-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ja mogę wpaść ale już nie Audi ;(
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Witam, byłem kiedyś posiadaczem A4, jak ktoś wcześniej pytał czy były w Tomaszowie Jakieś spoty... tak był kiedyś jeden nie pamiętam kiedy to było dosyć dawno ale przyjechały tylko trzy autka. Lecz to można rozkręcić, byłem kiedyś na spocie w Skierniewicach no tam było lepiej.
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
to niech się inni wypowiedzą czy będą bo mogę być w każdy dzień
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja tam jestem za tomaszowem żeby u nas zrobić spot
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja tam mogę przyjechać na jakiś spocik A kto chętny :>
-
[ALL B7] audi DAYLINE
w b7 wglądają za***iście
-
Strefa Śmiechu
jak coś odpisze to wrzuć.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
faktycznie jedno z najładniejszych b6 na forum, ale poczekaj niedługo będziesz miał jednego konkurenta więcej 3.0Q Avancik
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Trasa czy miasto? Bo na trasie fantastic był lepszy Mieszany chociaż więcej było trasy
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mam 1.8T 170Km zrobiłem na całym baku 700km czy to dużo jak na 1.8T
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
można coś zrobić ale jak złoże fure [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 00:07_________________________________________________No i jak zrobimy w Tomaszowie jakiegoś spota
-
[All ] Zapalila się kontrolka EPC
Jedz do serwisu tam ci autko pod kompa podłączą i powiedzą co mu na sercu leży
-
[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
różnica 10 koni ale to nieodczuwalne, i quattro to jest bardzo przydatna rzecz
-
[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
- Spociki w Skierniewicach
Jakieś fotki ze spotu macie - Spociki w Skierniewicach
Koleś
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta