Treść opublikowana przez bosniak_sg
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
bosniak_sg skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8F3AN021792
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poproszę jeszcze WAUZZZ8P6AA111129
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Bardzo prosze o rozkodowanie WAUZZZ8P65A173099 i TRUZZZ8P381002646
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poprosze o rozkodowanie WAUZZZ4F46N173612
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poproszę wvwzzx7hf7tg66g76
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poprosze o rozkodowanie WAUGL78E06A040044
-
Czujnik temperatury 3.0tdi ASB
Może termostat ci sie wiesza a nie czujnik?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poprosze WAUZZZ8E15A411116
-
Zapalniczka
Ok, dziękuje Wam, podpiąłem się pod bezpiecznik nr 28, napiecie na nim jest dopiero po odpaleniu auta. Videorejestrator działa.
-
Zapalniczka
ok, zmyliło mnie tylko to że pół bezpieczników to ATC a pół ATS, za miast wszystkie te same
-
Zapalniczka
Bardziej chodziło mi o wielkość fizyczna bezpiecznika a nie ampery, bo skądś ta ich ta różna wielkość w skrzynce się wzięła? No ale ja na prądzie się tak znam jak na astronomii (prawie w ogóle) więc myślę że temat wyczerpany wstępnie. jak dojdzie rozdzielacz i podepne to napisze.
-
Zapalniczka
Chodzi o wielkość bezpieczników?
-
Zapalniczka
Chyba rozumiem, bezpieczniki w kabinie pasażerskiej przy kierowcy to szyna czy tam zacisk nr 15, pod maska jakiś inny numer. Mam też mercedes i tam pod maska i w bagażniku są skrzynki z bezpiecznikami i przekaźnikami nazywają się odpowiednio przedni lub tylni moduł SAM. Dobrze kombinuje?
-
Zapalniczka
Dziękuje, już zamówiłem adapter, a nawet 2 na 2 rodzaje bezpieczników bo może na którymś górnym albo dolnym napięcie będzie po stacyjce, a sa 2 rodzaje jak widać. Możez mi coś jaśniej napisać z tą szyna/zaciskiem nr 15 bo ni chu.a nie rozumiem?
-
Zapalniczka
-
Zapalniczka
Szukać w skrzynce pod maska czy od strony kierowcy?
-
Czy jeśli samochód jest "ciutke" przelany trzeba częściej wymieniać olej?
To ja nie rozumiem pytania
-
[B7][3.0tdi] wymiana termostatu
Vernet, w sobote trasiak, w niedziele powrót i pięknie trzyma 90 stopni.
-
Czy jeśli samochód jest "ciutke" przelany trzeba częściej wymieniać olej?
a dpf jest?
-
Zapalniczka
Czy da się coś zrobić żeby zapalniczka działała po zapłonie, a nie cały czas? Chcę podpiąć videorejestrator, a jeżeli będzie cały czas napięcie to mi wyładuje akumulator. Mam C klasę i tam jest fajnie bo wystarczy przepiąć bezpiecznik w inne gniazdo i mamy albo na stałe albo po zapłonie.
-
[B7][3.0tdi] wymiana termostatu
Nic nie było demontowane, ale mechanik powiedział mi że ciasno jest. Termostat chyba vernet nie pamięta.
-
zaślepienie klap wirowych - czy ktoś to robił ?
Naraz, jeżeli był program to nie mogę na logikę nic odczuwać, oprócz większej mocy.
-
Światła przyprowadzania i odprowadzania do domu
ok, poszukam w sprawie doświetlania, ale w sprawie coming/leaving home nic. Nie znalazłem nic o odpowiednim module
-
Światła przyprowadzania i odprowadzania do domu
coming/leaving home zakodowałem w module 09 w dostosowaniu na kanale 001 zmieniłem czas na 15 sek, i jak wychodze z auta to halogeny świeca 15 sek, ale jak przychodzę do auta to 60, na którym kanale to przestawić? Czy można włączyć w halogenach taka dodatkowa funkcje doświetlania zakrętów jak w niektórych autach przy małej predkości?
-
zaślepienie klap wirowych - czy ktoś to robił ?
Mam programowo wyłączony DPF, EGR i klapy wirowe, moc zwiekszona przy okazji do 262 KM i 550Nm