Treść opublikowana przez wrobsipl
-
[B5 ADR] kompletuje Audio do mojej niuni:) proszę o Porady:)
spoko nie ma sprawy tyle za caly my sprzet tzn radio i subwofer tez na gwarancji jeszcze ponad rok wyjol z astry g co sprzedalem a w audi navi plus to juz nie kombinuje, rozumie cię że szukasz nowych czesci np : ja najbardziej w nowosci to lubie ten zapach swieżgo pcb i foli anty statycznej pozdro ps. co do linka który kolega podał wczesnie do caraudioredy to powiem że byłem u michała w firmie i możesz sie 100 % wzorowac na jego fotkach ja wygluszylem przednie drzwi w astrze dzieki macie app czy bola + tasma tytan rozowa (do usztywnienia dużych dziur w drzwiach mam dużo fot z instalacji w astrze jabys coś chiał sie dowiedziec albo fotki jak to robilem to pytaj)
-
[B6 BDG] przepalające się żarówki
Nie wiem czy było, ale to raczej pytanie z tych sądażowych mianowice, czy wam też sie przepalają żarówki w tym miesiacu 4 postojówki 2 tylne stopy nie wiem czy to normalne, ale mam też opla i tam o żarówkach nie wiem nic, pozatym że gdzies są a niedługo będe mogł dorabiać w serwisie też tak macie ??
-
[B5 ADR] kompletuje Audio do mojej niuni:) proszę o Porady:)
Ja rozważam sprzedaż zestawu alpine 9812 rb + sony xm4045 + jl audio 10w0 skrzynia zamknieta 21L jakby co to napisz na pw
-
[B6 BDG] Wymieniłem "filtr odmy" spostrzeżenia.
teraz to juz sam nie wiem czy tam zagladac czy nie przebieg kolo 160 kk
-
[B6 BFB] A4 Avant 1,8 T 163 KM + nowe fotki
Ładny Ładny ciekawe jak sie zbiera seryjnie do setki
-
[B6 BDG] airbag i uklad gsm w aucie
Witam chcialbym sie poradzic gdzie mozna wyłączyć Airbag dla pasażera, szukałem no i bez efektów w aucie ani mru mru o tym instrukcja po dojtszlandzku i druga sprawa mam przystawke do telfonu i czy mozna to uruchomic jaki model telefonu sie do tego nadaje ?? jest ich kilka mysle i jakas przejsciówka na ten trzymak pozatym mysle ze mozna czytac ksiazke w fisie ??? pomóżcie pozdrawiam
-
[B6 BDG] Modyfikacja 2.5 TDI 163PS
Compotow ??
-
[B6 BDG] Modyfikacja 2.5 TDI 163PS
nie no faktycznie wogule to sie czuje jakby sie jezdzilo bendzynka a ja akurta kupilem z rozrzadem ktory ma najechane 27 000, mam nadzieje ze rogal wkoncu opanuje to z tymi blokadami bo by sie chcialo troche wiecej Nm
-
[B6 BDG] Modyfikacja 2.5 TDI 163PS
mimo to juz nigdy nie kupie 1.9 tdi
-
[B6 BDG] Modyfikacja 2.5 TDI 163PS
ciekawe czy jest to blokad cos w stylu elektronicznej czy jakies zweżki czy coś w tym stylu ;( ja liczyłem na 190 km i grubo ponad 400 Nm
-
[B6 BDG] Modyfikacja 2.5 TDI 163PS
powaznie myślałem ze jednak da się coś poprawic żeby to było odczówalne
-
[B6 BDG] Modyfikacja 2.5 TDI 163PS
najblizej tez miałbym do świątka możesz napisac cos więcej ??? 2.5 tdi tez robia ??? wydzielony z http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9450.msg117916.html#msg117916 ależ z was wredni OTpikowcy [pre_pl]
-
[B6 BDG] A4 Avant 2.5 tdi ver.2
