Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zieluch

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zieluch

  1. Cześć, problem częściowo rozwiązany tzn, udało się połączyć sposobem wskazanym przez misiek_gda do navi tylko strasznie rwało mi połączenie i za nim udało się zakodować trochę czasu mineło (pewnie przez to że użyłem za długi i gruby kabel do połączenia). Pytanie teraz do bardziej wtajemniczonych w instalacje w A4, gdzie szukać braku komunikacji w oryginalnym k-line przewodzie. Widziałem że idzie gdzie w kierunku słupka, ale tyle nie rozbierałem jeszcze tego, a chciałbym unikną rozebrania pół samochodu zanim znajdę przyczynę. pozdrawiam
  2. Cześć możesz powiedzieć nieco dokładniej o co chodzi ?, obd2 czyli złoże przy polaczeniu do kabla czy chodzi o kostkę B w RNS i k-linie ?
  3. sporttig , kiedyś robił w ząbkach profi robotę
  4. Roberto będziesz może we wtorek na spocie to możemy spróbować ?
  5. Panowie Potrzebuje kogoś z ori VAG-COM. Mam ze 3 kable i żadnym nie mogę się podłączyć do RNSE led i go zakodować. Wszystkie podłączenia kabli raczej są prawidłowe, wcześniej miałem std RNSE i nie było problemu z połączeniem. Chce wykluczyć na 100% że to nie jest problem kabli.
  6. Panowie mam pytanie: Czy jest różnica w schemacie podłaczenia kabli pomiędzy starym RNSE a RNSE LED z 2011 roku. Ponieważ miałem starego RNS który był zakodowany i bez żadnych problemów mogłem połączyć się z nim. Wysiadł w nim wyświetlacz kupiłem wersję LED RNS-EU numer katalogowy 8E0 035 193 A. Podpiąłem go w miejsce starego i navi działa ale nie startuje po kluczyku ani się nie wyłącza, więc zapewne brakuje kodowania. W tym celu próbowałem się połączyć ale niestety bez skutku ani Navi 056 ani Radio. Zawaliłem temat na chiński kabel ale wczoraj to zweryfikowałem ori kablem i dalej nic. Pytanie czy jest możliwość że któryś z pinów jest źle wspomina C7 nie jest w miejscy B5 i miałem zakodowany stary RNSE ? Czy możne jest coś jeszcze trzeba zrobić ? Dzisiaj postaram się sprawdzić te kostki. pozdrawiam
  7. zieluch odpowiedział(a) na MonsterBew temat w 3.0TDI
    Kolega polecam pojechać do ogarniętego tnera i niech zobaczy twój soft bo czuje że masz dowalone niutona i przez to te wibracje
  8. Witam po dłuższej przerwie. Mam pytanie bo widzę, ze trochę w kosmetykach się pozmieniało Mam pytanie odnośnie past, jak się ociepli planuje renowację lakieru + zabezpieczanie w końcu muszę przetestować C1 i Cq quartz. Pytanie dotyczy past poleskich. Widzę że jak ostatnio robiłem jedynie makki wspominał o pastach scholla a teraz jest małe boom. Do tej pory miałem styczność z FC+ i fg500. Odnośnie scholla która jest zbliżona do której s3 bardziej jak fg500 czy fc+, chodzi o ścieralność. Rozumiem że z tego co wyczytałem to pylenie jest znacznie mniejsze w przypadku tych dwóch past. I jeszcze odpowieniki żołtego i granatowego korka na scholla to które to pasty ? pozdrawiam
  9. wygląda że robi Sachs Performance Kupplung - Verstärkt - Kit 999666 99N104 - S-Performance GmbH i nawet tanie
