Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałbym się pochwalić moim nowym nabytkim. Autko to A4 avant S-line z 2005 roku.

dsc5546jt8.th.jpgthpix.gif

dsc5551ka6.th.jpgthpix.gif

dsc5552dq5.th.jpgthpix.gif

dsc5563gv0.th.jpgthpix.gif

dsc5564dq7.th.jpgthpix.gif

dsc5568zu2.th.jpg

dsc5572iy3.th.jpgthpix.gif

dsc5578gj5.th.jpgthpix.gif

dsc5580aa5.th.jpg

dsc5581rr6.th.jpgthpix.gif

dsc5584di6.th.jpgthpix.gif

dsc5591vw4.th.jpg

W autko juz trochę zainwestowałem. Zostały przerobione przednie lampy( światła do jazdy dziennej plus wnętrze w kolorze auta), autko dostało nowe zderzaki od S4 przód i tył, podsufitka ze słupkami została obszyta alkantara w kolorze czarnym. Jest wiele drobiazgów do zrobienia jak np, śpryskiwacze do lamp bo sa inne do S4, kupić kratki do halogenów, wykonać z lewej i prawej strony wydechy. Acha zapomniałem, autko przeszło juz pierwsza modyfikację mechaniczną w postaci dołożenia dużego intercollera przez wrocławskiego tunera Firmę DYNOSOFT: www.dynosoft.pl

W planach jest aby pojawiła się conajmniej 2 z przodu w mocy i 4 w momencie obrotowym. Ale to niebawem. Ogólnie autko pomyka nawet nawet , ale nigdy to nie będzie jakiś demon prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna :good: Wszystko robione w dobrym kierunku, ale... musisz jakoś podrezać kratki w zderzaku, te przy halogenach, żeby to zamaskować, bo te same halo bez kratek wyglądają masakrycznie :decayed: wiem że rurki od FMICa nie pozwalają Ci na wsadzenie kratek, więc musisz je jakoś odpowiednio dociąć i jakoś zamocować :wink4: Takie jest moje zdanie... Chyba że znajdziesz coś czego nie będzie trzeba docinać :wink4: a i ten grill to chyba jakiś zamiennik? dlaczego przy tej tablicy rej. są jakieś dziwaczne rzeczy :blink: Zrób coś z tym :tongue4: te diody w lampach... a niech już będą, ale u nas na forum klubowicze montują diody od S6 w zderzak i wygląda to mega :good: A i chyba nie masz maskownic sprysków? domyślam się że zderzak dokupiłeś i jeszcze nie znalazłeś kilku elementów? :wink4: Ogólnie masz zajeb!stą furę :good: Wielu o takiej marzy :cool1: Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuć jeszce fotke tyłu jak bedziesz miał czas

dokładnie oraz fotki podsufitki jak wyszło to obszycie :gwizdanie:

Graty zakupu fajna sztuka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gril jest or RS4 tylko zamiast satynowej ramki jest polakierowane w kolor auta. Do zwykłego zderzaka pasowały te rury bez najmniejszego problemu. W zderzaku od s$ jest mniej miejsca ale kratki się zmieszczą. Narazie nie wiem jaki nr mają w etce a baranki w serwisie też nie wiedza.Dlatego ich nie ma. Zaślepki od sprysków są tylko tak jak już wczesniej pisałem od zwykłego zderzaka sa inne spryski i dopiero po kupnie nowych sprysków założe zaślepki. W palnach mam jeszcze przyciemnienie szyb na kolor lekko lustrzany jak miałem w każdym moim aucie. Da to efekt kontrastu dla koloru czarnego.

dsc5574jj1.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8x18 Wzór jak rs4 polerowane[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 21:16_________________________________________________Autko trochę nabrało charakteru. Nie jest to jeszcze wersja ostateczna ale będziemy działali w tym temacie. Jak na seryjna sprężarkę nie jest źle. A momentu troszkę mało wyszło przez zwiększony układ chłodzenia( większy Ic). Jak będzie nowa spęzarka Nm powinno być znacznie więcej.

oto wynik prac Dynosoft Wrocław:

patrox185kmht7.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się akurat rury of FMIC'a podobają :) to jak z Bulterrierem hihi, straszy wyglądem a potulny jak jamnik. Jak bym zobaczył to w lusterku wstecznym to nawet bym nie próbował sił z takim egzemplarzem. generalnie gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ładne auto, mody też fajne. Diody na "Hiszpana" ale Hiszpanie wsadzali "rurkę" z mniejszą ilością diód o większych odstępach między każda i efekt był MEGA a'la A5/R8.

dsc01337za2uz1.jpg

w320.png

U mnie zaślepki ze zderzaka non s-line pasowały idealnie do zderzaka s-line/s4 więc nie wiem OCB... :cool1: A szybciej latasz dzięki większej "lodówce" i "rurkami z aluminium" ??

Jakiś podwójny wydeszek planujesz - widzę po nakładce od S4 - daj ja w lakier auta :cool1:

Nic tylko rezać diody do tylnych lamp :kox:

dsc000502wm7eh2.jpg

w320.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuję za miłe słowa. Zastanawiam się własnie nad pomalowaniem dolnej dokłądki pod kolor auta ale w matowym błyszczyku. Nie chcę żeby wszystko się zlewało. Na razie nic nie bedę ruszał do momentu przyciemnienia szyb( planuję folię lekko lustrzaną jak miałęm w każdym aucie i zobaczę wtedy jak to będzie wyglądało). Póki co pomalowałem tylny znaczek na kolor auta (na zdjęciach tego nie ma). Co do wydechód to planuję zrobić kompletny wydech z kwasówki 2,5 cala na 2 tłumikach ale nie owalnych tylko w deseń S4. A cooler jest potrzebny do przyszłych modów . Pozdrawiam

Zapomniałem napisać że być może załątwię tylne diody w styl A6 ale cena póki co zaporowa 1300zł. Producent nieznany jeszcze,Pan ma mi wysłąc foty jak to wygląda life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wykonanie by było ok to prosiłbym o namiary na te tylne LEDy. Autko bardzo ładne tylko ja bym dał felgi bez polerki. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...