Treść opublikowana przez Artur_pogórze.g
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki i wzajemnie! Przerwy w dostawie prądu były :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bydlęca osoba prowadziła całą drogę :gwizdanie: Gdybyśmy się zmieniali to bylibyśmy 3 do 5 godz. wcześniej Salop
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Poszedł głos ode mnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie wybiera się ktoś w najbliższym czasie do Wawy lub jej okolice? Bieniek Tomeks gratuluję
-
[ALL B6] Problem z tylnymi lampami LED model clear-red
Maciek80 u mnie jak u adamooo żadnego zmatowienia lamp nie zaobserwowałem ,a jeżdżę już na nich 2 lata. Może to ta sama sytuacja co z diodami? Jednym się szybko przepalają, innym wcale. :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nadawca ubezpieczył ale zanim wróci z urlopu z zagranicy i odzyska pieniądze z reklamacji to troche potrwa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie unikajcie firmy kurierskiej Patron Service! Nadawca wysłał mi RNS-e tym kurierem 2 tyg temu i nie doszła! Po 3 dniowej walce przez telefon otrzymałem wkońcu odp że paczka zagineła!!! :ranting1: Brak słów ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Antonio a o mnie zapomniałeś? :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego Antonio za wczorajsze urodziny. Koledzy zapomnieli!!!
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
Gili dla mnie 2xM
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja bym wzioł ze 2 na bank
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I ja już dotarłem do domu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nic Ci to nie da bo Tomeks i Mydło jeżdżą na takich jak Twoje zimówki wiec też Was 3 bedzie
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Wypsiu na pełnym lansie Dałeś rade zimą to teraz tym bardziej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zdróweczko GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks znowu sprytnie wskoczył do 2osobowego pokoju :gwizdanie:
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Chyba kuuuuba ma białą perłe b6 sedan wersje z USA Foto http://picasaweb.google.pl/AdrianMatracki/ZlotA4KlubPolskaGeovitaPiA#5367897568548542914
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co to za przetasowania? Z kim jeszcze bede w pokoju? Co z Naszym projektem panowie? :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mydło widziałeś? http://moto.allegro.pl/item930152481_audi_rs6_rs4_s6_s4_s8_5x112_orginal.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski masz jeszcze jakiśs ciekawe pomysły? Chciałem Ci PW wysłać ale nie dochodzą!?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks gdzie wyczaiłeś te bluzy?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski ten gryf fajnie by się prezentował :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Musze Ci Tomeks przyznać że bluza fajna naszywka Łepskiego też niezła ale ten nadruk z tyłu mógłby nawiązywać do pomorza Jakiś akcent jak poznaniacy mieli kozły to może u nas lwy jak Gdańsk czy ryby?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia