Treść opublikowana przez domialex
-
A4-KLUB.GERMANY
Dlaczego pasywni? My w Rhein-Main spotykamy sie w miare regularnie
-
A4-KLUB.GERMANY
RS to co jakies spotkanie? Bo moze jutro juz znikam
-
A4-KLUB.GERMANY
A no jestem
-
A4-KLUB.GERMANY
Jestem w Bielefeld. Ktos chetny na spota?
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja jestem od 21 maja wie Bielefeldzie na pare dni. Moze tam cos zorganizujecie
- A4-KLUB.GERMANY
-
A4-KLUB.GERMANY
mi niestety nie pasuje jestem na urlopie
-
A4-KLUB.GERMANY
Niedziele wilkanocna? T moze byc ciezko ale po swietach brzmi dobrze
-
Licznik w stylu nowych modeli Audi
Panowie ale to nie sa dokladnie te tarcze. Tylko wzorowane na nich. Postaram sie dostac zdjecia tych wlasciwych
-
Licznik w stylu nowych modeli Audi
jak robia to na nowo to pewnie i do diesla da rade
-
Licznik w stylu nowych modeli Audi
w zasadzie musialbym ten temat otworzyc w dziala wnetrze ale poniewaz dotyczy b5 b6 i b7 musialy by byc 3 tematy wiec robie to tu. Znalazlem firme w DE ktora robi liczniki w tym stuli http://gauged.ca/gauges.html http://gauged.ca/gauge_order.html niestety nie jest to tanie. Kost 120 Euro ale moze jak zbierzemy wieksza grupe to moze bedzie mozna negocjowac
-
A4-KLUB.GERMANY
Moze bardziej w tygodniu wieczorem. Moze jutro? I co robimy jakies spotkanie?
-
A4-KLUB.GERMANY
Darmstadt albo ogolnie Rhein-Main
-
A4-KLUB.GERMANY
Panowie co z tym spotem w DA? Przyszly tydzien?
-
A4-KLUB.GERMANY
niemozliwe chyba ze masz domontowany dpf
-
A4-KLUB.GERMANY
Seba czyzby nowe auto?
-
A4-KLUB.GERMANY
Jest nas tu pare a nie mozemy sie zebrac
-
A4-KLUB.GERMANY
Cos temat umarl. Ludziska robimy cos?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Oczywiscie ze na zwyklym filtrze.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Metalowy tip daj dosc fajny dzwiek. Cos ala blowoff
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
A slynne pfr6q?
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
A co ciekawego napiszecie o swiecach?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Swieca cweka wtrysk sterownik silnkia
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie od jakiegos czasu mam blad pelnego kata i jakos nie mam czasu sie za to zabrac. Teraz doszlo jeszcze '16395' czyli nastawnik walka rozrzadu nie osiagnieta wartos zadana Czy to moze byc spowodowane zapchanym katem? Dodam jeszcze ze duzo pary leci z wydechu wody nie ubywa. Gdzies czytalem ze wlasnie efekt kopcenia nie koniecznie musi byc zwiazane z katem tyko z zapetlajacymi sie wtryskami. Co o tym sadzicie?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Lozesz do setki to masz wiecznosc hehe