Treść opublikowana przez zieluch
-
VCDS nie widzi RNS-e w Audi A4 B7
Cześć, problem częściowo rozwiązany tzn, udało się połączyć sposobem wskazanym przez misiek_gda do navi tylko strasznie rwało mi połączenie i za nim udało się zakodować trochę czasu mineło (pewnie przez to że użyłem za długi i gruby kabel do połączenia). Pytanie teraz do bardziej wtajemniczonych w instalacje w A4, gdzie szukać braku komunikacji w oryginalnym k-line przewodzie. Widziałem że idzie gdzie w kierunku słupka, ale tyle nie rozbierałem jeszcze tego, a chciałbym unikną rozebrania pół samochodu zanim znajdę przyczynę. pozdrawiam
-
VCDS nie widzi RNS-e w Audi A4 B7
Cześć możesz powiedzieć nieco dokładniej o co chodzi ?, obd2 czyli złoże przy polaczeniu do kabla czy chodzi o kostkę B w RNS i k-linie ?
-
Założenie FMIC Warszawa
sporttig , kiedyś robił w ząbkach profi robotę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Roberto będziesz może we wtorek na spocie to możemy spróbować ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie Potrzebuje kogoś z ori VAG-COM. Mam ze 3 kable i żadnym nie mogę się podłączyć do RNSE led i go zakodować. Wszystkie podłączenia kabli raczej są prawidłowe, wcześniej miałem std RNSE i nie było problemu z połączeniem. Chce wykluczyć na 100% że to nie jest problem kabli.
-
VCDS nie widzi RNS-e w Audi A4 B7
Panowie mam pytanie: Czy jest różnica w schemacie podłaczenia kabli pomiędzy starym RNSE a RNSE LED z 2011 roku. Ponieważ miałem starego RNS który był zakodowany i bez żadnych problemów mogłem połączyć się z nim. Wysiadł w nim wyświetlacz kupiłem wersję LED RNS-EU numer katalogowy 8E0 035 193 A. Podpiąłem go w miejsce starego i navi działa ale nie startuje po kluczyku ani się nie wyłącza, więc zapewne brakuje kodowania. W tym celu próbowałem się połączyć ale niestety bez skutku ani Navi 056 ani Radio. Zawaliłem temat na chiński kabel ale wczoraj to zweryfikowałem ori kablem i dalej nic. Pytanie czy jest możliwość że któryś z pinów jest źle wspomina C7 nie jest w miejscy B5 i miałem zakodowany stary RNSE ? Czy możne jest coś jeszcze trzeba zrobić ? Dzisiaj postaram się sprawdzić te kostki. pozdrawiam
-
Koło zamachowe BKN
Kolega polecam pojechać do ogarniętego tnera i niech zobaczy twój soft bo czuje że masz dowalone niutona i przez to te wibracje
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Witam po dłuższej przerwie. Mam pytanie bo widzę, ze trochę w kosmetykach się pozmieniało Mam pytanie odnośnie past, jak się ociepli planuje renowację lakieru + zabezpieczanie w końcu muszę przetestować C1 i Cq quartz. Pytanie dotyczy past poleskich. Widzę że jak ostatnio robiłem jedynie makki wspominał o pastach scholla a teraz jest małe boom. Do tej pory miałem styczność z FC+ i fg500. Odnośnie scholla która jest zbliżona do której s3 bardziej jak fg500 czy fc+, chodzi o ścieralność. Rozumiem że z tego co wyczytałem to pylenie jest znacznie mniejsze w przypadku tych dwóch past. I jeszcze odpowieniki żołtego i granatowego korka na scholla to które to pasty ? pozdrawiam
-
Mocne sprzęgło 2.0 TDI 220hp 440 nm
wygląda że robi Sachs Performance Kupplung - Verstärkt - Kit 999666 99N104 - S-Performance GmbH i nawet tanie
-
[ALL B7] Modyfikacje 3.0TDI
Na seryjnych coolerach te 315,655, niuton zacny jak znosi to automat ?
-
Wydech z Audi S4 B7 pasuje do A4 B7 3.0TDI?
Wątpie żeby to pasował szczególnie na wejściu rur w puszkę. S4 ma dwie rury idące od kolektorów, a 3.0tdi ma Y pipie a samochodzie i obawiam się że pod innym kątem będą szły rury w przód puszki wydechu. Sama puszka będzie podobna
-
A6 C6 3.0 tdi, 224 PS Q + Tiptronic, chiptuning
Powie 260-270KM i 530-540NM
-
Kto może mi powiedzieć, czy z wtryskami jest ok?
