Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przedstawiam moja pierwsza A4,wogole pierwsze Audi :>

201006046625095181.jpg1002306jy7.jpg

05648f06dacd0ac9.jpg

leda4a.jpg

Opublikowano

Ładny s-line z słusznym motorkiem. Przejrzyj inne B7 to zobaczysz co trzeba zmienić/dodać :decayed:

BTW. Od czego jest ten przycisk, 2 z prawej od ESP?

Opublikowano

Fajny kolor, silnik i drewienko :naughty: można pomyśleć z czasem o ładnych 18" :przebiegly: ogólnie :th: :hi:

Opublikowano
  • Autor
Od czego jest ten przycisk, 2 z prawej od ESP?

jest tam napis-wylaczaona poduszka pasazera

Opublikowano

bardzo piękna ,troszkę zmian i będzie :th: pozazdrościć B7 ,kolor,środeczek bardzo ładny,koła,

cała :th:

Gratuluję zakupu. :)

Opublikowano

tomeks32 piekna! :th:

Rzeczywiscie szkoda jakby miala stac niezarejestrowana.. :)

Daj wiecej fotek.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za komentarze :notworthy:

co do zmian,to na razie zostawie tak jak jest,no moze glebne go pare cm w dol,ale to za pare miesiecy,przesiadlem sie z passata B5,wiec dla mnie to jest polki co "kosmos" :slina:

na passata nie dam zlego slowa powiedziec :baseball:,ale Audi to naprawde inna klasa :hi:

Opublikowano

dzieki za komentarze :notworthy:

co do zmian,to na razie zostawie tak jak jest,no moze glebne go pare cm w dol,ale to za pare miesiecy,przesiadlem sie z passata B5,wiec dla mnie to jest polki co "kosmos" :slina:

na passata nie dam zlego slowa powiedziec :baseball:,ale Audi to naprawde inna klasa :hi:

Potwierdzam słowa właściciela :th: Audi to Audi :th: a vw to vw :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

piekna .... szkoda ze nie 3.0tdi ... ale 2.5 163km to juz chyba najbardziej dopracowane 2.5 jakie bylo :)

ja bym tylko zmienil felunek i zawias ... ale tak tez jest bosko :kox:

Opublikowano

ja też miałem przesiadkę paska b6

chętnie coś złego na niego powiem :evil2:

a miałem go od nowości....

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

mi się nie podoba ta kiera, jest do kitu :thumbdown:

Opublikowano

No nie mow Przemas, ze nie pasuje Ci ta 3-ramienna z B7? :)

Opublikowano
  • Autor

mi się nie podoba ta kiera, jest do kitu :thumbdown:

o ty :bicz3:

ze 20-30 naklejek za taka trza dac :kox:

Opublikowano

No nie mow Przemas, ze nie pasuje Ci ta 3-ramienna z B7? :)

no nie

Mógłby się pomieniać z moją kierą, jakoś bym się przemęczył .... :disgust:

Opublikowano
  • Autor

ze 20-30 naklejek za taka trza dac :kox:

pomylilem PLN z EUR

ale z 10 naklejek trza by

Opublikowano

"Panie drogi Tomku"... Cena za nalepki wzrosła, bo kolega Tomek vel Kocky powiedział, że nie wyda bez kilku stów

:polew:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Jakieś postępy w tuningu Tomaszu? :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jakieś postępy w tuningu Tomaszu? :gwizdanie: :cool1:

na spocie sie przekonasz :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Ładne auto RNS-E skóra, ładne felgi dobry silnik, ale drewno wrrr :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.