nic z tego nie kumam ale strasznie mnie to wk***ia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie :( kaszana totalna . Jak zrobili DVD do BMW to wsdzilem mape DX na CD i wszystko chodzi super a tu qwa kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam kolego znalazłeś żródło do map ?? mój kolega obiecałże za kilka tygodni ma mieć w końcu mapy na europę +pl ja mam do sprzedania europę 2005 i 2006_1 ale one nie mają niestety pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam kolego znalazłeś żródło do map ?? mój kolega obiecałże za kilka tygodni ma mieć w końcu mapy na europę +pl ja mam do sprzedania europę 2005 i 2006_1 ale one nie mają niestety pl

Od 3 tygodni mam dojście do mapy na Polske.Ale na razie działa tylko w A6 , A8 i Q7. Jak tylko pokaże się do A4 dam znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Hugo o to mi właśnie chodziło ( o mapy do A4 bo w końcu jesteśmy ich szczęśliwymi posiadaczami , no nie ?? :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na jakiejś grupie to mapa na rok 2007 do RNS-E wyjdzie na dwóch płytach DVD. Na drugiej płycie będzie również Polska.

Mapa ma być dostępna w styczniu 2007

Oto co ma być na tych płytach

Europe 2007 RNS-E software is composed of two DVD:

DVD 1 : Dänemark, Deutschland, Österreich, Schweiz, Andorra, Belgien, Frankreich, Griechenland ( Athen ), England, Irland, Italien, Lichtenstein, Luxemburg, Monaco, Niederlande, Portugal, San marino, Spanien, Vatikanstaat

DVD 2 : Dänemark, Deutschland, Österreich, Schweiz, Finnland, Lichtenstein, Norwegen, Polen, Schweden, Slowakei ( Bratislava ), Slowenien ( Ljubljana ), Tschechische Republik, Ungarn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi w Audi powiedzieli że 15 grudnia będzie , jak znam życie to nie będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka będzie cena i czy da się kupić np. tylko płytę na której jest Polska. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka będzie cena i czy da się kupić np. tylko płytę na której jest Polska. :razz:

Znając życie to będzie kosztować 1500zł czyli tyle ile kosztuje ta która wyszła teraz :) Jak tylko wyjdzie do A4 to dam znać i załatwie w dobrej cenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam podobny problem , mam "podobno "najnowsza mape Polski, ktora pojawila sie pod koniec października ale np. w Bialymstoku brakuje 80 % wiekszym ulic, nie wspominajac juz o mniejszym ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie masz jednak najnowszej bo nowa ma 28% pokrycia PL więc białystok jest cały napewno , tu chłopaki mają może ci załatwią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem już z niemiec będe miał gdzieś w środe jest taniej niż na Allegro , jak sie uda ją ten teges to sie oczywiście podziele z kolegami :)

Ten pan z Allegro też czeka na przesyłke z niemiec bo z nim gadałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem już z niemiec będe miał gdzieś w środe jest taniej niż na Allegro , jak sie uda ją ten teges to sie oczywiście podziele z kolegami :)

Ten pan z Allegro też czeka na przesyłke z niemiec bo z nim gadałem :P

Oniaczku trzeba było tą kase na coś innego przeznaczyć :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo raz w życiu można kupić oprogramowanie legalne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę się dowiedzieć ile kosztuje taka mapa w Niemczech, ewentualnie proszę o adres strony internetowej gdzie można ją zakupić?

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 17-01-2007, 21:49 ]

proszę przywitaj się w dziale Newbie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta w niemczech to 250 euro netto , poprostu dzwonisz do jakiegoś salonu Audi i zamawiasz do PL,albo czekasz jak mi sie uda ten teges :P Płyta chodzi za***iście jest bardzo dokładna PL nawet drogi przez las są w wawie, wgrywa sie odrazu nowy sofcik i jest pare zmian w opcjach i wyglądzie , i jakies dodatkowe opcje

pare fot:

0mh2.th.png

01pe6.th.png

02ep1.th.png

03xr8.th.png

04yd2.th.png

A tak w Fisie

0gl5.th.jpg

01sj8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...