Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] A4 Avant 1,8 T 163 KM + nowe fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, to po kolei :

Audi A4 2003 rok

1,8 T 163 PS w serii, niestety nie Q :no:

- skrzynia manualna (5)

- xenon ori

- elektryczne szyby

- ele. i podgrzewane lusterka w kolorze nadwozia

- audi concert

- podłokietnik przód i tył

- koła zima 16" 225/55 lato 17" 225/45

- ABS z EBV + ESP

- centr. zamek zdalnie sterowany

- klima auto dwusferowa

- 6 poduszek

- halogeny

- pełny FIS

- pakiet chrom (relingi + listwy wykończeniowe)

- skórzana kiera i inne.... :naughty:

Zrobione mody :

-pomalowane dokładki

-program na 180 kucy / 288 moment

-biksenony

-hidy w halogenach

-stabilizator od rsa (przód+tył)

-gleba s-line -20mm (przód+tył)

- mocniejsze hamulce (tarcze ATE 312 mm + zaciski od A6)

Niestety deszcz :disgust:

b8d1b1cd6f50c7e9.jpg

e3e29755762a3060.jpg

8cbcbe941f607272.jpg

na razie tyle, będzie więcejjak założę na lato nowe aluski :wink4:

jest lato, są nowe foty :naughty:

ed18d2aa507dcb4d.jpg

5b0796a560fbfe0f.jpg

4cbf8b003c4b86c1.jpg

0cdd22e3a62e96de.jpg

2be8c7d2b421ddb6.jpg

bd8fde0bd9dac692.jpg

03b5577c80792728.jpg

następne foty po obniżeniu :gwizdanie:

jest obniżenie są foty, nie wiele widać na zdjęciach, ale na żywo jest ewidentna różnica, zarówno przód jak i tył siadły równiutko po 20mm

dodam że to na seryjnych amorach, podobno na sportowych siądzie jeszcze niżej, ale to się przekonamy za jakieś 80k :gwizdanie:

przód przed i po :

839ea5a8fba15a47.jpg

0f41cd2036546b76.jpg

tył przed i po :

d8b8c37b192773d1.jpg

a85f6dbe61929110.jpg

i całość :

23b1f9b27c839947.jpg

56ec738f9d89203d.jpg

i hamulce nowe :

25e15990c9b1a5e5.jpg

fedc123df0a7ee1d.jpg

Opublikowano

Ladna felga i zawieszenie troszke obnizyc - poztym cacuszko!! Prosimy o wiecej zdjec bo ciezko cos powiedziec po tylko 2!! Generalnie ladna seria dobrze wypasiona i za wiele nie trzeba robic - najpiekniejsze audi sa "prawie seryjne". Osobiscie zdjal bym jeszcze znaczek a4 z tylu zeby klapa byla czysta!!

Opublikowano

Ładny Ładny ciekawe jak sie zbiera seryjnie do setki

Opublikowano

Witam,

Wiec co tu dużo mówić fura bajka jak to :audi: ( pomaluj dokładki zderzaków pod kolor ) , zapraszam Cię do tematu spoty Krakowskie.

Jeśli bedziesz miał czas wpadnij na spota w niedziele oglądniemy na żywo furke coś doradzimy i powymieniamy informacje jak coś info na pw.

Opublikowano

Ładny furaczek - skorzystaj z doradztwa kolegów i koleżanki ;) co do zmian i furka będzie cudeńko :)

Opublikowano

ładna , pomaluj tylko dokładki i będzie piękna :th:

Witamy kolejnego krakusa ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Rodowitego ;) trójkolorowego :thumbup:

:a4fan:

* zgodnie z regulaminem działu powinieneś otrzymać ostrzeżenie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10108.0.html

Tym razem dostajesz upomnienie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Te dywaniki w srodku zmien bo troche oblesne.

nie odgrzewa sie kotletów :bicz2:

Opublikowano

Te dywaniki w srodku zmien bo troche oblesne.

bzdura

na zimę jak znalazł :th:

Opublikowano

jak już sie odgrzał kotlet to Grzesiu oprócz tego co wymieniłem wczesniej to jeszcze zawiecha Ci się prosi w dół .... :gwizdanie:

Opublikowano

Te dywaniki w srodku zmien bo troche oblesne.

bzdura

na zimę jak znalazł :th:

pewnie że jak znalazł, jak się jeździ a nie stoi przed domem to gumowe są w sam raz na zimę :wink4:

jak już sie odgrzał kotlet to Grzesiu oprócz tego co wymieniłem wczesniej to jeszcze zawiecha Ci się prosi w dół .... :gwizdanie:

no wiem wiem, powoli zbieram fundusze i będę się odzywał do ciebie :gwizdanie:
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

dla mnie kozak straszny na tych felgach :naughty:

jeszcze delikatnie w dół i dzieuchy po majtach bedą sikały :evil:

Opublikowano

no wygląda za***iście na tych felach , jak dasz budę niżej to będzie kozak :evil:

Opublikowano

fajne fotki Ogruś :D nie bede pisał co masz zrobić bot o oczywiste :th:

Opublikowano

Fiu fiu :P Ogrek , spoko fajnie wyglada :)

A to F16 tez twoje :polew: :polew:

Opublikowano

Fiu fiu :P Ogrek , spoko fajnie wyglada :)

A to F16 tez twoje :polew: :polew:

no pewnie że moje, stare ale jare :naughty:
Opublikowano

to sa OZety CZC ?

wyglada kozacko ... uwielbiam nieori felgi ( ale tylko te ladne ) :kox:

ode mnie duzy +

Opublikowano

Bardzo ładna,felunek jeszcz lepiej będzie wylądał po obniżeniu, :)

Na żywo jeszcze lepiej wyglada :th:

ja bym jeszcze ściemnił :)

Opublikowano

EEEEE TAM TAKIE SEE :tongue4: nie ale powaga te fele wypas :th: trzeba widzeć w real-u w krk :th: POZDRO :th:

Opublikowano

Felgi spox, ale jak dla mnie zbyt delikatne. :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.