Treść opublikowana przez mydlo
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft
Taaaa pogadaj sobie. To 2.0 Twoje 2.5 rozgniecie na kwaśne jabłko Patox wynik
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przecież napisałem TrueOgr-owi w tytule przelewu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Marudzisz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mydlo czytaj uważnie !!! :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A my Ci nie wystarczymy ??? :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jop właśnie przed chwilą. Siorka auto potrezbowała i jechałem Ducato
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Robota miód malina. Graty Co do tych led DRL to chyba w Polsce z dostępnością ich jest nieciekawie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zaraz kropa dostanie i się skończy
-
Spoty Kościerzyna
Przyszła zima mnie g.... interesuje. Jutro jade do Bytowa i chyba bede musiał pożyczyć od siorki B5
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
Porównywał już i strasznie mi zazdrości
-
Spoty Kościerzyna
Gili wisisz mi wulkanizacje, nie trzeba było gwoździ rozsypywać przed domem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew: P.S. Bloczek kupiłeś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I zawsze "też tak myślę" albo "zapnij vaga" Syndrom niejakiego Pana D....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to że Ty i Jaca jedzie to ja wiem ale kto jeszcze?? Tomek frekwencje w newbe masz chyba 100% :polew: zaraz 2000 postów Ci trzaśnie http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/tomeks32-u10508.html;sa,showPosts
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No dziewczyny, to kto jedzie żeby wiedzieć kogo się spodziewać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
OK lookne jutro bo dzisiaj to już tylko do ładowarki się nadaje.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kto sponsoruje????? :naughty: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przed wylotem do bukowiny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
Autko, kolor malyna Dokładnie widziałem w Gdyni kilkakrotnie rej. GBY....
- Spoty Kościerzyna
-
[ALL B7] Czy da się zrobić aby światła dzienne świeciły razem z mijania (xenon) ?
Może i się da zrobić, ale po co?? W B8 jest to zrobione raczej po to aby dawało to lepszy efekt wizualny (chociaż nie powiem, te ledy w dzień dają prawie takie światlo jak xenon)
-
Spoty Kościerzyna
A to nie jedziesz dzisiaj na spota?? Wczoraj mowiłeś że dzisiaj rwiesz dziewczyny z Kościerzyny mówiłem że możemy razem skoczyć ale jak zwykle wymiękłeś :gwizdanie: Ja nie wymięklem, to raczej Ty mnie nie przekonałeś
-
Spoty Kościerzyna
A to nie jedziesz dzisiaj na spota?? Wczoraj mowiłeś że dzisiaj rwiesz dziewczyny z Kościerzyny
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
szwed odwalił kawał dobrej roboty