Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wrobsipl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wrobsipl

  1. ja także stawiam w ciemno na geometrie
  2. http://www.allegro.pl/item993862179_gdansk_motul_specific_5w30_504_00_507_00_5l_gr.html kupował ktoś w tej firmie ewentualnie inne źródło oleju Motul sprawdzone
  3. Ja podobnie jak kloega wyżej 4 świece odeszły, palił rano na 2 tylko jak ciągnik z lat 20 zeszłego wieku. Teraz po wymianie 0 problemu
  4. Krótkie pyt czy ten się nada ?? http://www.allegro.pl/item552980949_motul_specific_504_00_507_00_5w30_5l_f_ra_g4_vw.html a4 2.5 tdi bdg 164 km 2003/04 ps. te silniki mają wkład filtra czy cały z obudową ?? odp ktoś kupował ktoś u tego gościa ???
  5. większosć to miasto i to krótkie odcinki 70 % - 30 % na korzyść miasta. W polsce zrobiłem nim niecałe 30 tyś, to nie wiem czy czekać na 200 000 ?? ps. Na tych "niemieckich" podzespołach serwisowych powinien do tych 200 000 dobic, bo w książce servisowej na 180 000 nic nie pisze o wymianie rozrządu a na tym się servis plan kończy...
  6. Mam takie małe pytanie ile moge jeszcze zrobić po dużym przeglądzie, robionym jeszcze w niemczech na 120 000. Teraz mam 170 000 i nie wiem jak tam rozrządem ...
  7. mam takie pytanie drodzy koledzy, mianowicie my ojciec kupuje rv4 (toyota jak co :gwizdanie:) i jedziemy ją jutro dodatkowo po wstępnych oględzinach sprawdzic w servisie toyoty. Nigdy tego nie robiłem wcześniej, ponieważ to pierwsze auto kupowane z obcej ręki. Moje pytanie jest następujące, co powinni sprawdzić przede wszystkim , a nie muszą i itp ... bardzo proszę o pomoc pozdawiam
  8. ja skolei dziś zamówiłem goodyear exelance 235/45 zobaczymy jak sie bede sprawowac
  9. wygłuszenie najlepiej zestawy dynamat jak nie chcesz za duzo inwestowac to maty app lub bool + tasma dakerska na usztywnienie pod otwory techniczne w drzwiach, radze dokładnie odtluścic, wymyć potem szuszarka ciepłe powietrze na mate wtedy fajnie się robi plastyczna i jazda. Ja jak robiłem to dokładnie co prawda w innym aucie to 1 drzwi = 1 dzień roboczy
  10. wygląda jak od krawca a nie z fabryki
  11. adamevo dobrze Ci radzi pozatym bedzie ciszej w aucie lepsza akustyka no i elementy metalowe środka drzwi nie będą grały razem z sprzętem
  12. tak jak powyżej silnik jak zdrowy to stworzony pod virusa gratuluje zakupu
  13. zgadza sie można zrobic z zderzakiem(ami) od s"ki co do chromu kwestia gustu
  14. kolor fakt ładny, auto śliczne może szkoda że brak xeonków
  15. wrobsipl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ubezpieczenia, Odszkodowania i Prawo
    no to za***iście ich załatwiłes normalnie chcieli wydymac bez mydła cwaniaki :th:
  16. szkoda tylko mi tego młodego niemca co był 4 i mu chyb kimi rąbnoł w tyłek, prawdziwy dramat
  17. a tak na serio to on sie uruchamia ??? podłącz zaislanie + 12 v w 2 miejscach tam gdzie masz mase po srodku, nie wiem jak tam masz ale prawdobodonie +/-/+ sprawdz bo go uwalisz, albo remote od radia wtedy bedzie właczał się z radiem, a jesli jest włączony to mozliwosci tez jest kilka przewody i takie tam
  18. bardzo dobry poradnik sam swego czasu na nim sie uczyłem polecam kazdemu przed zabawą w caraudio :th:
  19. Hertz ESK ma bardzo dobre tony wysokie
  20. hmm wszystko kręci się wokoło tego czego chcesz słuchac, ale z uniwersalnych wpadających każdemu w ucho i które miałem albo miałem okzje posłuchac to proponuje ci hertza,helixa badz audiosystema ale one juz troche droższe pozatym pb(powerbass) tez ładnie smigaja szczególnie nisko] możliwości jest od chole...y
  21. widac audi idzie z designem w dobrym kierunku grat zakupu
  22. u mnie jest juz 12 groszy on w plecy w stosunku do 95, co to się wyrabia, jak tak dalej będzie szło to wszystko zdrożeje 3/4 transportu oparte o diesla
  23. ostatnio mu przeszło ale wymienie dzieki za pomoc chłopaki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.