Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Wyprany pilot"


zieluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

W niedzielny poranek zostałem obudzony z radosną nowiną " Michał wyprałam ci pilot od samochodu i nie działa:kwasny:". Szybko go rozłożyłem i położyłem na półce na suszenie, niestety nie pomogło. W między czasie jeszcze zmieniłem baterię na nową przy składaniu. Objawy dioda zapala się przy wciśnięciu ale pilot nie działa, jest jeszcze szansa na uratowanie?, gdzie mogę oddać najlepiej w Warszawie na reanimacje ewentualnie wyrobienie nowego i jakie to koszta, Wstępnie z tego co się dowiedziałem to koszt 600zł (normalna cena?) pamiętam że jak dorabiałem kluczyk do citroena c2 w serwisie to kosztowało to 700zł razem z jakąś kartą żeby później wyrabianie było łatwiejsze.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro sie dioda zapala to sprobuj zaporograowac go w stacyjce? a samochod odpala w ogole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie sprawdzałem, dzisiaj to zrobię i dam znać co i jak

dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektronice pranej w detergentach typu proszek nie wróżę długiego życia. Nawet jeśli Ci zadziała kolego przemyłbym ją wacikiem z alkoholem w celu usunięcia tych żrących cząstek. Kiedyś wyprałem komórkę po kilku dniach elementy smd zaczęły dosłownie odpadać z płytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem auto drugim pilotem wsadziłem ten do stacyjki przekręciłem i auto odpaliło. Później nacisnąłem otwieranie i zamykanie z kluczykiem w stacyjce i po wyjęciu kluczyk działał. Dzięki za poradę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek przemyj go w alkoholu izopropylowym, a najlepiej jakbyś oddał go komuś np. w serwisie GSM by go przemył w myjce ultradźwiękowej.

Na pewno dłużej Ci posłuży niż po samym wysuszeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd jesteś, bo nie masz uzupełnionego profilu, ale jak z moich okolic, to zapraszam. Mam myjkę więc zrobimy to za free w przeciwieństwie do serwisu GSM:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuje niestety po przeniesieniu form trochę uciekło z profilu. Tak zrobię dam kluczyk do przemycia. Niestety jestem z mazowsza:wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za kazdym razem jak wymieniasz baterie trzeba kluczyk włożyć do stacyjki zeby sie odblokował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za kazdym razem jak wymieniasz baterie trzeba kluczyk włożyć do stacyjki zeby sie odblokował :)

nie prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wlozyc w zamek drzwi i przekrecic tez sie zaprogramuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wlozyc w zamek drzwi i przekrecic tez sie zaprogramuje

przynajmniej powinien :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...