Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bosniak_sg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Bardzo prosze o rozkodowanie WAUZZZ8P65A173099 i TRUZZZ8P381002646
  2. Poprosze o rozkodowanie WAUZZZ4F46N173612
  3. Poprosze o rozkodowanie WAUGL78E06A040044
  4. Może termostat ci sie wiesza a nie czujnik?
  5. bosniak_sg odpowiedział(a) na bosniak_sg temat w Audi A4 B6/B7
    Ok, dziękuje Wam, podpiąłem się pod bezpiecznik nr 28, napiecie na nim jest dopiero po odpaleniu auta. Videorejestrator działa.
  6. bosniak_sg odpowiedział(a) na bosniak_sg temat w Audi A4 B6/B7
    ok, zmyliło mnie tylko to że pół bezpieczników to ATC a pół ATS, za miast wszystkie te same
  7. bosniak_sg odpowiedział(a) na bosniak_sg temat w Audi A4 B6/B7
    Bardziej chodziło mi o wielkość fizyczna bezpiecznika a nie ampery, bo skądś ta ich ta różna wielkość w skrzynce się wzięła? No ale ja na prądzie się tak znam jak na astronomii (prawie w ogóle) więc myślę że temat wyczerpany wstępnie. jak dojdzie rozdzielacz i podepne to napisze.
  8. bosniak_sg odpowiedział(a) na bosniak_sg temat w Audi A4 B6/B7
    Chodzi o wielkość bezpieczników?
  9. bosniak_sg odpowiedział(a) na bosniak_sg temat w Audi A4 B6/B7
    Chyba rozumiem, bezpieczniki w kabinie pasażerskiej przy kierowcy to szyna czy tam zacisk nr 15, pod maska jakiś inny numer. Mam też mercedes i tam pod maska i w bagażniku są skrzynki z bezpiecznikami i przekaźnikami nazywają się odpowiednio przedni lub tylni moduł SAM. Dobrze kombinuje?
  10. bosniak_sg odpowiedział(a) na bosniak_sg temat w Audi A4 B6/B7
    Dziękuje, już zamówiłem adapter, a nawet 2 na 2 rodzaje bezpieczników bo może na którymś górnym albo dolnym napięcie będzie po stacyjce, a sa 2 rodzaje jak widać. Możez mi coś jaśniej napisać z tą szyna/zaciskiem nr 15 bo ni chu.a nie rozumiem?
  11. bosniak_sg odpowiedział(a) na bosniak_sg temat w Audi A4 B6/B7
    Tylko że zacisk nr 15 ma zajęty przez "urządzenie wielofunkcyjne, nawigacja"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.