Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie :hi:! Dopiero co kupiłem A4 i widzę, że w tradycji forum jest pochwalenie się :). Poniżej podaje linki do zdjęć. Planuje jakieś większe felusie kupić. Zastanawiam się nad ori 18' od S-line albo RS. To tyle póki co, jak będą zmiany to będę wrzucał następne zdjęcia :)

:audi: Audi A4 1.8 Turbo 180 KM.. rok produkcji 1999

Z wypasiku :

-10 jaśków

-el. szyby- przód

-el. lusterka

-podgrzewane lusterka

-podgrzewane spryski

-podgrzewane pośladki :naughty:

-klimatronic

-pełny FIS

-welurowa tapicerka

-oryginalne xenony Valeo

-spryskiwacze lamp przednich

-tempomat

-kierownica z S-Line

-radio Symphony I (szkoda, że brak systemu Bosse :confused4:)

Planowane zmiany :

- obniżenie -30mm- H&R

- zmiana na B6, 2,5 TDI B... 180 kucy, S-Line, :quattro::dance:

albo 1.8T BEX :tongue4:

p1020105copy.jpg w800.png

p1010378l.jpg w800.png

p1010377l.jpg w800.png

p1010379l.jpg w800.png

p1020107copy.jpg w800.png

p1020106copy.jpg w533.png

p1020109copy.jpg w800.png

Planuje kupić felgi 18", co powiecie na takie co pokazuje poniżej?

33369712.jpg

27033096.th.jpg

A tak audiunia wygląda zimą ;).

dsc1141w.jpg

Czekam na opinie :)

Opublikowano

Zdejmij blotochrony.. :decayed:

Autko ladne, jakie plany..? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmmm narazie wymienie Symphony na NaviPlus, w sumie podoba mnie się oryginalna także nic chyba więcej nie będę robił. Myślałem na jakimiś felgami ale wydaje mnie się, że jak na Wrocław i okolice lepiej pozostać przy tych co mam

Opublikowano

Furka ładna ale felgi bym zmienił a te ewentulanie na zime zostawił.

I w opisie swojego nicka zmień rodzaj napędu z RWD na FWD :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Powiem wam, że myślałem że te 150 KM będzie robiło robotę. A ta moja audiczka tak średnio jeździ

Edit: Najlepsze ze popatrzylem pod maske i w dane smaochodu a tam 180 koni a nie tak jak na dowodzie 150 ;)

Opublikowano

Jedz na hamownie i sie przekonaj ile z tych 150 koni jest rzeczywiscie.. :decayed:

Jak bedzie 150 to jedz na ciptjunink.. :decayed:

Opublikowano

śliczna sztuka :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

czy waszym zdaniem te chlapacze poważnie tak tragicznie wyglądają?

Opublikowano

ja bym zostawil.... w zimie je pokochasz :) Super sie prezentuje

Opublikowano

heh sztuka ładna a rady kolegów uzasadnione dobry zakup i matorownia :th:

PS jak wymieniasz to miałbym chrapke na twoje Symphony :slina:

Opublikowano

heh w sumie to raczej nie .... poprzedni właściciel chyba to wymienieł pod nowego graja, który jest dobry ale kur... tak nie pasuje do dechy :wallbash: :wallbash: :wallbash: a to jakiś duży problem jest ???

Opublikowano

17 '' na jelcz, okolice i wroclaw jest w sam raz :decayed: Fajne autko no i jak blisko kolega mieszka ;)

Opublikowano

radio 2 din to pryszcz..... najpeirw musisz miec konsolete 2din bez tego ani rusz (praktycznie nie do kupienia jak jest to kosztuje w okolicach 500-800pln)

Opublikowano
  • Autor

Panowie a ma ktoś z was mapki na NaviPlus? Zamontowałem, ponagrywałem kilka i nic nie czyta. Jedyna jaką czyta to jakaś stara niemiec co była w śrdoku. Ktoś z okolic zna się na tej navigacji choć trochę :P?

Opublikowano

Ładna wiśnia :cool1:.. zazdroszcze konsoli :decayed:

Opublikowano

Ja tam w navi nie pomoge ale chlopaki w niedziele we wrocku na spocie napewno :wink4: Co do chlapaczy to sciagaj, a na chamownie musisz jechac, jak mowisz ze autko nie idzie :)

Opublikowano

Tylko od navi D bodajze czyta cd-r na polske. Wszytskie inne nie czytaja mapek na polske i maja spory problem z cd-r[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2008, 06:51 _________________________________________________Acha i mozesz probowaac nagrywac na nero wolna predkosc (2-4x)wraz z odbezpieczeniem zabezpieczen plyty (plyta ma byc tylko zamknieta)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie mam pytanie. Moja Audi jest troche obniżona i chce wstawić jakieś większe felgi. Czy na obecnym zawieszeniu dam rade wstawić 18', czy może będę musiał zadowolić się 17'. Czy przy 18stkach może coś trzeć przy skręcaniu, bądź jak będzie większe obciążenie?

Opublikowano

o 2 dinach to mozna zapomniec niedo zdobycia praktycznie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.