Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
motor jest piękny smiley. Koleś ma 1.8T ale 150 koni i w porównaniu z naszym to jego ledwo jeździ wink

widocznie ma coś zesrane :naughty:

Opublikowano
  • Autor
motor jest piękny smiley. Koleś ma 1.8T ale 150 koni i w porównaniu z naszym to jego ledwo jeździ wink

widocznie ma coś zesrane :naughty:

Nie no przesadziłem z tym że ledwo jedzie ale jest ogromna różnica. Tyle tez ze jego jest 96 rok i może kilka koników jeszcze jemu wyparowało ;)

Opublikowano

no tak już lepiej, ale sam jestem ciekaw jak AJL chasa :decayed:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

nie jest porywająca ta moc ale w sumie moim zdaniem mieć ten silnik niż np 2.8 gdzie pali o dużo więcej a zbiera się delikatnie szybciej :naughty:

Opublikowano

delikatnie szybciej?

2.8 dla mnie wogóle nie jedzie :naughty: za to pali ile się wleje :kox:

Piękny silnik, też na takie patrzyłem, niestety nie było godnej uwagi w kombiaku

Opublikowano
  • Autor

nie no nie przesadzaj, 2.8 zbiera się dość dobrze tyle, że jest cięższe przez co jest mała różnica między AJL-em czy BEX-em.

Opublikowano

może jechałem lekko zamulonym 2,8... a może bez suszarki nie ma jazdy :>

Opublikowano

wiesz może gdzie u ciebie znajduje się czujnik zderzeniowy z przodu bo prubuję go wskrzesić u siebie

Opublikowano

Zajefajny lakierek :good:

Daj chrom listwy i alu 17 chrom

Opublikowano
  • Autor

koleś, czujnik jest na przedłużeniach podłużnic, a sensor jest schowany za climatronikiem

robi, zmianę jaką chcę zrobić to B5 na B6 także nie chce inwestować w swoją, jedyne co wymieniam to 2 elementy ze środka bo mają ryski :) a kolorek takie spodobał się mej kobiecie i w sumie po jakimś czasie przypadłi mi on do gustu, szczególnie widząc, że nie ma takich wiele na ulicach :)

Opublikowano

Jedna z najaldniejszych b5 na forum :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Naprawde AJL potrafi spalac 7.4 litra w trasie?? :mysli: Ile masz lat?? :cool1: Joke :wink4:

Opublikowano
  • Autor

potrafi i już nie raz doszedłem do takich wyników. Oczywiście mówię tu o normalnej jeździe i czasem agresywnym wyprzedzaniem. Bo tak z kilku tys km. średnie spalanie mam teraz na poziomie 11 litrów ale to w większości jazda: 40 % trasa, 60 % miasto

Opublikowano

naprawde ladna :rolleyes: tylko ta moc nie pewna lepiej sprawdzic

Opublikowano

Śliczne Audi. Kiedyś zmienię mojego ADR na jakieś równie ładne (i zrywne) audi :D

Opublikowano

graty za wyposażenie

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

A tak audiunia wygląda zimą ;).

dsc1141w.jpg

Opublikowano

Fajna fotka :wink4:

No i dziś troszkę posypało :>

Opublikowano

A tak audiunia wygląda zimą ;).

dsc1141w.jpg

na konkurs do kalendarza forumowego przesyłaj :good:

Opublikowano

Super autko, AJL jest mi znany i również jestem pozytywnie zaskoczony jego spalaniem. :)

No i ściągnięta z Szwecji czyli tak jak moja :wink4:

Jedynie czego ci zazdroszczę to 2din no i masz kilka jaśków więcej :wink4:

Skoro auto masz ze Szwecji to automatyczne światła po uruchomieniu zapłonu pewnie też masz?Bo moim zdaniem to super bajer bo nigdy nie zapominam włączyć świateł po prostu wsiadam i jadę :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.