Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur_pogórze.g

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur_pogórze.g

  1. Dzięki i wzajemnie! Przerwy w dostawie prądu były :gwizdanie:
  2. Bydlęca osoba prowadziła całą drogę :gwizdanie: Gdybyśmy się zmieniali to bylibyśmy 3 do 5 godz. wcześniej Salop
  3. Panowie wybiera się ktoś w najbliższym czasie do Wawy lub jej okolice? Bieniek Tomeks gratuluję
  4. Maciek80 u mnie jak u adamooo żadnego zmatowienia lamp nie zaobserwowałem ,a jeżdżę już na nich 2 lata. Może to ta sama sytuacja co z diodami? Jednym się szybko przepalają, innym wcale. :gwizdanie:
  5. Nadawca ubezpieczył ale zanim wróci z urlopu z zagranicy i odzyska pieniądze z reklamacji to troche potrwa
  6. Panowie unikajcie firmy kurierskiej Patron Service! Nadawca wysłał mi RNS-e tym kurierem 2 tyg temu i nie doszła! Po 3 dniowej walce przez telefon otrzymałem wkońcu odp że paczka zagineła!!! :ranting1: Brak słów ;(
  7. Antonio a o mnie zapomniałeś? :gwizdanie:
  8. Najlepszego Antonio za wczorajsze urodziny. Koledzy zapomnieli!!!
  9. Gili dla mnie 2xM
  10. Ja bym wzioł ze 2 na bank
  11. I ja już dotarłem do domu
  12. Nic Ci to nie da bo Tomeks i Mydło jeżdżą na takich jak Twoje zimówki wiec też Was 3 bedzie
  13. Wypsiu na pełnym lansie Dałeś rade zimą to teraz tym bardziej
  14. Tomeks znowu sprytnie wskoczył do 2osobowego pokoju :gwizdanie:
  15. Chyba kuuuuba ma białą perłe b6 sedan wersje z USA Foto http://picasaweb.google.pl/AdrianMatracki/ZlotA4KlubPolskaGeovitaPiA#5367897568548542914
  16. Co to za przetasowania? Z kim jeszcze bede w pokoju? Co z Naszym projektem panowie? :gwizdanie:
  17. Mydło widziałeś? http://moto.allegro.pl/item930152481_audi_rs6_rs4_s6_s4_s8_5x112_orginal.html
  18. Łepski masz jeszcze jakiśs ciekawe pomysły? Chciałem Ci PW wysłać ale nie dochodzą!?
  19. Tomeks gdzie wyczaiłeś te bluzy?
  20. Łepski ten gryf fajnie by się prezentował :gwizdanie:
  21. Musze Ci Tomeks przyznać że bluza fajna naszywka Łepskiego też niezła ale ten nadruk z tyłu mógłby nawiązywać do pomorza Jakiś akcent jak poznaniacy mieli kozły to może u nas lwy jak Gdańsk czy ryby?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.