Sprawa wygląda tak ze jeżeli masz BKN i masz oryginalne wtryski z końcówką numeru Q to na 90% są walnięte. Nie koniecznie te korekcje z komputera dają miarodajny wynik. U mnie niby wszystko było w normie a wtryski lały. Co do regeneracji nikt tego nie robi trzeba szukać nowych
-
FIMC pod seryjny zderzak.
Nie jestem pewien ale po b6 cooler musi mieć max 55mm grubości żeby wszedł bez przycinania belki i zderzaka. Co do wykonania takiego coolera polecam Pawła z sport-tig
-
Szukam tunera 1,9TDI AVG Dolnośląskie, Wielkopolskie, Lubuskie
za te 400zł jedź lepiej zrób przegląd auta może coś na paliwo zostanie
-
Stukanie
Miałem sprawdź czy dokręcony jest stabilizator. Szczególnie przy ruszaniu był dźwięk przeskoczenia. Ja dokręciłem i w zawieszeniu cisza. pozdrawiam
-
Rysy na lakierze
Jak ma wyglądać wmiare i potaniości to automax za 5zł + szmatka i polerujesz. Jak chcesz lepiej to lepsza pasta do polerki ręcznej i wykończyć to różnym poziomem ścieralności. Najlepiej oczywiście polerka mechaniczna. Najlepiej podjechać do kogoś kto poleruje akurat i ogarnie to w 10 min miejscowo lub cały element:wink:
-
Wymiana żarówek postojowych
najlepiej opuścić lekko zderzak i wykręcić lampę, potrzebny jest tylko długi cienki torx chyba 8 ponad 13cm. Generalnie przy tym silniku każda wymiana żarówki kończy się na wyjęciu lampy. Jeszcze z prawej strony od pasażera jest jakiś dostęp ale lewa przeszkadza zbiornik płynu od wspomagania. A jeżeli już dotykasz postojówki to trzeba ją przekręcić o około 90 stopni i wyciągnąć
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Poradzic powinien sobie nieco bardziej dostępny środek ale również skuteczny pt. decabit firmy atas lub jak kto woli popularny "plak"
-
"Wyprany pilot"
A dziękuje niestety po przeniesieniu form trochę uciekło z profilu. Tak zrobię dam kluczyk do przemycia. Niestety jestem z mazowsza:wink: pozdrawiam
-
"Wyprany pilot"
Otworzyłem auto drugim pilotem wsadziłem ten do stacyjki przekręciłem i auto odpaliło. Później nacisnąłem otwieranie i zamykanie z kluczykiem w stacyjce i po wyjęciu kluczyk działał. Dzięki za poradę. pozdrawiam
-
"Wyprany pilot"
Szczerze mówiąc nie sprawdzałem, dzisiaj to zrobię i dam znać co i jak dzięki
-
"Wyprany pilot"
Witam wszystkich. W niedzielny poranek zostałem obudzony z radosną nowiną " Michał wyprałam ci pilot od samochodu i nie działa:kwasny:". Szybko go rozłożyłem i położyłem na półce na suszenie, niestety nie pomogło. W między czasie jeszcze zmieniłem baterię na nową przy składaniu. Objawy dioda zapala się przy wciśnięciu ale pilot nie działa, jest jeszcze szansa na uratowanie?, gdzie mogę oddać najlepiej w Warszawie na reanimacje ewentualnie wyrobienie nowego i jakie to koszta, Wstępnie z tego co się dowiedziałem to koszt 600zł (normalna cena?) pamiętam że jak dorabiałem kluczyk do citroena c2 w serwisie to kosztowało to 700zł razem z jakąś kartą żeby później wyrabianie było łatwiejsze. pozdrawiam
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
700nm Konkretnie. Szkoda tylko że moment tak opada w dalszym zakresie obrotów. Występują jakieś wibracje przy takiej mocy i momencie ? Na pewno sprzęgło i dwumas nie ma lekko... i co z tego
-
Wzmocniona Poduszka silnika 3.0tdi
Witam Tak jak w temacie , orientuje się ktoś czy może jakaś firma produkuje wzmocniona poduszkę po silnik do 3.0tdi. Z tego co wiem od benzyny nie pasuje Dzięki za pomoc