spasowanie wyszlo tak jak wyszlo elementy maja mocowania i trudno jest tak dopasowac, ja nie bede wniej nic przerabial poza chromami lubie orginaly a co do zderzaka ten mi sie podobał to go kupiłem
-
[B6 BDG] A4 Avant 2.5 tdi ver.2
Więc w ramach pełnej sesji dodaje zdjecia po naprawie Do poprawki prawy komin lekko sie cofnoł
-
Jaki wzmacniacz do ww sprzetu
z tego wszystkiego tylko bym zostawil hertza reszta to marketingowy szum ale oczywiscie co kto lubi jbl wzmacniacz kiedys robili dobre na dzien dzisiejszy to porazka oczywiscie sa lepsze niz blapunkty czy boschamny itp ale absolutnie nie warte swoje ceny pionier ten co wybarales szkoda gdac do 700-800 liczy sie tylko kenwood powyzej alpine, nakmichi zestaw na przod radziłem ci wyprac firmy powerbas co do wygluszania drzwi robilem kilka razy app + tytan Nalezy zachowac kilka rzeczy przy wygluszaniu mianowice : dokladnie odtluscic to podstawa, app dajasz na gola blache a tam gdzie masz otwory w drzwiach zanim dasz app to daj tytana i na to app wtedy sie to dobrze usztywni, pozatym zle przyklejsz latemm ci splynie na dno zima popeka,zawiasy moga w drzwiach nie wytrzymac, oraz jak zatkasz otwory odplywowe w drzwiach mozesz miec male akwarium .... Ale na boga zacznij od sprzetu ps. to nie jest tak ze polecam ci akurta to co mam na sprzedaz, tylko ze ty pytasz my radzimy a kupujesz cos zupelnie przypadkowego i za rada "fachowca" który byc moze ale nie koniecznie wciska co badz
-
[B6 AWX] 1.9TDI 170PS NOWE FOTY!!!
tak pomijając temat to zdjecie z boku i domy za autem jakby amerykanski styl budownictwa co nie ?? ktos kojarzy
-
[B5 AFN] jaka nawi kupić
no nie pzesadzajmy monataz az nie taki drogi kupi uzywke sx za 800 zesra i za 300 mu założa spokojnie lekko i przyjemnie :th:
-
[B5 AFN] jaka nawi kupić
jak do dyszki to starsza dx
-
[B6 BDG] A4 Avant 2.5 tdi ver.2
raczej to taki kosmetyczny tylko ja wchodzi na obroty
-
[B5 APU] skrzynia z wlotami czy bez?
powiem tak ciezko stwierdzic ale lepiej nic nie rob czyt. nie rob bass reflex
-
[B6 BDG] A4 Avant 2.5 tdi ver.2
No i wkońcu aito naprawione jezdzi sie tak jak mówił flyer "czołg" czuc ze auto ma mase mam jedno pytanie ? taki szum lekki od strony pasazera to filtr powietrza jakas tam kratka jest ale jeszcze nie zabieralem sie za wymiane filtrow wiec pytam czy tak to jest normalnie ogolnie chodzi pieknie zadny bledow itp jutro postaram sie o fotki to wrzuce jak jest tył zrobiony pozdrawiam
-
[B5 1Z] co myslicie o takim radiu do a4 ? (sony cdx-a250)
ja bym poszedł w kierunku alpine
-
Tv w nv plus
ach agdzie to moge kupic oprocz aso i allegro ?? tzn cały zestaw bo czytałem ze jakies anteny itp
-
pytanko o infinity
dokładnie
-
pytanko o infinity
napisz konkretnie jakie model Ciebie interesuja nawet nie podałeś przykładów i liczysz ze Ci ktoś cos doradzi sprecyzuj o co Ci chodzi bo ja nie rozumiem wszsytko infiniti a napedzane przez alpine o co ci chodzi