Treść opublikowana przez Koleś
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ja mogę wpaść ale już nie Audi ;(
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Witam, byłem kiedyś posiadaczem A4, jak ktoś wcześniej pytał czy były w Tomaszowie Jakieś spoty... tak był kiedyś jeden nie pamiętam kiedy to było dosyć dawno ale przyjechały tylko trzy autka. Lecz to można rozkręcić, byłem kiedyś na spocie w Skierniewicach no tam było lepiej.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
to niech się inni wypowiedzą czy będą bo mogę być w każdy dzień
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja tam jestem za tomaszowem żeby u nas zrobić spot
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja tam mogę przyjechać na jakiś spocik A kto chętny :>
-
[ALL B7] audi DAYLINE
w b7 wglądają za***iście
-
Strefa Śmiechu
jak coś odpisze to wrzuć.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
faktycznie jedno z najładniejszych b6 na forum, ale poczekaj niedługo będziesz miał jednego konkurenta więcej 3.0Q Avancik
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Trasa czy miasto? Bo na trasie fantastic był lepszy Mieszany chociaż więcej było trasy
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mam 1.8T 170Km zrobiłem na całym baku 700km czy to dużo jak na 1.8T
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
można coś zrobić ale jak złoże fure [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 00:07_________________________________________________No i jak zrobimy w Tomaszowie jakiegoś spota
-
[All ] Zapalila się kontrolka EPC
Jedz do serwisu tam ci autko pod kompa podłączą i powiedzą co mu na sercu leży
-
[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
różnica 10 koni ale to nieodczuwalne, i quattro to jest bardzo przydatna rzecz
-
[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
- Spociki w Skierniewicach
Jakieś fotki ze spotu macie- Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja tam wpaść mogę w sumie niedaleko i często tam bywam- Spociki w Skierniewicach
1. paulo77 będzie 2. skovroon tym razem bankowo bede naughty naughty 3. Tobi_one ? 4. malin01 ? 5. Koleś ?odpadam, autko rozebrane w garażu 6. sebastian_marat ? 7. misiek_23 110% jestem jak zawsze wink4 8. jojo88 ? 9. Tommi ? 10. mily ? 11. mo ?- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ma ktoś tutaj A4 B6 3.0L z Quattro Kombi ile takie coś spali??- [ALL B5] A4 1.8TQ itd...... by Ambro
też lubię zabawy zimą- [AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
ale czujnik czołowy jest chyba jeden tylko[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 07:14_________________________________________________Ostatnio zachciało mi się spociku więc udałem się do Skierniewic Oczywiście przed soptem trzeba zrobić badanie techniczne bo akurat się skończyło No i oczywiście trzeba było fure dopicować- Spociki w Skierniewicach
będzie na lewecie jeździł- [B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
wiesz może gdzie u ciebie znajduje się czujnik zderzeniowy z przodu bo prubuję go wskrzesić u siebie- [AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
co mi tu piszesz o poduszkę pytałem- [AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
Witam mam pytanko, rozebrałem dziś autko do rozrządu i zobaczyłem że kable pewnie od poduszki maja na końcach opornik, autko było stuknięte, czy dało by rade zamontować spowrotem ten czujnik od poduszki i jak tak to gdzie on ma być.- Spocik - Tomaszów Mazowiecki
zaplanujcie jakiś termin, my tez musimy ogadać jakiś termin na tomaszowski spocik - Spociki w Skierniewicach