Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domialex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domialex

  1. domialex odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Dlaczego pasywni? My w Rhein-Main spotykamy sie w miare regularnie
  2. domialex odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    RS to co jakies spotkanie? Bo moze jutro juz znikam
  3. domialex odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    A no jestem
  4. domialex odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jestem w Bielefeld. Ktos chetny na spota?
  5. domialex odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja jestem od 21 maja wie Bielefeldzie na pare dni. Moze tam cos zorganizujecie
  6. domialex odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja
  7. domialex odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    mi niestety nie pasuje jestem na urlopie
  8. domialex odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Niedziele wilkanocna? T moze byc ciezko ale po swietach brzmi dobrze
  9. Panowie ale to nie sa dokladnie te tarcze. Tylko wzorowane na nich. Postaram sie dostac zdjecia tych wlasciwych
  10. jak robia to na nowo to pewnie i do diesla da rade
  11. w zasadzie musialbym ten temat otworzyc w dziala wnetrze ale poniewaz dotyczy b5 b6 i b7 musialy by byc 3 tematy wiec robie to tu. Znalazlem firme w DE ktora robi liczniki w tym stuli http://gauged.ca/gauges.html http://gauged.ca/gauge_order.html niestety nie jest to tanie. Kost 120 Euro ale moze jak zbierzemy wieksza grupe to moze bedzie mozna negocjowac
  12. domialex odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Moze bardziej w tygodniu wieczorem. Moze jutro? I co robimy jakies spotkanie?
  13. domialex odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Darmstadt albo ogolnie Rhein-Main
  14. domialex odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Panowie co z tym spotem w DA? Przyszly tydzien?
  15. domialex odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    niemozliwe chyba ze masz domontowany dpf
  16. domialex odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Seba czyzby nowe auto?
  17. domialex odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jest nas tu pare a nie mozemy sie zebrac
  18. domialex odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Cos temat umarl. Ludziska robimy cos?
  19. Oczywiscie ze na zwyklym filtrze.
  20. Metalowy tip daj dosc fajny dzwiek. Cos ala blowoff
  21. A co ciekawego napiszecie o swiecach?
  22. Swieca cweka wtrysk sterownik silnkia
  23. Panowie od jakiegos czasu mam blad pelnego kata i jakos nie mam czasu sie za to zabrac. Teraz doszlo jeszcze '16395' czyli nastawnik walka rozrzadu nie osiagnieta wartos zadana Czy to moze byc spowodowane zapchanym katem? Dodam jeszcze ze duzo pary leci z wydechu wody nie ubywa. Gdzies czytalem ze wlasnie efekt kopcenia nie koniecznie musi byc zwiazane z katem tyko z zapetlajacymi sie wtryskami. Co o tym sadzicie?
  24. Lozesz do setki to masz wiecznosc hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.