Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

sama cena konkurencyjna :good:

(osobiście mam do DW 540km w jedna strone, wiec 1100km z reszta podroży i wychodzi nam te 2000zł)

ale dalej popieram pomysł wspólnego cooler'owania kilku A4, dla KLUBU na pewno cos wynegocjujemy.

Proponowałem umieszczenie zdjęć z pod maski ponieważ na forum nikt jeszcze tego nie zaprezentował jak to

wyglada dla 2.0TDI poprzecznego a czesto te rury wypolerowane na

wysoki połysk robią wrażenie po podniesieniu maski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wkleję wam zdjęcia i się przekonacie że ani kawałka rury nie widać. To nie jest silnik poprzeczny w którym widać rury. A co do kilometrów to mamy klientów z Czech czy Słowacji co mają tyle samo lub więcej kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze niezła sprawa :evil: sam bym się skusił tylko boje się że mi multitronic tego nie wytrzyma :kwasny:

Ja mieszkam na pograniczu z Czechami i do Wrocka mam 180km więc żaden problem podjechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17002613hh4.th.jpg

38536407sk1.th.jpg

12577125eo5.th.jpg

74335694gx1.th.jpg

26495878yj5.th.jpg

93352845cv4.th.jpg

Oto obiecane zdjęcia. Jak widac na zamieszczonych fotografiach ani jednej rury nie widać bo sa schowane. a jak się załozy osłonę silnika to już w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pozostawiam to bez komentarza piekna fura poporstu piekna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto czas na nowe wyniki. Turbo od BRD zostało zastąpione sprężarką naszej konstrukcji tzw hybryda która pasuje seryjnie na kolektor. Oto wczorajszy wynik strojenia:

215psun0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły wynik, pozazdrościć :) gratki, pytanie jak długo BRE to wytrzyma ????

Nie rozumiem pytania? Ale co ma BRE wytrzymać? To jest program zrobiony na ulice i bezpieczny( im wieksze turbo załozysz tym sprawniej dokonuje sie spalanie w komorze i stąd bierze sie moc. Ta modyfikacja w żadnym stopniu nie ujmie na żywotności silnika ( To tak samo jakbyś chipa zrobił).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad wytrzymałością silnika po takim modzie, wiem, ze serię też można zajechać ale teraz to ponad 100 km z litra pojemności co nie jest małym wynikiem jak na dieselka. Trochę zazdroszczę nie powiem bo moje BRE powoli robi się znowu za wolne dla mnie :) jak z V-max? mój to 220-225 dochodzi dosyć żwawo i kończą się obroty. Jak u Ciebie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad wytrzymałością silnika po takim modzie, wiem, ze serię też można zajechać ale teraz to ponad 100 km z litra pojemności co nie jest małym wynikiem jak na dieselka. Trochę zazdroszczę nie powiem bo moje BRE powoli robi się znowu za wolne dla mnie :) jak z V-max? mój to 220-225 dochodzi dosyć żwawo i kończą się obroty. Jak u Ciebie???

Vario, popatrz sobie na wykres przy obrotach 4350 miałem 215 na hamowni. Także v-max jest podobny jak u Ciebie. Ale własnie to co zabija silniki to v-max. Mądrze użytkowany samochód może mieć i 270Km i więcej. Tak miał mój Leon 1,9tdi i nic się z nim do dnia dzisiejszego nie dzieje. Diesle sie nie nadają do tego aby ciąc na autostradzie z butem w podłodze.

A co do sprzedania BRD to nie bo ta turbina też idzie do przeróbki. A cena hybrydy w zależności do jakiego auta( info priv).

Pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox, normalnie śmigam do 160-190 ale raz sprawdziłem V-max i sie zastanawiałem czy po modzie się zlekka zwiekszy czy tylko dojście do V-max będzie krócej trwało. Życzę bezproblemowego hmm opuszczania szczęki innym :) nie jeden się natnie :) no i zdrowych spokojnych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...