-
AIRWOLF obserwuje zawartość Audi A4 B6/B7
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Witam, u mnie nie jest problem taki że po prostu nie chce wystartować aktualizacja języka, tzn. naciskam START i nic sie dzieje. I w dodatku nie pokazuje wersji aktualizacji na płycie i chyba to jest powodem dlaczego nie chce\e to ruszyć. Mam jeszcze pytanie, co to jest ta kalibracja/ CALIBRATION ? Po wejście pojawia się takie coś
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Jakim sposobem polerowałeś i jakich komsetykow uzywałeś koelgo, bo fajny efekt
-
Czy sprzeglo od BRD podejdzie pod AVF?
Pasuje p&p ,u niektórych sprzedawców występuje jako zamiennik do AVF. Sam mam takie założone i prawdą jest że docisk jest mocniejszy Co to znaczy, że docisk jest mocniejszy ? odczuwasz to jakoś ?
-
Audi a6 c6 polift s-line 2.0 tdi CAHA
a czemu zmieniliście z 3.0 tdi na 2.0 tdi ? nie lepiej było następnego 3.0 ?
-
WOT - World of Tanks
mozecie mnie tez wpisać na listę, też pykam AIRWOLF4 nick na wot
-
temperatura dochodzi tylko do 60 stopni i strasznie muli
Miałem założyć osobny temat ale kolega 1.9 Tdi 110 KM ma to samo, termostat wymieniona na nowy ASO, i dalej temp. na 60 stopniach, nie odgrzewa, nawet przy zatrzymanym wentylatorze. Wymieniony nawet korek na nowy od zbiorniczka wyrównawczego płynu chłodniczego. ma ktoś jakiś pomysł co może być nie tak?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam, mam pytanie do Was. Potrzebowałbym autko do ślubu na 15 czerwca, ślub na Tarchominie, sala pod Modlinem, najfajniej byłoby Audi A6 C7 lub Q7, ale jak ktoś ma ciekawa propozycje chętnie bym się zastanowił. czekam na propozycje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak ale w podpisie jest ze promenada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w sumie tez nie wiem, wiec spot w promenadzie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tez wpadnę, jeszcze u Was nie byłem
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
chyba za zadko do ciebie zagladam, a moja Afour w szopie zapuszacza korzenie )
-
Xenony a moc swiecenia
a wymieniał może ktoś całe lampy xenon na te zamienniki z allegro za 330 zł ? czy jakosc ich swiecenia jest warta tej ceny ?
-
Przetwornice - naprawa
a kogos z okilic warszawy czy samej warszawy kto naprawia przetwornice mozecie polecic ?
-
Xenon - padające przetwornice po wymianie palników
witam, mam pytanie, czy zna ktos kogos w warszawie lub okolicy kto naprawia/regeneruje przetwornice xenonów ? moja padła i jak ja zdemontowałem to wylala sie woda( nieszczelny reflektor ( ) wiec nie wiem czy po prostu kupic nową czy tą naprawic, jesli sie da. W ostatecznosci bede musiał kupic nową bo mam wyjazd w piatek w dłuzsza trase. Przetwornica valeo 4 pinowa audi a4 B6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cześć, może będę miał dzisiaj trochę czasu to wpadnę, ale jeszcze nie wiem czy na 100%, jeszcze u Was nie byłem