  10. Na seryjnych coolerach te 315,655, niuton zacny jak znosi to automat ?
  11. Wątpie żeby to pasował szczególnie na wejściu rur w puszkę. S4 ma dwie rury idące od kolektorów, a 3.0tdi ma Y pipie a samochodzie i obawiam się że pod innym kątem będą szły rury w przód puszki wydechu. Sama puszka będzie podobna
  12. Sprawa wygląda tak ze jeżeli masz BKN i masz oryginalne wtryski z końcówką numeru Q to na 90% są walnięte. Nie koniecznie te korekcje z komputera dają miarodajny wynik. U mnie niby wszystko było w normie a wtryski lały. Co do regeneracji nikt tego nie robi trzeba szukać nowych
  13. Nie jestem pewien ale po b6 cooler musi mieć max 55mm grubości żeby wszedł bez przycinania belki i zderzaka. Co do wykonania takiego coolera polecam Pawła z sport-tig
  14. za te 400zł jedź lepiej zrób przegląd auta może coś na paliwo zostanie
  15. zieluch odpowiedział(a) na krisjaworski temat w Układ Jezdny
    Miałem sprawdź czy dokręcony jest stabilizator. Szczególnie przy ruszaniu był dźwięk przeskoczenia. Ja dokręciłem i w zawieszeniu cisza. pozdrawiam
  16. Jak ma wyglądać wmiare i potaniości to automax za 5zł + szmatka i polerujesz. Jak chcesz lepiej to lepsza pasta do polerki ręcznej i wykończyć to różnym poziomem ścieralności. Najlepiej oczywiście polerka mechaniczna. Najlepiej podjechać do kogoś kto poleruje akurat i ogarnie to w 10 min miejscowo lub cały element:wink:
  17. zieluch odpowiedział(a) na rav temat w Audi A4 B7
    najlepiej opuścić lekko zderzak i wykręcić lampę, potrzebny jest tylko długi cienki torx chyba 8 ponad 13cm. Generalnie przy tym silniku każda wymiana żarówki kończy się na wyjęciu lampy. Jeszcze z prawej strony od pasażera jest jakiś dostęp ale lewa przeszkadza zbiornik płynu od wspomagania. A jeżeli już dotykasz postojówki to trzeba ją przekręcić o około 90 stopni i wyciągnąć
  18. Poradzic powinien sobie nieco bardziej dostępny środek ale również skuteczny pt. decabit firmy atas lub jak kto woli popularny "plak"
  19. A dziękuje niestety po przeniesieniu form trochę uciekło z profilu. Tak zrobię dam kluczyk do przemycia. Niestety jestem z mazowsza:wink: pozdrawiam
  20. Otworzyłem auto drugim pilotem wsadziłem ten do stacyjki przekręciłem i auto odpaliło. Później nacisnąłem otwieranie i zamykanie z kluczykiem w stacyjce i po wyjęciu kluczyk działał. Dzięki za poradę. pozdrawiam
  21. Szczerze mówiąc nie sprawdzałem, dzisiaj to zrobię i dam znać co i jak dzięki
  22. Witam wszystkich. W niedzielny poranek zostałem obudzony z radosną nowiną " Michał wyprałam ci pilot od samochodu i nie działa:kwasny:". Szybko go rozłożyłem i położyłem na półce na suszenie, niestety nie pomogło. W między czasie jeszcze zmieniłem baterię na nową przy składaniu. Objawy dioda zapala się przy wciśnięciu ale pilot nie działa, jest jeszcze szansa na uratowanie?, gdzie mogę oddać najlepiej w Warszawie na reanimacje ewentualnie wyrobienie nowego i jakie to koszta, Wstępnie z tego co się dowiedziałem to koszt 600zł (normalna cena?) pamiętam że jak dorabiałem kluczyk do citroena c2 w serwisie to kosztowało to 700zł razem z jakąś kartą żeby później wyrabianie było łatwiejsze. pozdrawiam
  23. 700nm Konkretnie. Szkoda tylko że moment tak opada w dalszym zakresie obrotów. Występują jakieś wibracje przy takiej mocy i momencie ? Na pewno sprzęgło i dwumas nie ma lekko... i co z tego
  24. Witam Tak jak w temacie , orientuje się ktoś czy może jakaś firma produkuje wzmocniona poduszkę po silnik do 3.0tdi. Z tego co wiem od benzyny nie pasuje Dzięki za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.